PEUGEOT I-COCKPIT®

/image/64/2/peugeot_fractal.103642.jpg

PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT FRACTAL pakub PEUGEOT i-Cockpit® puhul pilguheitu tulevikku, et luua veelgi instinktiivsem, nauditavam sõiduelamus.

VIIMISTLUS

i

Materjalide valikut on inspireerinud auditooriumid ja salvestusstuudiod: must tamm kaunistab näidikupaneeli, uksepaneele ja korvistmeid; vaskviimistlus meenutab audioühendusi, mis läbivad salongi ning 3D trükiga kajavabad motiivid suurendavad akustilist mugavust. Istmeid katab 3D tekstiilvõrk ning seda tasakaalustab valge nahkviimistlus.

INSTINKTIIVNE JUHTIMINE

Pideva kontrolli tagamiseks annab juhiiste PEUGEOT FRACTALi käsitsemise põhjal liikumise kohta tagasisidet. Intuitiivsel väiksel roolil on kummagi kodara sisse integreeritud puutepaneel. Nende pöidlaga juhitavate sensoritega kontrollitakse PEUGEOT FRACTALi erinevaid funktsioone ja seadmeid.

Silmade kõrgusel asuv ekraan edastab holograafilisi andmeid koos 45-kraadise polükarbonaadist ribaga, millel esitatakse lisainformatsiooni. Juhid saavad 12,3-tollise HD digitaalse ekraani enda eelistuste järgi kohandada. Kallutatud polükarbonaadist riba annab täiendava sügavuse, näidates informatsiooni 7,7-tollisel AMOLED ekraanil.

Mõlemal pool rooli on kaarekujuliselt käeulatuses pööratavad lülitid. Parempoolsel kaarel asuvad ka elektriveosüsteemi käivitamise nupud. Keskkonsooli ehitatud 7,7-tollist AMOLED puutetundlikku ekraani saab kasutada kõikide PEUGEOT FRACTAL toimingute juhtimiseks. Tagapingil istujatel on samuti paneel, millelt nad saavad oma ümbrust kohandada.