PEUGEOT mudelivalik

PC RANGE 2

Millist autot valida ja kuidas olla kindel, et teete õige otsuse?  Nii eraisikud kui ettevõtted leiavad kindlasti meie valikust sõiduki, mis vastab teie vajadustele - alatas linnasõidukitest kuni pereautodeni või sedaanidest mahtuniversaalideni.

208 3D & 5D

Luukpärad

Mugav  sõita, lihtne  parkida ja ökonoomne, need on ainult mõningad märksõnad mis iseloomustavad Peugeot luukpärade valikut. Siin on sõidukid sinu igapäevasteks sõitudeks olgu selleks siis isiklikud toimetused või töösõidud.

uus 3008 1250 x 500

Linnamaasturid

Meie linnamaasturid on tugevad ning nendes on Peugeot'le iseloomulikku  elegantsi. Läbi avara pagasiruumi ja salongi , Multi-Flex interjööri ja uuenduslike panipaikade pakuvad need linnamaasturid ruumi teie perekonnale ja pagasile nii argipäevaks kui ka meeldivaks puhkuseks.

508 & SW

Sedaanid ja Univesaalid

Peugeot sedaanide ja universaalide valikust leiad nii mugava ja mahuka sõiduki oma perele kui ka esindsliku auto oma töösõitudeks.

508 RXH

Hübriid

Meie hübriidautod pakuvad teile suure jõudlusega keskkonnasõbralikke sõidukeid HYbrid4 tehnoloogia abil. Autodes on kombineeritud nii diisel- kui ka elektrimootor et tagada kütusesääst ja keskonnasõbralik liiklemine.

308 GTI

Sportlikud luukpärad

Sportlikud luukpärad - sportlik ja tõupuhas välimus, eksklusiivne i-Cockpit ja esmaklassiline sooritusvõime ei jäta mingit kahtlust, et tegemist tõelise sportliku luukpäraga

PARTNER TEPEE  X 2

Mahtuniversaalid

Pere kasvades täitub teie auto kiiresti turvatoolide ja vankritega, rääkimata reisipagasist. Seega on aeg võtta ruumi tagasi, Peugeot mitmeotstarbeline sõiduk meie mahtuniversaalide valikust.

TRAVELLER

7-9 kohalised

Peugeot 7-kohaliste ja 9-kohaliste autode valik, sealhulgas uus 7-kohaline linnamaastur 5008, uus Traveller ja Partner Tepee

LCV RANGE

Tarbesõidukid

Peugeot mudeliuuendused on teinud tarbesõidukid veelgi kvaliteetsemaks, disainilt uudsemaks ning ülimalt ökonoomseteks, tegemata samas kompromisse sõidunaudingult. 

Leia lähim esindus

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust