TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI

Expert Team

expert team
expert team

PEUGEOT Expert Team

Mugavama ja ohutuma sõidu tagamiseks on PEUGEOT Expert Team saadaval arvukate, viimase põlvkonna juhiabidega.

/image/85/2/peugeot-traveller-galerie-4-2.45705.19.361852.jpg

BlueHDi TEHNOLOOGIA

PEUGEOT Expert on saadaval uute tõhusate tehnoloogiatega, sealhulgas viie BlueHDi Euro 6.2 diiselmootoriga. Ühendades omavahel eksklusiivsel viisil valikulist katalüüsreduktsiooni (SCR) ja lisaainega tahmaosakeste filtrit, võimaldab BlueHDi tehnoloogia vähendada lämmastikoksiidi ja CO2 heitmete* hulka kuni 90%. 

PEUGEOT Experti ülalpidamiskulud on madalad eelkõige tänu optimeeritud kütusekulule ja madalatele hoolduskuludele.

* Euro 6.2 on Euroopas kehtiv norm, mille eesmärgiks on heitmetaseme vähendamine.

LIIKLUSMÄRKIDE JA KIIRUSPIIRANGUTE TUVASTUS

i

Mitmeotstarbeline kaamera loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Loetud kiirus pakutakse teile välja soovitusliku väärtusena teie püsikiiruse hoidja või kiiruspiiraja jaoks, kui see on aktiveeritud.

VISIOPARK 1

i

Tagurduskaamerai lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses kaubiku taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste tuvastamise korral sõiduki taga lülitub süsteem automaatselt tuvastatud objekti suurendatud vaatele, mida vajadusel saab lihtsa käskluse abil muude vaadetega täiendada.

ACTIVE SAFETY BRAKE

i

Active Safety Brake on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad nii liikuvaid kui ka statsionaarseid takistusi. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. See hoiab ära kokkupõrked sõitmisel kiirusel kuni 30 km/h ning suurematel kiirustel hoiab see ära liiased kahjud kokkupõrkekiiruse vähendamise teel.

TULEDE AUTOMAATLÜLITUS

i

Süsteemi aktiveerub pimedaajal. Süsteem lülitab tuled ümber kaug- ja lähitulede vahel automaatselt sõltuvalt kaamera poolt tuvastatavast muude sõidukite liiklusest teel.

TURVAPADJAD

EXPERT

PEUGEOT Expert kaubik on varustatud 4 turvapadjaga:

  • 2 eesmist turvapatja juhi ja juhi kõrvalistuja pea- ja rindmiku kaitsemiseks löögi korral sõiduki esiosale.
  • 2 külgmist turvapatja juhi ja juhi kõrvalistuja kaitsemiseks löögi korral sõiduki küljele.