i

PEUGEOT 508 RXH

29 900 Al.

TURVALISUS

Kõrgtehnoloogiline ohutusvarustus tagab mudelil 508 RXH esmaklassilise jõudluse ja parima juhitavuse.

/image/27/9/peugeot_508_2014_251_fr_img.15279.jpg

TAGURDUSKAAMERA

Tagurduskaamera aktiveeritakse automaatselt siis, kui tagurpidikäik sisse lükatakse.
Kaamera võimaldab juhil manööverdamist suurel puuteekraanil jälgida, mistõttu on parkimine ohutum ja lihtsam.

/image/28/0/peugeot_508rxh_2014_028_fr.15280.jpg

PARKIMISABISÜSTEEM JA PIMEALADE JÄLGIMISSÜSTEEM

Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem kasutab audiovisuaalset graafikat, et teavitada juhti auto ja objekti vahele jäävast vahemaast. See muudab manöövrite sooritamise lihtsamaks.

Tänu neljale eesmisel ja tagumisel põrkeraual paiknevale andurile võimaldab pimealade jälgimissüsteem juhti õigeaegselt hoiatada, kui liikumise ajal satub pimedasse nurka mõni teine sõiduk: lähimal küljepeeglil süttib juhti hoiatav oranž märgutuli.

/image/73/0/peugeot-508-2014-162-fr.img.64730.jpg

PEUGEOT CONNECT SOS

Peugeot Connect hoolitseb teie eest õnnetuste korral. Süsteem teavitab hädaabiteenistust kohe, kui auto turvapadjad või turvavöö pürotehniline pinguti aktiveeritakse. Hädaabikõne võib teha ka käsitsi, vajutades selleks armatuurlaual olevat SOS-nuppu. Sõiduki asukoht tuvastatakse ning koheselt võetakse ühendust sobiva hädaabiteenistusega.

/image/28/1/508_2010_111_fr_img.15281.jpg

VÄRVILINE INFOEKRAAN

Infoekraani abil saate hinnata sõitmisega seotud olulist infot ilma silmi teelt tõstmata — seda kõike võimalikult ohutu sõidu huvides.

Juhi nägemisväljas asuvale sissetõmmatavale infoekraanile kuvatakse värviliselt peamised sõitmisega seotud andmed. Nii hoiab süsteem teid pidevalt kursis sõiduki kiiruse ning püsikiirushoidiku ning navigatsioonisüsteem juhistega.

TÄIENDAVAD SÕIDUTULED

Kui autol põlevad lähituled või päevatuled, süttivad kurvi sõites lisaks ka täis-LED tuled, mis pakuvad täiendavat valgustustust sisekurvides. See funktsioon on saadaval vaid siis, kui sõiduki kiirus on alla 120 km/h.

ELEKTRILINE SEISUPIDUR

Elektrilisel seisupiduril on kaks funktsiooni: see rakendub automaatselt kohe mootori seiskumisel ja väljasuremisel ning vabaneb automaatselt gaasipedaalile vajutades. Pidurit saab manuaalselt rakendada roolil asuvate vahetuslabade abil.

Koos elektrilise seisupiduriga kasutades hoiab kallakult paigaltvõtuabi funktsioon Hill Assist pöördvõrdeliselt valitud kiirusega auto hetkeks (2 sekundit) paigal, kui sõiduk asub kallakul (>3%).

ESP

Tänu elektroonilise stabiilsuskontrolli (ESP) trajektoori kontrollsüsteemile on Peugeot 508 RXH hea juhitavusega ja turvaline. Aktiivne ohutussüsteem hõlmab endas mitmeid erinevaid funktsioone: rataste blokeerumist välistav pidurisüsteem (ABS), libisemisvastane kontroll (ASR), elektrooniline pidurdusjõu jaotus (EBV ja CBC), avarii-pidurdusabi süsteem (EBA), mootoriga pidurdamise regulatsioon (MSR) ja nutikas veojõukontroll, funktsioon, mis võimaldab juhil optimeerida sõiduki protsesse oludes, mis muudavad teel püsimise ebakindlaks.

ÕHKPADJAD

/image/25/9/planche_e_508_rxh_v2.15259.jpg

Kokkupõrke korral kaitsevad reisijaid 6 turvapatja: 2 eesmist ja 2 tagumist turvapatja ning 2 eesmist ja tagumist turvakardinad.