PIDURDAMATU SÕIDUNAUDING

5008

Väleda ja kergesti juhitavana pakub uus PEUGEOT 5008 linnamaastur suurepärast teetunnetust ja luksusliku salongi akustilist mugavust. Uue mudeli jõulised mootorid koos viimase põlvkonna EAT8 automaatkäigukastiga, elektrilise roolivõimendiga ja ülimadala kaaluga toovad kaasa suurepärase teelpüsivuse ja vaimustava sõidukogemuse.

/image/58/8/peugeot_3008_layout6-17-2.68588.jpg

BLUEHDI TEHNOLOOGIA

Uue PEUGEOT 5008 linnamaasturi BlueHDi Euro6 diiselmootorid ühendavad suure sooritusvõime ja vähendatud heitmekoguse. BlueHDi mootorid suudavad vähendada kütusekulu, piirata CO2 heitmeid, vähendada lämmastikoksiidi NOx heitmeid kuni 90% ning eemaldada 99,9% tahmaosakestest, kombineerides SCR (Selective Catalytic Reduction, selektiivse katalüütilise vähendamise) tehnoloogia DPF-iga (diiselmootori tahkete osakeste filtriga).

/image/58/7/peugeot_3008_layout6-16-2.68587.jpg

PURETECH TEHNOLOOGIA

Uue PEUGEOT 5008 linnamaasturi PureTech Euro 6 normidele vastavad 3-silindrilised bensiinimootorid pakuvad täiendavat suutlikkust tänu vähendatud kaalule ja väiksematele mõõtmetele. Nad toovad ainulaadse sõidunaudingu ja tippklassi suutlikkuse andmata järele töökindluses või vastupidavuses. Valitud oma kategoorias aasta mootoriks 2016,2017,2018. Saadaval uue EAT8 automaatkäigukastiga.

VABADUS TEGUTSEDA

5008

Vabastage ennast piirangutest ja keskenduge oma trajektoorile. Uus kallakult lahkumise abifunktsioon HADC (Hill Assist Descent Control) ,mis sisaldub Advanced Grip Control* süsteemis, reguleerib automaatselt sõiduki kiirust ja hoiab sõiduki ka järsematel nõlvadel täielikult kontrolli alli.

KÕIK ON ÜHENDATUD

5008

Kuvage oma nutitelefoni rakendused 8-tollisel võimsal puutetundlikul ekraanil Mirror Screen funktsiooni** abil ja laadige*** nutitelefoni keskkonsoolis.

*Standard- või lisavarustus sõltub varustustasemest

**Standard-, lisavarustus, või mittesaadaval (sõltuvalt versioonist), kasutab Mirror Screen nutitelefoni andmepaketti, mida juht vajab kõne tegemiseks, sealhulgas veebijuurdepääsu oma operaatori kaudu ega tekita mingeid täiendavaid kõnepaketi tasusid. Kasutajad ühendavad seadme USB ühendusega. Mirror Screen funktsioon töötab Android Auto (Android nutitelefoniga pärast Android Auto rakenduse allalaadimist, kui sõiduk täielikult seisab), Apple CarPlay™ (iOS nutitelefon) või MirrorLink® tehnoloogia (MirrorLink® rakendusega ühilduvate nutitelefonide) kaudu. Sõltuvalt olukorrast töötavad seistes või liikudes teie ohutuse tagamiseks ainult sertifitseeritud Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® rakendused. Mõned neist võivad olla tasulised. Android Auto ja Apple CarPlay™ võivad olla hääljuhitavad. 

 ****Standardvarustuses, lisavarustuses või mittesaadaval, sõltuvalt versioonist - juhtmevaba laadimine Qi standardiga ühilduvate seadmetega.

KÕRGTASEMEL LOOMUTRUU HELI

5008

Naudi tippklassi Hi-Fi heli läbi Focal®i10-kõlariga helisüsteemi ja silmapaistvat akustikat.

i

KALLAKULT LASKUMISE ABI

Vabastage ennast piirangutest ja keskenduge oma trajektoorile.  Uus kallakult laskumise abifunktsioon HADC (Hill Assist Descent Control) , mis sisaldub Advanced Grip Controli süsteemis, reguleerib automaatselt sõiduki kiirust ja hoiab sõiduki ka järsematel nõlvadel täielikult kontrolli alli.

i

VISIOPARK 1

VISIOPARK 1:  tagumised parkimisandurud + tagumine 180 kraadi parkimiskaamera

i

VISIOPARK 2

VISIOPARK 2:  esimesed ja  tagumised parkimisandurud + esimene ja tagumine parkimiskaamera (360 kraadi )