TEHNOLOOGIA

BlueHDi tehnoloogia sümboliseerib Peugeot jaoks lisaks muule ka efektiivsust, pakkudes ainulaadset ning äärmiselt nauditavat sõiduelamust.

BlueHDi & EAT6

EAT6

RXH  2,0 l BlueHDi 180hj diiselmootor ja EAT6 automaatkäigukasti  CO2 pääst on 120 g/km ja keskmine kütusekulu vaid 4,6 l/100km, mis kujutab endast ühte parimat võimsuse / kütusekulu kompromissi oma segmendis.

EAT6  tehnoloogia: kiirem ja sujuvam käiguvahetus, mis tagab optimaalse juhitavuse

blue hdi

Uus PEUGEOT 508 on saadaval uue  BlueHDi diiselmootoriga – selle nimega tähistatakse Euro 6* diiselmootoreid. Ühendades omavahel eksklusiivsel viisil valikulist katalüüsreduktsiooni (SCR) ja lisaainega tahmaosakeste filtrit, võimaldab BlueHDi tehnoloogia vähendada lämmastikoksiidi hulka üle 90%, optimeerida CO 2 heitmete hulka ja kütusekulu ning elimineerida 99,9% tahmaosakestest. 

PUUTETUNDLIK EKRAAN SMEG+

smeg

Puutetundlik ekraan SMEG+ toob uude Peugeot 508-sse tipptasemel sidelahendused ja digitaaltehnoloogia. Kõrgresolutsiooniga puutetundlikul ekraanil on mitmeid unikaalseid funktsioone, mis kasutavad erinevaid sidelahendusi, et võimaldada sõitjatel kasutada auto multimeedia- ja navigatsioonisüsteemi, telefoni ja sidefunktsioone.

SÜSTEEM ARKAMYS JA JBL HIFI KOMPLEKT

Digitaalne helitöötlussüsteem Arkamys kuulub 508 RXH standardvarustusse, et pakkuda autos tasakaalustatumat helikeskkonda. Süsteem positsioneerib heli esiklaasi tasemel, võimaldades nii instrumentide ja lauljate hääled sõitjate suhtes optimaalsemalt paigutada.

Veelgi paremaks helielamuseks on võimalik soetada ka JBL HIFI komplekt, kuhu kuulub 10 kõlarit ning 500W võimendi.