KUJUNDUSE TÕHUSUS

/image/64/2/peugeot_fractal.103642.jpg

KUJUNDUSE TÕHUSUS

« Esmakordselt on ideeauto kujundusse sellises ulatuses heli kaasatud. PEUGEOT FRACTALi uuenduste hulka kuuluvad ka materjalid, mida esmakordselt nähti

3D TRÜKK JA GENERATIIVNE DISAIN

PEUGEOT FRACTAL on ideede inkubaator, mis uurib 3D trüki kasutamist vormide loomisel, mida ei ole võimalik saavutada ühegi teise protsessi abil. Nii saadud detailid ja komponendid moodustavad enam kui 80% sisekujunduse pindadest ning ühendavad omavahel uue stiili ja tõelise funktsionaalsuse. Puutepaneeli juhtmed jooksevad läbi väikese rooli kodarate.

Kajavabad pinnad katavad enam kui 15 ruutmeetrit salongi sisemusest ning need on tehtud generatiivse disainiga. Tänapäeva masinate arvutiga töötlemise võime teeb võimalikuks uurida kõiki konkreetse detaili kuju- ja ehitusvariante. Generatiivne disain loob algoritmide abil tõhusad vormid ja töötab igal juhul välja täiusliku detaili. PEUGEOT FRACTALil on akustilise tõhususe tagamiseks kasutatud vaid nõutavat kogust materjali.

SÜVENDATUD ÜHILDUVUS

Ideeauto muudab sõiduki omaniku jaoks igapäevaelu lihtsamaks Samsung Gear S nutikella abil, mis annab pidevalt informatsiooni aku oleku, laadimisaja, salongi temperatuuri ning sõiduki asukoha kohta. Kell annab juhile ühe puutega võimaluse uksed avada ja kohandada salongi omadusi, nagu kliimaseade ja helisüsteem.

IDEEDE INKUBAATOR

i