/image/64/2/peugeot_fractal.103642.jpg

PEUGEOT FRACTAL on linnasõidu elektriauto, millel on tulevikku vaatava disainiga PEUGEOT i Cockpit®, mis avastab teisi meeli.

TÄIELIK MÜRASUMMUTUS

i

PEUGEOT FRACTALi sise- ja väliskujunduses on identiteet, mis on esmakordselt välja töötatud koostöös heliinsener Amon Tobiniga. Linnas on auto sünkroonis oma keskkonnaga. See tulevikkuvaatav PEUGEOT i-Cockpit® kujundus annab kuulmismeelele täieõigusliku koha nägemis- ja kompimismeele kõrval, kuna inimesed tuginevad oma vahetu ümbrusega suhtlemisel nendele meeltele. 

100% LINNASÕIT

i

PEUGEOT FRACTAL on linnasõidul täiesti kodus. Elektriajamisüsteemiga niigi madalat mürataset on veelgi vähendatud Tall&Narrow rehvidega nende kitsa hõõrdepinnaga. 

MEELTE VÕIMENDAMINE

/image/64/3/fractal_-_amplification_sensorielle.103643.jpg

Esmakordselt SR1 ideeautol aastal 2010 kasutatud PEUGEOT i-Cockpit® on nüüd võitnud endale juba üle 1,8 miljardi kliendi alates turuletulekust 208 mudelil aastal 2012. PEUGEOT i-Cockpit® annab kordumatu elamuse, ühendades endas instinktiivse ergonoomika ja enneolematu meeleolu.

IDEEDE INKUBAATOR

i

PEUGEOT FRACTAL on ideede inkubaator, mis uurib uut disaini ja tootmisprotsesse. 3D trükiga detailid moodustavad enam kui 80% siseviimistluse pinnast. Kajavabad materjalid tehti generatiivse disaini abil – protsess, mida kasutati täiusliku komponendi saavutamiseks.

VIDEOD

i

LEIA LÄHIM ESINDUS

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust