Peugeot avalikustas uue Partneri hinnad

23.10.2018

/image/57/5/peugeot-par-2018-044-fr.428575.jpg

Peugeot avalikustas uue Partneri hinnad

Peugeot avalikustas tänavu Aasta Kaubikuks valitud uue Partneri hinnad, mis algavad 13 800 eurost. Eestisse jõuavad uued mudelid müügile novembris, ent tellida saab uut Partnerit juba praegu.

Peugeot on populaarset tarbesõidukit Partner tootnud juba üle 20 aasta, kuid uue põlvkonna mudel pakub kaasaegsete sõiduautodega võrdväärseid mugavusi ja sõiduomadusi. Uut Partnerit iseloomustab proportsioonide tasakaal, mis annab masinale väikese, nobeda ja kompaktse kaubiku välimuse. Sõiduki isikupära väljendub võimsas, kõrge ja lühikese kapotiga esiosas, uue disaini ja püstise asetusega iluvõres, ettepoole toodud tuuleklaasis ning kroomitud „integreeritud hambaga“ esituledes. Kogu mudelivaliku teeb dünaamiliseks kõrge isteasend ja nurkadest optimaalsel kaugusel paiknevad rattad.

Uut Peugeot Partnerit toodetakse kahe erineva kerepikkusega 4,4- ja 4,75-meetrisena ning  laia mootori- ja lisavarustuse valikuga. Olulise uuendusena on uuel mudelil ülekoormuse indikaator turvaliseks laadimiseks ning taha- ja külgvaatekaamerad, mis ei jäta juhil manööverdades ühtegi pimedat nurka, segmendis esimesena on võetud kasutusele elektriline seisupidur. Lisaks eristub Partner maailma esimese väikekaubikutele loodud multifunktsionaalse juhikohaga i-Cockpit®, mis võimaldab paremat sõidukogemust.

Uuele platvormile ehitatud Peugeot Partner tuleb müügile viimase põlvkonna PureTech 110-hobujõulise bensiinimootori ning nelja erineva BlueHDi diiselmootoriga võimsusvahemikus 75-131 hobujõudu, mis on madala kütusekulu ning õhku paisatava CO2 heitmekogusega. Versioonivalikus on nii 5- ja 6-käiguline manuaalkäigukast kui ka 8-käiguline automaatkäigukast.

Iga sõidukiomanik saab tellida endale sobiliku seadistusega Peugeot Partneri, näiteks eriti karmidesse oludesse mõeldud kõrgendatud kliirensiga variandi GRIP või pika kabiiniga mudeliversiooni TEAM kuni viie inimese vedamiseks. Nendele kellel tuleb veeta tunde ratastel ja läbida palju kilomeetreid on loodud versioon BUSINESS. Kõiki uusi Partnereid müüakse ka tellimustööna komplekteeritud versioonidena PRO ja ACTIVE. 

Uus Peugeot Partner valiti septembris Hannoveris rahvusvaheliseks 2019. Aasta Kaubikuks (International Van of the Year 2019) juba enne mudeli turuletoomist.  Eestisse jõuab uus Partner müügile järgmise aasta veebruaris, ent tellida saab seda juba praegu.

 Partner PRO põhivarustusse kuuluvad muuhulgas:

 • ESP stabiilsuskontroll + ASR veojõukontroll
 • Elektrilised esiaknad
 • Kaugjuhitav kesklukustus, lukustub automaatselt sõidu ajal
 • Juhi turvapadi
 • Kaudne rehvirõhu monitooringu süsteem
 • Manuaalne kliimaseade
 • "Follow-me Home" tuled
 • Raadio, MP3, bluetooth, USB 

Uus Partner PRO on saadaval hinnaga alates 13 800 eurot (110 hj PureTech bensiinimootor koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga), diiselmootoriga versioon alates 14 300 eurost (75 hj BlueHDi mootor koos koos 5-käigulise manuaalkäigukastiga).

Partner GRIPi põhivarustusse kuuluvad muuhulgas:

 • kõrgendatud kliirens
 • Advanced Grip Control süsteem (ühendab endas 5 haarduvusrežiimiga optimeeritud veojõukontrolli ning mägipidurit) ja suure läbimõõduga M+S rehvid paremaks haarduvuseks koos spetsiaalse karterikaitse ning täismõõdus tagavararattaga
 • 1+2 esiistmed, vahesein (luugiga pika veose jaoks), kokkuklapitav kõrvalistuja iste, töölaud kõrvalistuja istme seljatoes
 • elektriline seisupidur
 • 12V pistik ja LED valgustus kaubaruumis, 4 lisa koormakinnitus konksu kaubaruumi ülaosas 

Uus Partner GRIP on saadaval hinnaga alates 14 900 eurot (110 hj PureTech bensiinimootor koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga), diiselmootoriga versioon alates 15 500 eurost (75 hj BlueHDi mootor koos koos 5-käigulise manuaalkäigukastiga).

Partner ACTIVE põhivarustusse kuuluvad muuhulgas:

 • parempoolne liuguks
 • kurvitule funktsiooniga esimesed udutuled
 • elektriline seisupidur
 • püsikiirusehoidja ja kiiruspiiraja
 • 8" puuteekraaniga raadio, Apple CarPlay, Android Auto, USB, Bluetooth

Uus Partner ACTIVE on saadaval hinnaga alates 15 400 eurot (110 hj PureTech bensiinimootor koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga), diiselmootoriga versioon alates 16 000 eurost (75 hj BlueHDi mootor koos koos 5-käigulise manuaalkäigukastiga).

Partner BUSINESS põhivarustusse kuuluvad muuhulgas:

 • eriti tõhus heliisolatsioon, mis tarbesõidukite kategoorias tagab sõidu ajal konkurentsitu vaikuse salongis
 • comfort istmed
 • manuaalselt seadistatav kliimaseade
 • taha- ja  külgvaatekaamera
 • elektriline seisupidur
 • 8" puuteekraaniga raadio, Apple CarPlay, Android Auto, USB, Bluetooth
 • püsikiirusehoidja ja kiiruspiiraja
 • vihmasensoriga esiklaasipuhasti ja valgusanduriga päevasõidutuled

Uus Partner BUSINESS on saadaval hinnaga alates 16 800 eurot (110 hj PureTech bensiinimootor koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga), diiselmootoriga versioon alates 18 400 eurost (100 hj BlueHDi mootor koos koos 5-käigulise manuaalkäigukastiga).

Partner TEAM

Pika kabiiniga PEUGEOT Partner Team erineb oma moduleeritava istmesüsteemi poolest, mis on mõeldud kuni viiele inimesele. Vajadusel saab teise istmerea kokku klappida, vaheseina ette poole nihutada ning seeläbi kaubaruumi suurendada, lisaks on vaheseinas luuk pika lasti vedamiseks.

Mudeli põhivarustuses on multifunktsionaalne juhikoht i-Cockpit®. See ühendab endas kompaktset rooli, suurt 8-tollist puuteekraani ning näidikuteploki, mida saab jälgida ilma teelt pilku pööramata. Tarbesõidukite kategoorias enneolematud mugavused võimaldavad uue Partneri kasutamist ka liikuvkontorina. Tänu BUSINESS mudeliversiooni spetsiaalsele heliisolatsioonile saab teha telefonikõnesid rahus ja vaikuses ilma, et oleks nutitelefoni vaja tingimata eemaldada juhtmevabast laadijast. Soovitud asendisse reguleeritav lauake koos 230-voldise voolupistiku on kasutatav arvutilauana ning kuni kolme istekohaga Multi-Flex iste võimaldab tänu üles klapitavale seljatoele suurendada laadimisruumi.

Uus Partner TEAM on saadaval hinnaga alates 14 900 eurot (110 hj PureTech bensiinimootor koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga), diiselmootoriga versioon alates 16 300 eurost (100 hj BlueHDi mootor koos koos 5-käigulise manuaalkäigukastiga).

 Peugeot

Peugeot bränd toob klientideni ergutava ja rahuldust pakkuva sõidukogemuse, pehme disaini ning kompromissitu kvaliteedi. Ettevõttel on üle 10 000 müügisalongi ligikaudu 160 riigis üle maailma, mis kasvatasid eelmisel aastal müüki 10,4% enam kui 2,1 miljonit sõidukini. Peugeot alustas autode tootmist 1889. aastal. Sel aastal võideti Peugeot 3008DKR Maxil Dakari ralli ning alustati tehasetiimina võistlemist FIA rallikrossi maailmameistrivõistlustel.