Uus Peugeot Partner valiti Aasta Kaubikuks

new partner

Uus Peugeot Partner valiti Aasta Kaubikuks

Uus Peugeot Partner valiti täna, 19. septembril Hannoveris rahvusvaheliseks 2019. Aasta Kaubikuks (International Van of the Year 2019), tunnustades selle auhinnaga Peugeot tiimi pühendumust.  

Uus Peugeot Partner sai maineka auhinna juba enne mudeli turuletoomist, mis toimub paari nädala jooksul. See on viies Aasta Kaubiku tiitel, mis Peugeot alates auhinna loomisest 1992. aastal on võitnud.

Uus Peugeot Partner pälvis tänavu tiitli seninägematu dünaamiliste ja akustiliste omaduste, kõrge tehnoloogilise taseme ja turvalisuse, kahe erineva kerepikkuse (4,4 ja 4,75 meetrit) ning laia mootori- ja lisavarustuse valiku pärast, mis teeb sõidukijuhi elu kergemaks. Tähelepanu tõmbasid kaks olulist uuendust: ülekoormuse kaitse turvaliseks laadimiseks ning taha- ja külgvaatekaamerad, mis ei jäta juhil manööverdades ühtegi pimedat nurka.

Lisaks eristub Peugeot Partner maailma esimese väikekaubikutele loodud multifunktsionaalse juhikohaga i-Cockpit®, mis võimaldab paremat sõidukogemust. Iga sõidukiomanik saab tellida endale sobiliku seadistusega Peugeot Partneri, mis muuhulgas hõlmab eriti karmidesse oludesse mõeldud kõrgendatud kliirensiga sõidukeid või asfaldiversioone neile, kes veedavad autos palju aega.

Rahvusvaheline Aasta Väikekaubiku Auhind loodi 1992. aastal. Žürii koosneb 25 autoajakirjanikust ning sõltumatute autoväljaannete kirjastajast.

Peugeot

Peugeot bränd toob klientideni ergutava ja rahuldust pakkuva sõidukogemuse, pehme disaini ning kompromissitu kvaliteedi. Ettevõttel on üle 10 000 müügisalongi ligikaudu 160 riigis üle maailma, mis kasvatasid eelmisel aastal müüki 10,4% enam kui 2,1 miljonit sõidukini. Peugeot alustas autode tootmist 1889. aastal. Sel aastal võideti Peugeot 3008DKR Maxil Dakari ralli ning alustati tehasetiimina võistlemist FIA rallikrossi maailmameistrivõistlustel.