/image/80/0/wk3816-technologie-1210x370.98800.jpg

ÜHENDATAVUS

Avastage kogu ühenduvuse maailm! Uurige uusi PEUGEOT Connect välja töötatud funktsioone ja rakendusi, mis on naudingu ja ohutuse parandamiseks sujuvalt sõiduelamusse integreeritud.

PEUGEOT Connect

/image/79/2/508rxh_1407pc205.98792.jpg

PEUGEOT Connect rakendused. Olenevalt riigist ja viimistlusastmest võib see teenus mittekasutatav olla, kuuluda lisa- või standardvarustusse.
Teenus on puutetundliku ekraaniga varustatud PEUGEOT 208 ja 2008 mudelitel kättesaadav täiendava 199 euro eest (koos käibemaksuga).
Teenus on navigatsioonisüsteemiga puutetundliku ekraaniga varustatud PEUGEOT 208 ja 2008 mudelitel ja uuel 508 sõidukil kättesaadav täiendava 379 euro eest (koos käibemaksuga). Hind sisaldab esimese aasta registreerimist (esialgne registreerimispakett hõlmab Peugeot Connect USB ja 3G ühendusvõtit ja 1-aastast ligipääsu teenusele – koos sideandmetega).
Ohutuse tagamiseks võivad mõned rakendused või funktsioonid kasutatavad olla ainult siis, kui sõiduk seisab.
Pakkumine ainult eraklientidele. Registreerumine võimalik PEUGEOT võrgu liikmena. On ühendatud rakenduste pakett, mis on mõeldud sõidu lihtsamaks muutmiseks reaalajas.

Hõlpsasti kasutatavana ja sujuvalt sõiduelamusse integreerituna kuvatakse neid rakendusi otse sõiduki puutetundlikul ekraanil.

Neid on palju, erinevaid ja väga paindlikke, mis annavad üha rohkem võimalusi iga sõidu kohandamiseks just Teie nõuetele sobivaks.

 • Coyote (infomull: Alates 2014. a. juulist toodetud puutetundliku ekraaniga varustatud PEUGEOT 208 ja 2008 ning uutel 308 ning 508 sõidukitel) hoiatab ohtlike kohtade eest, võimaldades sõitu vastavalt kohandada.
 • Parkimissüsteem Parking näitab läheduses asuvaid vabu parkimiskohti.
 • Guide Michelin ja Trip Advisor annavad teavet teel asuvate või valitud sihtkohas asuvate restoranide ja hotellide kohta.
 • Carburant annab teavet lähedalasuvate tanklate kohta ning ütleb, milline neist kõige odavam on.
 • Michelin Voyage kutsub uudistama kõige atraktiivsemaid turistide sihtkohti teel.
 • Kui vajate spetsialistide abi, aitab Yellow Pages süsteem leida lähimat.
 • Michelin Traffic aitab vältida liiklusummikuid, edastades liiklusuudiseid reaalajas ning pakkudes alternatiivseid marsruute.
 • Ilmateate rakendus annab teada, kas sajab või paistab päike ning milliseid ilmaolusid on teekonnal ees oodata.
 • ViaMichelin juhendab Teid turvaliselt sihtkohta.
 • Tellmewhere pakub kohalikke kaarte ning annab teavet, kuidas leida parimaid kohti, kuhu võiks minna.
 • MyPeugeot annab teavet auto kohta ning selle nõuetekohase hoolduse kohta.
 • Uute rakenduste allalaadimiseks külastage poodi Store.


Mõnes riigis on selle teenuse laiendamiseks spetsiaalsed rakendused olemas.

FAP

/image/11/4/peugeot_308_2013_249_fr.97114.jpg

BlueHDI tehnoloogia võimaldab tänu SCR-i ja FAP-i tehnoloogiate kasutuselevõtule kütusekulu optimeerimise. SCR-i paigaldamine enne lisaainet FAP-i võimaldab järgmist:

 • NOx (lämmastikoksiidi) vähendamine kuni 90%. 
 • Vabanemine tahmaosakestest 99,9% ulatuses. 
 • CO₂ heitgaaside ja kütusekulu optimeerimine (kuni -4% võrreldes Euro 5 klassi mootoritega). 
 • Kiirema eeltäitmise – pärast sõiduki käivitamist – tänu funktsioneerimisele madalal temperatuuril.

PEUGEOT CONNECT SOS

/image/79/1/peugeot_508rxh_2014_052_fr.98791.jpg

Üle miljoni sõiduki on varustatud PEUGEOT Connect SOS süsteemigai, meie geolokaliseeritud hädaabiteenusega on Peugeot panustanud juhi ja kaasreisijate täieliku ohutuse tagamisse.

PEUGEOT Connect SOS on gelokaliseeritud hädaabi-telefoniteenus, mis on kättesaadav 24/7i ilma täiendava registreerumiseta. Kiiret sekkumist vajavates olukordades, nagu avariid, tervislik seisund või rünnaku alla sattunud sõiduk, võimaldab see süsteem saata abi, mida just selles olukorras on tarvis.

PEUGEOT Connect SOS süsteemi saab kasutada ühel kahest viisist:

 • Automaatne: kohe pärast turvapatjade või pürotehniliste vööde käivitumist saadab süsteem välja hädaabikõne – Teie ei pea midagi tegema. Teie asukoht tehakse kindlaks ning PEUGEOT Connect SOS operaator võtab Teiega Teie emakeeles ühendusti ning saadab kohe kõige sobivama abi.
 • Manuaalne: kui kohtate terviserikkega inimest või kogete ise terviseriket, kriitilist olukorda, mis võib põhjustada õnnetuse, või rünnakut, mis võib Teile endale, kaasreisijatele või mõnele kõrvalisele isikule kehalisi vigastusi tekitada, aktiveerige lihtsalt manuaalne hädaabikõne, vajutades SOS-nuppu sõiduki armatuurlaual ning Teid ühendatakse kohe PEUGEOT Connect SOS kõnekeskusega.

BlueHDi-MOOTORID

Uue PEUGEOT 208 BlueHDi mootorite põlvkond vastab Euro 6i normidele. BlueHDi mootoreid iseloomustab omaduste kombinatsioon kõrgetest jõudlusnäitajatest ning mõistlikust kütusekulust ja kaasnevatest heitgaaside kogusest. Uue PEUGEOT 208 juures jäävad need näitajad alla 95 g/km CO₂ ja 3,6 l/100km, mis teeb 1,6-liitirisest BlueHDi-st hetkel turustatavatest kõige kütusesäästlikuma ent tõhusaima diiselmootorite pere üldse, mille kombineeritud CO₂ heitgaaside kogus võib kõige kütusesäästlikemate, 75hj ja 100hj mudeliversioonide juures jääda isegi alla 79 g/km. Peale 1,6 BlueHDi 75 mudeliversiooni on kõik teised mudelid varustatud tõhustatud starteriga Stop and Start süsteemiga.

PEUGEOT CONNECT ABISÜSTEEM

/image/80/2/508rxh_1407pc205.98802.jpg

PEUGEOT Connect abisüsteem (infomull: PEUGEOT Connect abisüsteemi teenus ei nõua registreerumist ega lisatasu ning on kasutatav PEUGEOT Connect süsteemiga või ühega järgmistest navigatsioonisüsteemidest varustatud sõidukitel: WIP Com või WIP Com 3D) on GPS abisüsteem, mis on seotud Teie sõiduki andmetega ning mille eesmärk on pakkuda abi nii kiiresti kui võimalik ja alati, kui see on vajalik.

Rikke korral vajutage olenemata ajast ja kohast armatuurlaual olevat lõviga nuppu ning Teid ühendatakse Peugeot abiplatvormiga, mis on saadaval 24/7. Teie kõneleval päästeametnikul on reaalaja juurdepääs Teie asukoha andmetele ning kõikidele sõiduki andmetele. Pärast esialgse tehnilise hinnangu tegemist eemalt saadab operaator kohe sobiva mehaaniku välja (infomull: Vastavalt müügikohas kättesaadavatele üldistele tingimustele ning tehnilistele ja tehnoloogilistele piirangutele, eriti telefonivõrgu kättesaadavusele. Peugeot Connect SOS teenus on praegu kasutatav Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Belgias, Luksemburgis, Hollandis, Portugalis, Saksamaal, Austrias, Šveitsis ja Ühendkuningriigis. Teistes riikides on siiski võimalik ühendust võtta ilma geolokatsioonita.).

LINK MYPEUGEOT

Nutitelefoni rakenduse Link MyPeugeot abil on nüüd võimalik sõidunaudingut jätkata isegi pärast sõidukist väljumist.

See lihtne, intuitiivne liides pakub juurdepääsu tervele reale leidlikele ja praktilistele funktsioonidele.

"Locate my car"i aitab autot parklas leida, samas näitab "Continue to navigate"i teed, kui otsustate lõpetada oma teekonna jalgsi. Olemas on ka võimalus kasutada varasemaid reise puudutavat statistikat kütusekulu optimeerimiseks eraldi reiside hindu võrreldes. Lisaks funktsioon, mis tuletab meelde hoolduskontrollide tähtaegu, aidates suurendada ohutust maksimumini ja säilitada auto maksumusti.

Link MyPeugeot kasutab sõiduki andmete edastamiseks punktis, mil süüde välja lülitatakse, 208 ja 2008 mudelite ning uute 308 ja 508 mudelite puutetundlike ekraanidega ühildumiseks Bluetooth® ühendusti.

Link MyPeugeot ühildub nutitelefonidega, mis kasutavad iOS 6 või hilisemat või Androïd 2.3 või hilisemat operatsioonisüsteemi. Täpsema teabe saamiseks Link MyPeugeot kohta külastage meie kodulehte

MIRROR SCREEN

/image/79/9/wk2916-mirror-sceen-640x480.98799.jpg

Kuvapeegeldusega rakenduste kuvamine nutitelefonist sõiduki puutetundlikul ekraanil. Seda saab kasutada sõidukites, mis on varustatud puutetundliku ekraani ja kuvapeegelduse funktsiooniga, mida pakutakse varustusastmest olenevalt lisa- või standardvarustuses. Kuvapeegeldusega ühilduvad rakendused on mõeldud rõõmu pakkumiseks teel olles.

Kuvapeegeldus ühildub Android ja iOS operatsioonisüsteemidega, tänu MirrorLink®; ja Apple CarPlayTM-le. Kuvapeegeldus ei nõua registreerumist ega registreerumistasusid

SCAN MYPEUGEOT

Scan MyPeugeot (infomull: Nõuab ühilduvat nutitelefoni.) rakendus pakub sõiduki interaktiivset kasutusjuhendit nutitelefonis.

Küsimuste tekkimisel mõne Peugeot välis- või siseseadme omaduse kohta saate seda omadust oma nutitelefonis uurida!

Scan MyPeugeot rakendus tuvastab fototuvastussüsteemi abil omaduse, mille kohta küsite, ning avab mobiiltelefoni aknas automaatselt vastava osa juhendist.

Võite uurida ka "Warning Lights" hoiatustulede vahekaarti, millel selgitatakse vastava häire olemust ning antakse soovitusi esialgsete rakendatavate meetmete kohta.

Scan MyPeugeot rakenduse eelised:

 • Visuaalne tuvastus
 • Vaikeseadena allalaadimised WiFi kaudu, kuid alla saab laadida ka võrguoperaatori kaudu (3G/4G).
 • Saab kasutada ka offlainis olles
 • Kasutaja juhend hoiatustulede kohta
 • Erinevatele funktsioonidele pääseb ligi ja navigeerimine toimub kahel moel: skaneerides või temaatilise illustreeritud sisukorra kaudu.
 • Ühilduv iOS 6.1 või värskema [Android 2.3 või värskema] operatsioonisüsteemiga. Saadaval ka iPadile (Optimeeritud Retinast madalama resolutsiooniga ekraanide jaoks).