head uut 2022 aastat
head uut 2022 aastat

UUS PEUGEOT 9X8 HYPERCAR – DESIGNED TO RACE

PEUGEOT’ esitleb Hypercar 9X8 prototüüpi, mis seisneb Peugeot’ uue ja uuendusliku generatsiooni võistlusautos, mis saab oma tuleristsed FIA, 2022. aasta kestvussõidu maailmameistrivõistlustel (WEC). Ülitõhus, hübriidmootori jõul liikuv ja nelikveoline PEUGEOT 9X8 kuulub PEUGEOT’ poolt juurutatud Neo-Performance strateegia programmi, mis on suunatud säästliku ja vähem saastava jõudluse pakkumisele nii seeriatootmises olevatel sõidukitel kui ka võistlusmasinatel. 9X8 sündis PEUGEOT Sport inseneridetiimi ja PEUGEOT Design arendusmeeskonna, seniolematul lähenemisel põhineva koostöö tulemusena. 

PEUGEOT 308 : SISEPÕLEMISMOOTORIGA VÕI HÜBRIIDINA

Uue PEUGEOT 308 silmapaistev veetlus, mis ei jäta kahtlust selle masina kuulumisest tippklassi sõidukite hulka, võlub ja võidab südameid nii isikupära kui ka dünaamilisuse poolest.
Uue Peugeot i-Cockpit® juhikoha uuenduslikud ja nutikad tipptehnoloogilised lahendused muudavad sõiduki pardal veedetud aja tõeliseks kvaliteetajaks muutes kõik sõidud enneolematult naudingulisteks kogemusteks.
Sõidumugavust puudutavas osas, mis väljendub tõhususe ja jõudluse parimas võimalikus kombinatsioonis, kutsume teid saama osa meie „valiku vabadus” programmist Power of Choice i , mis avab teile võimaluse valiku langetamiseks bensiinimootoriga või diiselmootoriga või siis ühe laadimiskorraga kuni 60-kilomeetrilist sõiduulatust võimaldava pistikhübriidi hulgasti

PEUGEOT 308 SW : SISEPÕLEMISMOOTORIGA VÕI HÜBRIIDINA

Unustage stereotüübid ja muutke iga, selle uue PEUGEOT 308 SW universaalkerega mudeli roolis veedetud hetk tõeliseks kvaliteetajaks.
Selle sõiduki väljendusrikas ning tavapärasest eristuv stiil on pilkupüüdvalt atraktiivne ning koos tipptehnoloogiliste lahendustega suurel hulgal iga, sõiduki pardal veedetud hetke muutmiseks tõeliseks kvaliteetajaks võidab see masin teie südame kohe esimesest pilgust.

Lisaks pakume teile veel ka võimalust saada osa PEUGEOT’ Power of Choice programmist „valiku vabadus” i , mis avab teile võimaluse valida endale uus universaalkerega PEUGEOT 308 SW varustatuna kas tõhusa bensiini- või diiselmootoriga või siis pistikhübriidina.

AVASTAGE MEIE PISTIKHÜBRIIDID

Tänu PEUGEOT’ pistikhübriididele avastate enda jaoks autosõidu täiesti uue mõõtme. Pistikhübriidid on mitmekülgsed ja võimaldavad teile ka pikkade teekondade ettevõtmise.


Lülitumine elektrirežiimi toimub hõlpsalt ja hetkega ning võimaldab teile sõiduulatuse elektri jõul kuni 59 km i WLTP protokolli järgi mõõdetuna.

Sedaankerega mudeliversioon, universaalkerega mudeliversioon või linnamaastur: meie pistikhübriidide mudelivalik vastab kõikidele teie vajadustele, ühendades endas samas ilma mis tahes kompromissideta nii uuendusliku disaini, keskkonnasäästlikkuse kui ka tipptehnoloogilised lahendused.

TUTVUGE MEIE ELEKTRISÕIDUKITE VALIKUGA

PEUGEOT’ elektrisõidukitega sõidate täiesti heitmevabalt.

Meie elektrisõidukite valikust leiate kindlasti just teile sobiva sõiduki: ülikompaktne linnaauto, kompaktne SUV linnamaastur, mahtuniversaal, Combispace perefurgoon.

PEUGEOT’ 100% elektrisõidukites on ühendatud uuenduslik disain, märkimisväärne keskkonnasäästlikkus ja tipptehnoloogilised lahendused.