LINNASÕIDU COUPÉ ELEKTRIMUDEL

/image/64/2/peugeot_fractal.103642.jpg

SÕIDUELAMUS

i

PEUGEOT FRACTAL saab linnatänavatel hästi hakkama, olles alati kooskõlas oma keskkonnaga. Auto on äärmiselt kompaktne, pikkus 3,81 m ja laius 1,77 m võimaldavad loogelda läbi tiheda liikluse.

19-tollised Tall&Narrow rattad on asetatud auto mõlemasse otsa, mis ulatuvad neist üle vaid 0,52 m ees ja taga, muutes manööverdamise lihtsamaks.

PEUGEOT FRACTAL loob loomuliku tasakaalu ja tal on elektriajam, mis võimaldab uut ehitust. Kõik komponendid on tõhusust silmaspidava paigutusega. Liitiumioonaku asub tsentraalkanalis, mis muudab raskuskeskme madalamaks ja parandab raskuse jaotust. Jõu annavad kaks esi- ja tagasillale paigutatud elektrimootorit, kumbki 75 kW/102 hj võimsusega. Ajam parandab sõiduki aerodünaamikat ning see peegeldub väiksemates õhuavades ees, sest jahutamiseks on vaja vähem õhku.

ELEKTRILINE SUUTLIKKUS

40 kW/h aku annab toite kahele 75kW/102hj elektrimootorile, mis asuvad esi- ja tagasillal, ning tagab kombineeritud tsükliga sõltumatuse 450 km ulatuses.

Nelikveo elektriline juhtimine tagab linnasõidul enneolematu tõhususe ja stabiilsuse suurtel kiirustel. Õhkvedrud võivad toimida automaatselt, kuid ka juht saab neid juhtida kliirensi reguleerimisel 7cm ja 11cm vahele: madalaim asend optimeerib aerodünaamikat teel ja pikendab PEUGEOT FRACTALi sõltumatust; suurim kliirens võimaldab autol liigelda hõlpsalt linnatänavatel ning teha kiireid sööste ning parkida autot enda pikkusesse vabasse parkimiskohta.

Vaid 1,000 kg raskusena kiirendab PEUGEOT FRACTAL 0 kph kuni 100 kph (0 kuni 62mph) 6,8 sekundiga, pakkudes samal ajal kõrvadele uusi tundeelamusi, ning suudab paigaltstardist läbida 1000 meetrit 28,8 sekundiga.

LED-riba tagumiste õhuavade kohal näitab ekvalaisertüüpi ekraanil aku laetustaset. Need LEDid toimivad ka tagatuledena, kui PEUGEOT FRACTAL liigub. Eesmine signatuurvalgustus algab iluvõre alt ning voogab üle esilaternate. Seal on ka kerivad indikaatorid.

COUPE FRANCHE

PEUGEOT FRACTALi stiili hulka kuulub ka auto kergus linnakeskkonnas, mis kajastub dünaamilistes joontes, mis voogavad üle kogu sileda kere. Coupe Franche, sirgjooneline kahekordne värviviimistlus, suurendab järsu intensiivse valge vahetumise mati musta vastu uksehingedel. Kere ülasoas on eemaldatav katus, millega coupé kabrioletiks muuta.

COUPÉ VÕI KABRIOLETT

/image/66/4/comparateur_naturellement_equilibre_-_1.103664.jpg /image/66/5/comparateur_naturellement_equilibre_-_21.103665.jpg