expert team

PEUGEOT Expert Team

20 700 Al.

ELEGANTNE DISAIN

expert team

Uue jõulise disainiga PEUGEOT Expert Team mõjub tugeva ja elegantsena.
Uus kõrgel asuv vertikaalne esivõre ilmestab Experti välimust, muutes selle mudeli koheselt äratuntavaks. Pack Looki ja LED valgussignatuur lisavad teie ettevõtte imagole elegantsi. PEUGEOT Experti jõuline, väljendusrikas ja voolujooneline kere annab aimu mahukast ja funktsionaalsest sisemusest. 

BlueHDi TEHNOLOOGIA

/image/26/6/peugeot-308-2015-044-fr.181266.181266.jpg

Uus PEUGEOT Expert on saadaval uute tõhusate tehnoloogiatega, sealhulgas viie BlueHDi Euro 6* diiselmootoriga. Ühendades omavahel eksklusiivsel viisil valikulist katalüüsreduktsiooni (SCR) ja lisaainega tahmaosakeste filtrit, võimaldab BlueHDi tehnoloogia vähendada lämmastikoksiidi ja CO2 heitmete* hulka kuni 90%. 

PEUGEOT Experti ülalpidamiskulud on madalad eelkõige tänu optimeeritud kütusekulule ja madalatele hoolduskuludele.

* Euro 6 on Euroopas kehtiv norm, mille eesmärgiks on heitmetaseme vähendamine.

MUGAV SALONG

/image/12/8/peugeot_expert_gallery4-2.17128.jpg

PEUGEOT Experti on mugav juhtida.  Astmelaud lihtsustab sissepääsu ja kõrgel  asuvale juhiistmele istumist.  Funktsionaalne ja ergonoomiline juhikoht  sarnaneb sedaani omale ning pakub rohkelt  panipaiku. 
 Koos esiistmete käetoega avaneb ka  Moduworki klapplaud, muutes juhikoha hetkega ergonoomiliseks ja praktiliseks
kontoriks. Tänu integreeritud laadimisjuhtmega  nutitelefoni aluselei ja armatuurlaual  asuvale tahvelarvuti aluselei on paljud  vajalikud töövahendid pidevalt nägemis- ja  käeulatuses.

ÜHENDATAVUS

/image/09/7/peugeot_expert_layout6-1.17097.jpg
/image/09/8/peugeot_expert_layout6-3.17098.jpg

Uue põlvkonna 3D navigatsioonisüsteem  koos häältuvastusegai muudab sõidud  veelgi lihtsamaks. Süsteemi juurde kuuluvad  internetiteenused ja TomTom Traffici reaalaja  liiklusinfo.
Mirror Screeni funktsioon võimaldab  ühendada nutitelefoni armatuurlauas olevasse USB pessa : rakendused kuvatakse 7-tollisele puutetundlikule ekraanilei, kus neid ka juhtida saab.

Ainult MirrorLink® või Apple CarplayTM sertifikaadiga rakendused töötavad seisu ja sõidu ajal (olenevalt olukorrast). Sõidu ajal ei tööta osad rakenduse funktsioonid. Teatud tüüpi sisu, mis võib sinu nutitelefonis tasuta saadaval olla, nõuab samaväärse tasulise MirrorLink® või Apple CarplayTM sertifikaadiga rakenduse tellimist. Mirror Screen funktsioon töötab MirrorLink® ühilduvates Android telefonides läbi MirrorLink® tehnoloogia ja iOS telefonide puhul läbi Apple CarplayTM eeldusel, et telefoniteenuse pakett sisaldab internetiühendust. Uutel nutitelefonidel on enamasti need tehnoloogiad olemas. Rohkem infot http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

VIDEOPARKIMINE

/image/82/7/peugeot_traveller_layout4-2.45827.jpg

Tagurduskaamera aktiveerub automaatselt, kui tagurduskäik on sisselülitatud. See annab teie MPV tagaosast ja selle ümbruskonnast 180° õhuvaate . Tahavaade hõlmab ka juhikuid, mis pöörduvad koos rooliga. Kui sõiduki tagaotsa ees on takistus, siis süsteem suumib seda automaatselt, kusjuures nõudmisel on saadaval lisavaated.

TURVAPADJAD

/image/11/0/peugeot_expert_layout5-1.17110.jpg

PEUGEOT EXPERT saab varustada nelja turvapadjaga, sealhulgas kahe esiturvapadja ja kahe külgmise turvapadjaga.