Uus PEUGEOT i-Cockpit® teab kõike

3008 GT

Uus PEUGEOT i-Cockpit® teab kõike

20.04.2016

Uue PEUGEOT i-Cockpit®'iga tutvustab PEUGEOT oma nägemust tuleviku juhtimiskeskkonnast. Intuitiivset, turvalist ja loomulikku juhtimiselamust pakkuv salong võimaldab heita pilgu PEUGEOT tulevikuautode juhikohale. Täiustatud ergonoomika, Head Up Display tüüpi näidikutepaneel, interaktiivne puutetundlik ekraan - enam täiuslikumalt ei saa tehnoloogiat esitleda.

"PEUGEOT' poolt läbiviidud uuringus koguti andmeid 2,2 miljonilt praeguse põlvkonna PEUGEOT i-Cockpit®'iga PEUGEOT 208, 2008 ja 308 omanikult, et saada tagasiside kasutajatelt ning luua veelgi parem süsteem. Uus PEUGEOT i-Cockpit® muudab juhi sõiduelamuse veelgi nauditavamaks ja võimaldab nii juhil kui ka kaasreisijatel avastada uusi ja stimuleerivaid dimensioone sõidu ajal, mis kaasab samaaegselt peaaegu kõik meeled", selgitab uue tehnoloogia loomisprotsessi Peugeot brändijuht Maxime Picat.

Brändi insenerid ja disainerid on loonud sõitjateruumi tõelise meistriteose. Hästi viimistletud ja perfektselt funktsionaalne uus PEUGEOT i-Cockpit on juhile ergonoomiline ning intuitiivne.

 • Rool on endisest veelgi kompaktsem ja uue disainiga, pakkudes juhile suuremat vaatevälja ja rohkem jalaruumi
 • Head Up stiilis näidikuteplokk on 12,3'' kõrgresolutsiooniga ja futuristliku graafikaga digiekraan. Näidikuteplokki saab sobivaks seadistada ja kuvada kõike juhi jaoks vajalikku otse tema vaatevälja. Iga konfiguratsiooni esteetilist külge rõhutavad animatsioonid ja üleminekud.
 • 8" puuteekraan on justkui tahvelarvuti keset armatuuri, interaktiivne tehnoloogia ja täiustatud tundlikus on loodud veelgi parema kasutusmugavuse jaoks

Kõik need lisaseadmed on kujundatud ümber keskkonsooli, mille pilku haaravad kroomitud andes aimu kõrgest kvaliteedist. Samasuguseid tundeid tekitab ka ülikaasaegne ja ergonoomiline käigukang, mis reageerib kergele lükkamisele.

Uus PEUGEOT i-Cockpit võimaldab kasutada kõiki seni turul saadaval tehnoloogiaid.

 • Häältuvastusega 3D navigatsioon koos reaalaja liiklusinfoga läbi Tom Tom Traffic funktsiooni ning võimalusega edastada navigatsiooniga seotud juhiseid otse Head Up ekraanile
 • Käed-vaba süsteem koos häälkäsklustega, automatiseeritud tekstisõnumite haldamine (lugemine, saatmine)
 • Informatsiooni saadaval olevatest juhiabi süsteemide kohta
 • Mirror Screen ühendatavus läbi Apple CarPlay, Mirrorlink ja Android Auto süsteemide
 • Instinktiivne sõiduelamus on PEUGEOT üks põhiväärtusi, uus i-Cockpit viib kogemusi veelgi kaugemale. Piisab vaid nupu vajutusest ja peagi on autojuhi kõik meeled kaasatud:
 • Nägemine - mängides valguse intensiivsusega on võimalik muuta salongi atmosfääri
 • Kuulmine - muusikalise keskkonna seadistamine
 • Puudutus - istmed mis pakuvad mitme funktsiooniga massaaži
 • Haistmine - tänu õhuvärskendajale

Standardvarustuses pakutakse kahte võimalikku sõitjateruumi olustikku, üks neist dünaamilise sõidustiili „Boost" ning teine rahuliku ja mugava kulgemise kogemiseks „Relax". Mõlemaid keskkondi saab seadistada ja pakkuda seeläbi nii juhile kui ka reisijatele personaalset, unikaalset, kaasahaaravat ja unustamatut sõiduelamust.
PEUGEOT uus i-Cockpit astub sammu kaugemale igas aspektis. Kvaliteetsem, tehnoloogilisema disainiga, intuitiivsem, põnevust pakkuvam ja isiklike vajadustega kohandatavam uus i-Cockpit® kehastab PEUGEOT' nägemust sellest, milline juhtimiskeskkond tulevikus olema hakkab.