RIKASTATUD SÕIDUELAMUS

/image/09/6/peugeot-508phev-1809pb-305.468096.jpg
/image/09/6/peugeot-508phev-1809pb-305.468096.jpg

Olenemata sõiduki mootorivalikust pakub laiapõhjalise ja pikaajalise oskusteabe pagasiga PEUGEOT oma klientidele alati ühtviisi nii sügava kui ka instinktiivse juhtimiselamuse.

PEUGEOT kasutab oma tehnoloogilist pärandit, pakkudes oma klientidele sama intensiivset, instinktiivset sõiduelamust sõltumata mootoritüübist.

Kõik eksklusiivsed sõidurežiimid sillutavad tee erinevatele kogemustele:

 • 100% elektrilise SAASTEVABA režiimi täielikus vaikuses!
 • SPORT režiimi meelierutav, kõikide energiate ülene võimsus,
 • HYBRID hübriidrežiimi mitmekülgsus
 • 4WD režiimi haarduvus (PEUGEOT 3008 HYBRID4)
 • COMFORT mugavusrežiim, milles on ühendatud HYBRID ajami ja COMFORT mugavusrežiimi reguleeritava vedrustuse eelised (uus PEUGEOT 508 HYBRID)

Kõikides neis režiimides on olenevalt aku laetusest võimalik sõitmine 100% elektritoitel.

Arvestades HYBRID ja HYBRID4 mootorite tehnoloogia sisu on sellega seonduva juhtimiselamuse ootus paljulubav. Ergonoomia osas on mõeldud iga viimase kui detaili peale ja juhtimine on hõlbus ning intuitiivne.

PEUGEOT i-COCKPIT®JA SÄRTSU TÄIS JUHTIMISELAMUS

/image/09/7/peugeot-508phev-1809pb-003.468097.jpg

Lõvi kaubamärki kandva tootevaliku kõige iseloomulikuma elemendiga, PEUGEOT i-Cockpit® salongiga on tagatud stimuleeriv ja intuitiivne juhtimiselamus iga päev. PEUGEOT PISTIKHÜBRIID mootorivalikuga sõidukitest saadavat juhtimiselamust võimendab omakorda ideaalselt oma kohale sobiva, puutetundliku digitaalse näidikuteploki olemasolu.

Digitaalne näidikuteplokk

Hübriid mudeliversioonide spetsiaalne PEUGEOT i-Cockpit® tagab kõigi, juhtimiseks vajalike andmete (sõidurežiim, elektritarbimine, läbisõidu ulatus elektritoitel jne) kättesaadavuse juhi vaateväljas. See on täies mahus seadistatav ja isikukohastatav.

Võimsusmõõdik paikneb digitaalse näidikuteploki parempoolses osas tahhomeetri kohal. Sellelt nähtub kolm selgelt eristuvat tsooni:

 •  ECO ala, mis vastab energiat säästvale juhtimisele,
 •  POWER ala, mis vastab dünaamilisele, sportlikumaid elamusi pakkuvale sõidustiilile.
 • Laadimist tähistav ala  CHARGE, mis näitab juhile eeskätt jala gaasipedaalilt eemaldamisega kaasnevaid, akude laadimist võimaldavaid elektri taastootmise faase.

Ühel ja teisel pool näidikuteplokki paiknevad kaks näidikut, millest üks näitab kütusetaset ja teine elektri ressurssi. Mõlema näidiku all on ühtviisi tähistatud hetke läbisõiduulatus kilomeetrites.

Hetkel valitud sõidurežiim kuvatakse katkematult näidikuteploki alumisse ossa, mis võimaldab selle kiire ja eksimatu ümberlülitamise vajaduse korral.

Laadimise kestel võimaldab näidikuteplokk tutvumise läbisõiduulatusega taastoodetud elektri jõul (kilomeetrites), aku laetuse määraga taastoodetud elektrienergiaga (protsentides), akude laadimise kiirusega (elektri jõul läbitavate kilomeetrite hulgana) nagu ka akude täislaadimiseni jäänud ajaga (tundides ja/või minutites).

i

Ka puutetundliku ekraani koosseisu kuulub hübriidi oma menüüvalik. Klaviatuuri – lülitite kõrval paikneb täiendav, otsesisenemist võimaldav nupp. See võimaldab juurdepääsu uutele andmetele:

 • energiavoogude leht , millelt nähtub hübriidsüsteemi funktsioneerimise olek
 • Kütuse tarbimise statistika leht, millelt nähtub elektrienergia tarbimine ja fossiilse kütuse tarbimine.
 • navigeerimise leht, mida on rikastatud otstarbekohase teabega:
 • laadimisjaamade asukohad lisaks tanklatele huvipunktide valikuks
 • tegevusulatus  täies mahus elektri toimel
 • kogu  tegevusulatus , elekter + fossiilkütus.

Lisaks leidub kliimaseadme lehel salongi elektritoimelise eelkonditsioneerimise teave  reisijateruumi jahutamiseks või kütmiseks olenevalt välistemperatuurist.

My Peugeot ühendatavus

Maksimaalse funktsionaalsuse saavutamiseks on rikastatud MyPeugeot mobiilirakenduse sisu. Nüüdsest võimaldab see nii laadimise aktiveerimise distantsilt, sõiduki laadimise edenemise ja laetuse taseme jälgimise, salongi eelkonditsioneerimise käivitamise kui ka oma elektritarbimise või fossiilse kütuse kulutuse andmete hindamise mis tahes ajahetkel ja ükskõik kus.