ÄRIKLIENDILE

/image/93/7/peugeot-508-2202styp-116.388937.jpg

Uut ametiautot valides võite kindlad olla, et leiate pidevalt uuenevast Peugeot mudelivalikust oma ootustele ning vajadustele vastava.

Hea äriklient

Pea iga ettevõtte vajab igapäevaseks tööks transpordilahendusi. Sellepärast pakub Peugeot äriklientidele kõrgetasemelist terviklahendust nii sõidukite hankimisel kui ka järelteenindamisel, tehes selle nii mugavaks kui ka kuluefektiivseks.

Oleme Teile ja Teie ettevõttele usaldusväärne ning pikaajaline kootööpartner, kellele võite alati kindel olla, olenemata sellest, kui suur on Teie ettevõtte autopark.

Peugeot’ väga lai mudelivalik, kus leidub nii sõiduautosid kui ka tarbesõidukeid, sobib ideaalselt ka kõige nõudlikumale ettevõttele.

Viljaka koostöö nimel oleme valmis leidma pidevalt uusi ja paremaid lahendusi, mida saate oma äritegevuses kasutada.

ÄRIKLIENDI MUDELIVALIK

LCV RANGE

TEENINDUSVÕRK

imago

PEUGEOT GARANTII

IMAGO

EELISED ÄRIKLIENDILE

IMAGO

ERIOTSTARBELISED SÕIDUKID

EPERT ERIOTSTARBELINE

Hea äriklient

/image/11/9/peugeot-ndp-1506pb-simulationfinancement-02.10119.jpg

Pea iga ettevõtte vajab igapäevaseks tööks transpordilahendusi. Sõidukid on aga otsene ja suur kuluartikkel.

Sellepärast pakub Peugeot äriklientidele kõrgetasemelist terviklahendust nii sõidukite hankimisel kui ka järelteenindamisel, tehes selle mugavaks, kiireks ja kuluefektiivseks.

Oleme Teile ja Teie ettevõttele usaldusväärne ning pikaajaline kootööpartner, kellele võite alati kindel olla.

Ärikliendi mudelivalik

uus LCV

.

Uut ametiautot valides võite kindlad olla, et leiate pidevalt uuenevast Peugeot mudelivalikust oma ootustele ning vajadustele vastava.

Peugeot mudeliuuendused on teinud autod veelgi kvaliteetsemaks, disainilt uudsemaks ning ülimalt ökonoomseteks, tegemata samas kompromisse sõidunaudingult. Ülim ökonoomsus seisneb nii madalas kütuse- kui ka hoolduskulus. Võime kindlalt lubada, et Peugeot on ökonoomsusliider.

Näiteks ülimalt innovaatilise Peugeot 308 keskmine kütusekulu on vaid al. 3,4 l/100km ning CO2 väljalase al. 87g/km kohta. Suurema Peugeot 508 keskmine kütusekulu on al. 4,0 l/100 km ning CO2 väljalase 104 g/km kohta.

Peugeot mudelivalik on endiselt rikkalik, erinevaid maitseid ja vajadusi arvestav ning seda nii sõiduautode kui ka tarbesõidukite osas.

Oma vajadustele vastava mudeli leiate meie valikust kindlasti!

TEENINDUSVÕRK ÜLE BALTIKUMI

/image/11/7/peugeot-lifestyle-1505pc-nik7383.10117.jpg

.

EESTIS

Ettevõtetele, kelle sõidukid liiguvad palju ja asuvad tihti erinevates linnades, on oluline, et kasutatava automargi volitatud teeninduste ja remonditöökodade esindatus oleks võimalikult laiahaardeline.

Suurima geograafilise katvusega automargina on Peugeot’l Eestis 12 ametlikku esindust, kattes ära kõik suuremad linnad mandri-Eestis ning lisaks asub Peugeot’ volitatud esindus ka Saaremaal. 

.

BALTIKUMIS

Ettevõtetel, kelle äritegevus toimub ka Lätis ja Leedus on võimalus pööduda meie volitatud esinduste poole üle Baltikumi.

Lätis on Peugeot volitatud esindused Riias, Talsis, Liepajas ja Daugavpilsis ning Leedus on Peugeot volitatud esindused Vilniuses, Kaunases, Šiauliais ja Klaipedas.

PEUGEOT GARANTII

TRAVELLER

GARANTII

Uutele, Peugeot ametliku maaletooja poolt imporditud ja Eesti Riiklikus Autoregistrikeskuses esmakordselt registreeritud Peugeot sõiduautodele kehtib 5-aastane tehase garantii läbisõidupiiranguga kuni 100 000 km. Peugeot tarbesõidukitele kehtib 3-aastane garantii läbisõidupiiranguga 100 000 km.

Lisaks lepingulisele garantiile kindlustab tootja Peugeot sõiduautode keredetailide sisepinnalt alguse saanud läbivast korrosioonist põhjustatud defektide vastu 12 aasta pikkuse roostegarantii, va. reisijate veoks kohaldatud Expert ja Boxer, mille roostegarantii on 5 aastat.

IMAGO

PEUGEOT ASSISTANCE

Peugeot Assistance on sõiduki garantiitingimuste lahutamatu osa, mida saab Peugeot’ sõiduki valdaja kasutada sõiduki ootamatu rikke tekkimise korral EL-i maades ning lisaks Assooridel, Madeiral, Andorras, Bulgaarias, Horvaatias, Gibraltaril, Islandil, Iisraelis, Liechtensteinis, Makedoonias, Monacos, Norras, Rumeenias, San Marinos, Šveitsis ja Türgis.

Peugeot Assistance võimaldab Teile kokkulepitud tingimustel oma tööd ning reisi jätkata.

PEUGEOT EELISED

TIHE TEENINDUSVÕRK JA PIKK HOOLDUSINTERVALL

Ükski auto ei sõida igavesti, kui tema eest ei hoolitseta. Sellepärast ongi kõikidel markidel ette nähud korralised hooldused. 

Peugeot eeliseks on tihedaim teenindusvõrk Eestis ning pikk hooldusintervall.

Sõltuvalt Peugeot’ mudelist ja mootoritüübist peab Peugeot’ sõidukitega käima korralises hoolduses kas 20000....30000 km või 1 aasta järel, sõltuvalt sellest, kumb enne täitub.

VARUOSAD KIIRELT KÄTTE

Aeg on raha ja eriti kehtib see siis, kui tegemist on sõidukiga, mida raha teenimiseks kasutatakse. Sellepärast on väga oluline, et sõidukite hooldus- ja remonttööde teostamisele kuluks võimalikult vähe aega. Võib aga juhtuda, et planeeritust kulub kordades rohkem aega, sest lihtsalt vajalikku varuosa ei ole.

Sellepärast tagab Peugeot’ ametlik maaletooja koos volitatud edasimüüjatega, et kõik enamlevinud varuosad oleksid kohe olemas. Kui peaks aga juhtuma, et Eestis või Lätis kohapeal vajalikku varuosa parasjagu saadaval ei ole, tellime vajalikud tarvikud meie Rootsis asuvast kesklaost, kus nad jõuavad õigesse esindusse Eestisse vaid 2 päevaga.

Loomulikult pakume Teile selleks ajaks väga headel tingimustel asendusautot.

Ärikliendihaldus

IMAGO

Auto-Bon Baltic ja Peugeot’ ametlikud edasimüüjad ning volitatud teenindusettevõtted Eestis, Lätis ja Leedus on panustanud palju ärikliendi segmendile, pakkudes mitmeid lisamugavusi Teie ettevõtte igapäevase autopargi haldamise ja uuendamise lihtsustamiseks.

Koostöös teiega oleme abiks ettevõtte autopargi auditeerimisel, analüüsimisel,  kuluefektiivse lahenduse leidmisel ning teeme teile parima pakkumise. 

Palun võtke meiega julgesti ühendust, et leida just Teie ettevõttele sobivaim lahendus!

Tõnis Plaan
Auto-Bon Baltic OÜ
tonis.plaan@peugeot.ee 

Eriotstarbelised sõidukid

eriotstarbeline
eriotstarbelised
eriotstarbelised

Kui vaid Peugeot tarbesõidukist jääb Teile väheks ja Te vajate näiteks lisasoojendust, külmutusseadmeid, ümberehitust või midagi muud, mis on teeb Teie töö lihtsamaks, siis selles aitavad Teid meie usaldusväärsed koostööpartnerid. 

Mida teha siis, kui vajad tarbesõidukit, mis saab hakkama ka kõige raskemates teeoludes? Üheks lahenduseks on neljarattaveolised Peugeot 4X4 Dangel tarbesõidukid, mis sõidavad kindlalt igal teel.

Dangeli koostöö Peugeot'ga sai alguse juba aastal 1976 legendaarse mudeliga 504. Tänaseks on Dangeli liinidelt sõitnud maha enam kui 22.000 4X4 sõidukit ning koostöös Peugeot'ga pakutakse täna vastupidavaid ja igal teel hakkama saavaid 4X4 tarbesõidukeid Bipper, Partner, Expert ja Boxer. 

Peugeot 4X4 Dangel sobib Teile, kui nõuate oma tarbesõidukilt rohkem kui tavaksasutaja! Täpsem info Dangel 4X4 tarbesõidukite kohta leiate siit!