Pidurisüsteem

/image/06/5/peugeot-ndp-1506pb-freinage-02.10065.jpg

PIDURISÜSTEEMI PAKETT

  • Esipiduri komplekt
  • Teenustasu paigaldamiseks
  • Visuaalne kontroll* PEUGEOT ekspertide poolt
  • Tehniku aruanne

LEIA LÄHIM ESINDUS

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust

PIDURISÜSTEEM

Ohutu ja rahustav pidurisüsteem on oluline. Teie pidurid peavad vastama koheselt ja täpselt siis, kui sa neid rakendate, et vältida ohtu ja sõita ohutult.

Peugeot pidurite plaaniga kontrollitakse kõige tähtsamaid komponente (trumlid, katted, kettad ja klotsid). See lahendus tagab pikemaks ajaks usaldusväärse ja tundliku pidurisüsteemi.

originaalosad

PEUGEOT ORIGINAALVARUOSAD

Teie sõiduki hooldamine Peugeot' originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse läbi aja.Kõik osad teie autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot' poolt. See on garantiiks ja meelerahuks teile. Peugeot' originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki kujundamise käigus ja komponendid garanteerivad pideva kvaliteedi.

MEIE PÜHENDUMINE

/image/08/1/508-1407pc008.10081.jpg

PEUGEOT ORIGINAALOSAD

PEUGEOT plaanid hõlmavad kolme aastase gantii originaalosedele ja nende paigalusele. Hind on pakkumisel ja antud hinnangul sama. Puuduvad üllatused ja hind on kontrolli all.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

PUUDUVAD TARBETUD KULUTUSED

PEUGEOT tehnikud teostavad vajalikud remonditööd ning selgitavad teile iga teenuse vajalikkust. See on PEUGEOT võrgustiku ekspertide täpse, professionaalse toe garantii.

JÄRELTEENINDUS

VOLITATUD ESINDUSED

Usaldades PEUGEOT võrgustikule kontrollid ja remondid, saate nautida mitmeid eeliseid. Plaanid on konkurentsivõimelise hinnaga ja kontrolli ning remondi teostavad PEUGEOT eksperdid.