Uus Peugeot Partner

26.06.18

/image/65/1/peugeot-der-neue-partner-design.425651.jpg

Uus Peugeot Partner

Uus Partner on loodud erineva tegevusvaldkonna kasutajaid silmas pidades, pakkudes enneolematut praktilisust, mugavus, turvalisust ja vastupidavust. Lisaks on uue Partneri puhul veelgi rohkem mõeldud just juhile ja sõidumugavusele.

Uue põlvkonna Peugeot Partneri juhikoht i-Cockpit viib sõidumugavuse täiesti uuele tasemele. Lisandunud on mitmed kaasaegsed juhiabisüsteemid, mida ei ole enne tarbesõidukitele pakutud. Tegemist on ergonoomilise ja kompaktse rooli, head-up näidikutebloki ning 8“ puuteekraani kooslusega, mis teeb sõitmise ja kasutamise oluliselt mugavamaks ning turvalisemaks. Uue Peugeot Partneri interjöör on kvaliteetne, viimistlus on igas aspektis võrdne sõiduauto omaga. See on varustatud tipptehnoloogiaga, mis tagab mugava, intuitiivse ja ohutu sõidukogemuse.

Uus Partner pakub kaasaegsetele sõiduautodele omaseid mugavus-ja ohutusvarustusi, kuid esmakordselt tarbesõidukitest pakutakse Surround View ehk taha- ja külgvaatekaameraid, mis ei jäta juhil manööverdades ühtegi pimedat nurka, ning Overload Alert süsteemi, mis aitab vältida kauba ülekoormust laadimisel.

Uue Peugeot Partneri varustus ja juhiabisüsteemid on muljetavaldavad ning segmendis ainulaadsed. Sõiduautoga võrreldava varustuse nimekirjast leiab muuhulgas:

 • elektriline käsipidur
 • adaptiivne püsikiirusehoidja koos peatumisfunktsiooniga
 • kiiruspiirangumärkide tuvastus
 • aktiivne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem
 • juhi tähelepanu hoiatussüsteem
 • automaatne hädapidurdus süsteem
 • haagise stabiilsuskontrollisüsteem
 • automaatselt ümberlülituvad lähi/kaugtuled
 • tagumine 180 kraadi parkimiskaamera
 • pimenurga jälgimissüsteem
 • võtmeta sisenemine ja käivitus.

Suur 8“ puuteekraan koos 3D navigatsioonisüsteemiga tagab ka reaalajas saadaval oleva liiklusinfo ja näiteks lähimate tanklate asukoha. Telefoni ühendamiseks autoga on mitu võimalust: Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto ning MirrorLink. Lisaks saab ühendada ka kaks USB mälupulka.

Kasutaja ohutuse suurendamiseks saab lähiajal täiendada 3D navigatsiooni ka Peugeot Connected Serviceteenustega, mis võimaldab õnnetusjuhtumi korral SOS signaali saatmist, sõiduki asukoha positsioneerimist ja ühendada teiste abiteenustega. Connected Pack süsteem hõlbustab aga teie igapäevast kasutamist ja aitab sõidukit hooldada õigeaegselt, jälgida kütusekulu ja analüüsida marsruute. Need uudsed lahendused on eeskätt mõeldud autopargi halduritele, kes otsivad alati suuremat efektiivsust ja optimeerimist.

Väikekaubiku 4,4m pikkuse kere (L1 versioon) juures saab autosse paigutada kuni 1,81m pikkuseid esemeid. Kaubaruumi suurus on vahemikus 3,3mkuni 3,8 m3 olenevalt versioonist, mis on piisav kahe euroaluse mahutamiseks. Pikema kerega L2 versiooni pikkus on 4,75m (+35cm), millega saab vedada kuni 2,16m pikkuseid esemeid ning kaubaruumi mahuks on vastavalt 3,9m3 kuni 4,4 m3. Palju erinevaid nutikaid panipaiku on autos kuni 113 liitrit, lisaks kompaktne kirjutuslaud, kaks kindalaegast, millest üks on varustatud laadimispesaga ja mahutab isegi kuni 15-tollise sülearvuti. Uudse lahendusena on kasutusel Bag-in (ülevalt alla avanev) kaasreisija turvapadi, et vabastada ruumi armatuuri panipaikade tarvis.

Uus Partner on saadaval kas kahe või kolme kohalisena, lisaks on saadaval Multiflex iste, mis võimaldab parempoolse istme üles klappida pikkade esemete vedamiseks. Uus Partner on ehitatud EMP2 platvormile, mis annab hea manööverdusvõime ja väiksema pöörderaadiuse (10,82m L1 ja 11,43m L2 puhul). Auto kandevõime on üks segmendi parimaid – 650kg kuni 1000kg ning seda mõlema kerepikkuse juures.

Kaubaruumi on lihtne ja mugav kasutada tänu LED valgustusele, mitmetele kinnitusaasadele ja 12V piskule. Valikus on kas laialt avanevad uksed (2/3 - 1/2) või üles avanev tagaluuk. Lisaks on saadaval ka katuseluuk pikemate esemete transportimiseks.

Erinevaid maastikule mõeldud versioone tuleb mitu, millest olulisemad uuendused on raskema maastiku läbimiseks mõeldud Advanced Grip Control koos tõstetud kliirensi ja Mud&Snow rehvidega. Samuti saab uus Partner valikusse Dangeli 4X4 versiooni.

Uue Partneri valikus on kaks bensiinimootorit võimsusega 110 ja 130 hobujõudu, lisaks kolm diiselmootorit 75, 100 ja 130 hobujõudu, mida kombineeritakse vastavalt 5- ja 6-käigulise manuaal käigukastiga või 8-käigulise automaatkäigukastiga. Kõik mootorid vastavad Euro 6.2 saastenormidele ja on madala kütusekuluga.

PureTech bensiinimootorid:

 • PureTech 130hj koos 8-käuigulise automaat käigukastiga EAT8
 • PureTech 110hj koos 6-käigulise manuaal käigukastiga

BlueHDi diiselmootorid:

 • BlueHDi 130hj koos 6-käuigulise manuaal käigukastiga või koos 8-käuigulise automaat käigukastiga EAT8
 • BlueHDi 100hj koos 5-käigulise manuaal käigukastiga
 • BlueHDi 75hj koos 5-käigulise manuaal käigukastiga 

Uus Peugeot Partner jõuab meie turul müügile käesoleva aasta lõpust.