TRAVELLERRING

väints

EUROOPALE
RING PEALE

VÄRSKED UUDISED OTSE RINGILT

i


MIDAGI NAGU PÕLEB SEES JA AJAB TEELE.

väints

Mulle meeldib sõita - huvitav on.
Seekord lähen ja sõidan ümber Euroopa. Bussil on träkker peal ning reisi lõpuks peaks olema uhke Euroopa kontuur  kaardile joonistatud. Panen siit Soome idapiiri mööda üles leekima, siis Norrat mööda alla, Malmö juurest üle sildade Taani jne. Siis Briti saared, ülejäänud Euroopa mandriosa oma Prantsusmaa, Hispaania, Portugali, Itaalia ja Balkanimaadega. Kreeka tiir ning hetkel mängin peas mõttega, et Türgist võiks ka läbi keerata. Euroopa-Aasia piir jookseb ju sealtsamast läbi Istanbuli. Ikka mööda äärt, et kontuur korralik saaks. Ukraninast võtan pool ning Valgevene ja Venemaa jätan üldse välja.

Mulle meeldib hullu-pööra sõita, ning siis veel see, et minu andmetel pole seda ringi keegi varem sõitnud. Ja miks mitte selline tore asi enda nimele kirjutada.

Autoks on Peugeot Traveller väikebuss, mis on ideaalne ka juba oma nime poolest. Teiseks tunnen, et  vana hea hipi-hõng on originaalbusside olemusest ajapikku kaduma läinud ning tõstavad hetkel pead hoopiski Travelleris. Mulle sobib see suurepäraselt, sest pikal sõidul on ökonoomsus ja chill olek teema ning Peugeot suudab seda vabalt pakkuda.