/image/80/0/wk3816-technologie-1210x370.98800.jpg

ÜHENDATAVUS

Avastage kogu ühenduvuse maailm! Uurige uusi PEUGEOT Connect välja töötatud funktsioone ja rakendusi, mis on naudingu ja ohutuse parandamiseks sujuvalt sõiduelamusse integreeritud.

LINK MYPEUGEOT

Nutitelefoni rakenduse Link MyPeugeot abil on nüüd võimalik sõidunaudingut jätkata isegi pärast sõidukist väljumist.

See lihtne, intuitiivne liides pakub juurdepääsu tervele reale leidlikele ja praktilistele funktsioonidele.

"Locate my car"i aitab autot parklas leida, samas näitab "Continue to navigate"i teed, kui otsustate lõpetada oma teekonna jalgsi. Olemas on ka võimalus kasutada varasemaid reise puudutavat statistikat kütusekulu optimeerimiseks eraldi reiside hindu võrreldes. Lisaks funktsioon, mis tuletab meelde hoolduskontrollide tähtaegu, aidates suurendada ohutust maksimumini ja säilitada auto maksumusti.

Link MyPeugeot kasutab sõiduki andmete edastamiseks punktis, mil süüde välja lülitatakse, 208 ja 2008 mudelite ning uute 308 ja 508 mudelite puutetundlike ekraanidega ühildumiseks Bluetooth® ühendusti.

Link MyPeugeot ühildub nutitelefonidega, mis kasutavad iOS 6 või hilisemat või Androïd 2.3 või hilisemat operatsioonisüsteemi. Täpsema teabe saamiseks Link MyPeugeot kohta külastage meie kodulehte

MIRROR SCREEN

/image/79/9/wk2916-mirror-sceen-640x480.98799.jpg

Kuvapeegeldusega rakenduste kuvamine nutitelefonist sõiduki puutetundlikul ekraanil. Seda saab kasutada sõidukites, mis on varustatud puutetundliku ekraani ja kuvapeegelduse funktsiooniga, mida pakutakse varustusastmest olenevalt lisa- või standardvarustuses. Kuvapeegeldusega ühilduvad rakendused on mõeldud rõõmu pakkumiseks teel olles.

Kuvapeegeldus ühildub Android ja iOS operatsioonisüsteemidega, tänu MirrorLink®; ja Apple CarPlayTM-le. Kuvapeegeldus ei nõua registreerumist ega registreerumistasusid

SCAN MYPEUGEOT

Scan MyPeugeot (infomull: Nõuab ühilduvat nutitelefoni.) rakendus pakub sõiduki interaktiivset kasutusjuhendit nutitelefonis.

Küsimuste tekkimisel mõne Peugeot välis- või siseseadme omaduse kohta saate seda omadust oma nutitelefonis uurida!

Scan MyPeugeot rakendus tuvastab fototuvastussüsteemi abil omaduse, mille kohta küsite, ning avab mobiiltelefoni aknas automaatselt vastava osa juhendist.

Võite uurida ka "Warning Lights" hoiatustulede vahekaarti, millel selgitatakse vastava häire olemust ning antakse soovitusi esialgsete rakendatavate meetmete kohta.

Scan MyPeugeot rakenduse eelised:

  • Visuaalne tuvastus
  • Vaikeseadena allalaadimised WiFi kaudu, kuid alla saab laadida ka võrguoperaatori kaudu (3G/4G).
  • Saab kasutada ka offlainis olles
  • Kasutaja juhend hoiatustulede kohta
  • Erinevatele funktsioonidele pääseb ligi ja navigeerimine toimub kahel moel: skaneerides või temaatilise illustreeritud sisukorra kaudu.
  • Ühilduv iOS 6.1 või värskema [Android 2.3 või värskema] operatsioonisüsteemiga. Saadaval ka iPadile (Optimeeritud Retinast madalama resolutsiooniga ekraanide jaoks).