Peugeot Baltikumi hooldusnõunike võistlus

Peugeot Baltikumi hooldusnõunike võistlus

24.11.2016

17. novembril 2016 korraldas Peugeot maaletooja KW Bruun Baltic esimese Peugeot hooldusnõunike võistluse Baltikumis.

Hooldusnõuniku puhul on tegemist kindlasti ühe autoesinduse võtmeisikuga, kes paljuski kujundab autoesinduse näo kliendi jaoks ja kellest sõltub klientide rahuolu ja lojaalsus.

Finaalvõistlusele pääsemiseks pidid kõik Peugeot hooldusnõunikud läbima kompetentsitesti, mille põhjal valiti välja igast riigist 2 parimat. Võistlus toimus KW Bruun Baltic koolituspartneri Rigas Valsts Tehnikums ruumides Riias. Kõigil osalejatel tuli etteantud aja jooksul läbi teha üks kliendikülastuse ahel, alustades kliendi kõnest sooviga töökoda külastada kuni sõiduki tagastuseni kliendile külastuse järgselt. Kohtunike ja kliendi rollis oli seekord maaletooja enda personal. Võistlus oli äärmiselt pingeline ja võidu võttis seekord Läti Liepaja Peugeot esinduse SIA Lāde hooldusnõunik Ivo Čivkašs. Võidu tagas Ivo Čivkašs’le kõige terviklikum etteaste kogu kliendikülastuse ahela jooksul.

Peugeot maaletooja peab ettevõtmist igati kordaläinuks, see aitab tõsta esinduste teeninduse taset ja plaanib võistlust korraldada ka tulevikus.