Uus elektrikaubik PEUGEOT e-Expert on kohal

/image/91/6/peugeot-exp-2019-060-fr.792916.jpg

Uus elektrikaubik PEUGEOT e-Expert on kohal

ja proovisõiduks valmis!

Peugeot e-Expert nimetati hiljuti Parkers´i portaali poolt parimaks elektrikaubikuks tänu suurele kandevõimele ja kõrgtehnoloogilisele mitmekülgsusele.

Uue elektrilise kaubiku integreeritud kõrgepingeaku paigutusega ei ole tehtud järeleandmsi reisijateruumi praktilisuse ega kaubaruumi mahutavuse arvelt. E-Experdi kandevõime on identne sisepõlemismootoriga versioonile ehk 1275 kg ning sellega saab vedada kuni 1000 kg kaaluvat haagist. PEUGEOT e-Expert on saadaval 3 erinevas pikkuses ja paljudes erinevates mudeliversioonides.

Proovisõidumudel Peugeot e-Expert L3 Business on varustatud akuga mahutavusega 75 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 330 km (WLTP). Tippkiirus on 130 km/h ja 0-100 km/h kiirendab elektrikaubik 13,1 sekundiga.

E-Expert kaubikul on 3 sõidurežiimi:

  • Eco, mis on mõeldud eelkõige säästlikuks sõiduks ja millega on võimalik läbida maksimaalne sõiduulatus.
  • Normal, mis optimaalne igapäevaseks kasutamiseks.
  • Power, mis pakub vajalikku võimsust raskete esemete vedamiseks.

Tehnoloogiline mitmekülgsus ja mugavus

/image/91/5/vu-d02-3-4-arriere-conducteur.792915.jpg

Sõiduk on varustatud SERENITY PAKETIGA, mis sisaldab sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatust, liiklusmärkide lugemise süsteemi ja kiiruse kohandamist, smartbeam kaugtulesid ning juhi ärkveloleku monitooringut. Praktilisust lisab elektrooniline stabiilsusprogramm, veojõukontroll ja Hill Assist mäkketõusu abi.

Töid ja tegemisi lihtsustab libisemisvastase kattega 9 mm vineerist kaubaruumi põrand, Comfort vahesein (pehme kattematerjaliga isoleeritud vahesein klaasiga). Parempoolne ja vasakpoolne lükanduks, käed vabad sissepääs jalaviibutusega, võtmeta avamine ja käivitus Keyless Open&Go.
1+2 esiistmed ja MODUWORK kokkuklapitav kõrvalistuja iste, juhiistme kõrguse ja nimmetoe reguleerimine, juhiistme käetugi, panipaik kõrvalistme all, töölaud keskmise istme seljatoes, luuk vaheseinas.

Manöövrdamisel tuleb appi passiivne pimenurga jälgimissüsteem, esimesed ja tagumised parkimisandurid ning pimenurga jälgimissüsteem.

Mugavust pakub esiistmete soojendus, automaatne kliimaseade, nahkkattega rool ,elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, vihmasensoriga esiklaasipuhasti, valgusanduriga päevasõidutuled, raadio koos 7'' puutetundliku ekraaniga, raadio juhtnupud roolisambal, 4 kõlarit, USB, bluetooth, audiopistik.

Välimusele annavad rõhku 17'' PHOENIX valuveljed, TEP naha ja tekstiiliga kombineeritud interjöör,   Xenon esituled ja LOOK PAKETT, mis sisaldab LED päevatulesid, udutulesid ning kere värvi küljeliiste, esikaitserauda ja küljepeeglite korpuseid.

Uus spetsiaalne 3,5’’, värvimaatriksiga näidikuteplokk PEUGEOT e-Expert armatuurlaual võimaldab kogu juhtimiseks vajaliku info nagu läbisõiduulatuse ressursi ja võimsusmõõdiku kuvamise reaalajas (Charge/Eco/Power).

Laadimine elu- või töökohas

/image/91/7/e-k0-trappe-chargement-vp2.792917.jpg

Aku 80% laetuse taseme saavutamiseks 100kW kiirlaadijaga kulub 45 minut ja 50 kW kiirlaadijaga 1,5 tundi.

11 kW WallBox seinalaadijaga on aku täislaadimiseks kuluv aeg ca 7 tundi. Standardse, sõiduki põhivarustusse kuuluva 1,8 kW seinalaadijaga saab PEUGEOT e-Expert akut laadida ka tavapärasest vooluvõtupesast elu- või töökohas. Ühtviisi on laadimiseks võimalik kasutada (Green’Up tüüpi) jõuvõtupesa, mis võimaldab vähendada laadimise aega 22 h-ni, kasutades selleks spetsiaalset laadimisjuhet.

Uue Peugeot e-Experdiga saab lähemalt tutvuda: https://www.peugeot.ee/et/mudelivalik/peugeot-soidukid/expert/e-expert.html

Proovisõidusoovi, ideede, koostöö ettepanekutega ja tagasisidega kirjuta ingrid.karell@peugeot.ee