Avalikustati uue Peugeot Experdi hinnad

EXPERT

Avalikustati uue Peugeot Experdi hinnad

14.07.2016

Uus Peugeot tarbesõiduk Expert on tänaseks suuremates Peugeot esindustes tutvumiseks kohal. Avalikustatud on hinnad, mis algavad 21 900 eurost. 

Kuigi uue Peugeot Experdi ametlik müük algab alles sügisel, on juba täna klientidel võimalik vormistada eeltellimusi, et saada oma sõiduk kätte esimeste seas. 

Uue Peugeot Experdi turuletoomise hetkel on lisaks tavamudelitele saadaval ka ahvatlev tutvumispakkumine rikkalikult varustatud Premium eriversioonile, millel on lisaks hästi varustatud Active versiooni põhivarustusele verustuses 7” puuteekraan koos raadio ja Bluetooth’ga, automaatne kliimaseade, tagumised parkimisandurid, esiistmete soojendus, püsikiirusehoidja, kerevärvi pamprid ning palju muud mugavus-ja turvavarustust. Premium erimudeli versioon baseerub L2 pikkusega ja 5,3m3 kaubaruumiga kerel, mille mootoriks pakutakse 120 hobujõulist 2.0 BlueHDi diiselmootorit. Erimudeli Peugeot Expert L2 2.0BlueHDi 120hj tutvumispakkumise hinnaks on 23 200 €.

Saadaval on kolm kere pikkust (L1, L2 ja L3), viis erinevat mootorivõimsust (95 kuni 180hj), 6-käigulised manuaal-ja automaatkäigukast ning kokku kolmes erinevas varustustasemes (Access, Active ja Premium). Experdi hinnakirja lõpust leiame kõige mahukama (6,1m3) L3 kerega versiooni, millel 2-liitrine 180hj BlueHDi diiselmootor koos 6-käigulise EAT6 automaatkäigukastiga.