Uus PEUGEOT e-Traveller on kohal ja proovisõiduks valmis!

/image/01/6/vp-d02-3-4-avant.681016.jpg

Uus PEUGEOT e-Traveller on kohal ja proovisõiduks valmis!

Peugeot liigub elektrifitseerimise suunas kõikides segmentides. Lisaks senistele hübriid- ja elektriautodele on kohale jõudnud ning proovisõiduks valmis Peugeot mahtuniversaal e-Traveller.

Travelleri e-mudel kasutab ära seniste elektriautodega saadud kogemusi ning tänu sellele pakuvad need samaväärset praktilisust nagu sama auto sisepõlemismootoriga versioonid ning keskkonnasõbralikkus ei nõua kompromisside tegemist ei kandevõimes ega mahutavuses.

Ühtlasi ei piira elektrimootor keretüüpide valikut ning e-Traveller on saadaval kolme kerepikkusega (vastavalt L1 4,60 meetrit, L2 4,95 meetrit ja L3 5,30 meetrit) ning seejuures ei ületa ühegi versiooni kõrgus 1,9meetrit.

Proovisõidumudel Peugeot Traveller L3 Allure on varustatud akuga mahutavusega 75 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 330 km (WLTP). Tippkiirus on 130 km/h ja 0-100 km/h kiirendab elektrikaubik 13,1 sekundiga. e-Travelleri võimsus on 100 kW (136 hj) ning pöördemoment 260 Nm. See tagab kiire gaasipedaalile reageerimise ning elava dünaamika ka koormaga sõites.

E-Expert kaubikul on 3 sõidurežiimi:

  • Eco, mis on mõeldud eelkõige säästlikuks sõiduks ja millega on võimalik läbida maksimaalne sõiduulatus.
  • Normal, mis optimaalne igapäevaseks kasutamiseks.
  • Power, mis pakub vajalikku võimsust raskete esemete vedamiseks.

Tehnoloogiline mitmekülgsus ja mugavus

/image/02/6/vp-d05-profil.681026.jpg

Proovisõidumudel on 8-kohaline ja varustatud SERENITY PAKETIGA, mis sisaldab sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatust, liiklusmärkide lugemise süsteemi ja kiiruse kohandamist, Smartbeam-kaugtulesid ning juhi ärkveloleku monitooringut.

Praktilisust lisab elektrooniline stabiilsusprogramm, veojõukontroll ja Hill Assist mäkketõusu abi.

Manöövrdamisel tuleb appi passiivne pimenurga jälgimissüsteem, esimesed ja tagumised parkimisandurid ning pimenurga jälgimissüsteem.

e-Travelleri esiitmed on varustatud massaaži funktsiooni ja istmesoojendusega ning tagaistmed on ISOFIX kinnitusega. Mugavust pakub automaatne kliimaseade, nahkkattega rool, elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, vihmasensoriga esiklaasipuhasti, valgusanduriga päevasõidutuled, raadio koos 7'' puutetundliku ekraaniga, raadio juhtnupud roolisambal, 4 kõlarit, USB, bluetooth, audiopistik. Parempoolne ja vasakpoolne lükanduks avanevad elektriliselt jalaviibutusega.

Välimusele annab rõhku LOOK PAKETT, mis sisaldab LED päevatulesid, udutulesid ning kere värvi küljeliiste, esikaitserauda ja küljepeeglite korpuseid.

Uus spetsiaalne 3,5’’, värvimaatriksiga näidikuteplokk PEUGEOT e-Expert armatuurlaual võimaldab kogu juhtimiseks vajaliku info nagu läbisõiduulatuse ressursi ja võimsusmõõdiku kuvamise reaalajas (Charge/Eco/Power).

Laadimine elu- või töökohas

/image/02/1/e-k0-trappe-chargement-vp2.681021.jpg

Aku 80% laetuse taseme saavutamiseks 100kW kiirlaadijaga kulub 45 minut ja 50 kW kiirlaadijaga 1,5 tundi.

11 kW WallBox seinalaadijaga on aku täislaadimiseks kuluv aeg ca 7 tundi.

Standardse, sõiduki põhivarustusse kuuluva 1,8 kW seinalaadijaga saab PEUGEOT e-Expert akut laadida ka tavapärasest vooluvõtupesast elu- või töökohas. Ühtviisi on laadimiseks võimalik kasutada (Green’Up tüüpi) jõuvõtupesa, mis võimaldab vähendada laadimise aega 22 h-ni, kasutades selleks spetsiaalset laadimisjuhet.

Uue Peugeot e-Travelleriga saab lähemalt tutvuda:

https://www.peugeot.ee/et/mudelivalik/peugeot-soidukid/traveller/e-traveller.html

Proovisõidusoovi, ideede, koostöö ettepanekutega ja tagasisidega kirjuta ingrid.karell@peugeot.ee