3D Navigeerimine

/image/05/5/peugeot-3008-2016-226-fr.300055.jpg

LASE ENNAST JUHTIDA

PEUGEOT-ga leiad taas liikumisrõõmu. Reisite 3D kaardistamise, häälvalimise ja reaalajas ühendatud teenustega otse teise dimensiooni.

Selleks, et iga sõiduetappi lihtsamaks teha, on PEUGEOT TomTomi teenused oma ühendatud multimeediasüsteemi integreerinud.

/image/05/6/capture-cran-nav-v2.241888.300056.jpg
  • 3D-kaardil saate oma marsruudil täpselt silma peal hoida, sõltuvalt Teie reisiriigist Euroopas. Teie kaarte uuendatakse kuni neli korda aastas ja seda kogu eluaja jooksul, USB-ülekande abil, nii et olete alati õigel teel.
  • Reisiaja optimeerimiseks kohandatakse Teie marsruute automaatselt reaalajas liiklusinfo uuendamisfunktsiooni abil. Teie eeldatav saabumisaeg on usaldusväärsem ja täpsem ning tagab rahulikuma sõidu.
  • 3D-ühendusega navigeerimine teeb Teie sõidu lihtsamaks kui kunagi varem! Kas on vaja leida parimate hindadega bensiinijaama? Parkimisplatsi võimalikult lähedal? Millised on teede ilmastikutingimused? Või on vaja leida kasulikku aadressi (restoran, äri) või huvitavat külastuskohta? Lihtsalt küsige oma 3D-ühendusega navigatsioonisüsteemi käest! Hääletuvastuse funktsiooni abil leiate kõik, mida soovite, lihtsalt küsides ja saate samal ajal käed rooli peal hoida. Saate oma emakeeles rääkida ka välismaal!

Kõigi nende teenuste tellimus kehtib 3 aastat ja neid saab seejärel pikendada või uuendada (tasuline). Tänu PEUGEOT Connect SOS and Assistance funktsiooni sisse integreeritud SIM kaardile on süsteem autonoomne, ilma täiendavate ühendustasudeta.

KIIRUSEKAAMERATE HOIATUSTE FUNKTSIOON: OHUTUS JA MEELERAHU

/image/05/7/capture-cran-nav-zone-de-danger.300057.jpg

Et Teie sõitu veelgi turvalisemaks muuta ja tagada rahulikud reisid, pakub PEUGEOT lisavalikuna SpeedCam Alerts funktsiooni.

Prantsusmaal kehtivate õigusaktide kohaselt väljastatakse enne ohualale sisenemist umbes 400 meetrisel ohudistantsil, sh sagedaste õnnetusjuhtumite piirkondades, heli- ja visuaalsed hoiatused.

Teistes Euroopa riikides, kus on seadusega lubatud, näitab 3D-ühendusega navigeerimine fikseeritud või liikuvate kiirusradarite, radarilõikude ja valgusradarite asukohti.

MIRROR SCREEN: PEEGELDAB TEIE NUTITELEFONI

Mirror Screen funktsiooniga saate nautida kõiki oma nutitelefoni äppe, mis ühilduvad Android Auto äpi, Apple Carplay™ või MirrorLink®-iga otse oma PEUGEOT puuteekraanil.