Uus Peugeot 3008 nimetati Inglismaa aasta parimaks autoks

Uus Peugeot 3008 nimetati Inglismaa aasta parimaks autoks

9.12.2016

Peugeot uus linnamaastur 3008 nimetati Inglismaal Carbuyer Car of the Year 2017 parima auto tiitli võitjaks. Peugeot uudismudel oli lisaks võitja ka SUV ehk linnamaasturite kategoorias.

Uus Peugeot 3008 sai tunnustatud eeskätt oma stiilse välimuse, tõhusate mootorite, praktilisuse ja esmaklassilise interjööri eest.

Lisaks sai kiita juhikoht ehk Peugeot i-Cockpit, mis on kaasaegselt kujundatud ning igati funktsionaalne, pakkudes juba põhivarustuses digitaalset 12,3” infoekraani ja lisaks puuteekraani erinevate juhiabisüsteemide seadistamiseks.

Praktilisuse osas tunnustati Peugeot 3008 mahukat pakiruumi ning tõhusad ja väga ökonoomsed mootoreid. Maastikuvõimekuse parandamiseks on mudelil saadaval Grip Control täiustatud veojõusüsteem ja segmendi kõrgeim kliirens, mis teevad sellest mudelist tõelise linnamaasturi.

Ülimalt konkurentsitihedas linnamaasturite segmendis on ühel mudelil vaja pakkuda midagi enneolematud, et oluliselt teistest esile tõusta. Just see ongi põhjus, miks Peugeot 3008 võitis Carbuyer Car of the Year 2017 auhinna.

Carbuyer Car auhinnad annavad väga otsese hinnangu tänapäeva ostjate soovidest ja nõudmistest, sest valim on kokku pandud just tarbijate ostusoovidest ja hinnangutest lähtuvalt.