TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI
/image/12/2/peugeot_expert_gallery9-2.17122.jpg
/image/12/2/peugeot_expert_gallery9-2.17122.jpg

PEUGEOT Expert

Tarbesõiduk pakub mitmeid eeliseid igapäevastes töökohustustes, muutes su päeva lihtsamaks ja mugavamaks.

VALIGE VÄLJA JUST TEIE NÕUDMISTELE VASTAV EXPERT

Eesmärgiga vastata klientide kasutusvajadustele on PEUGEOT Expert mudeliversioonide valik teinud taas kord läbi uuenduskuuri.

/image/34/7/peugeot-exp-2019-040-fr-v1.581347.jpg

EXPERT BUSINESS

Mudeliversioon BUSINESSi on mõeldud äriklientidest kasutajatele, kellel tuleb veeta suur osa oma ajast sõidukis ja kes ennekõike eeldavad masinalt mugavust ja turvalisust.

Peugeot Expert mudeliversiooni Business plus põhivarustuses on:

 • MODUWORK kokkuklapitav kõrvalistuja iste
 • Puutetundlik 7’’ekraan Bluetooth ja Mirror Screen toega
 • Esimesed ja tagumised parkimisandurid 
 • Pimeda nurga jälgimissüsteem
VAATA LÄHEMALT

/image/34/3/peugeot-exp-2019-004-fr.581343.jpg

EXPERT GRIP

PEUGEOT Expert Gripi mudeliversioon pakatab ühtviisi nii jõulisusest kui ka elegantsist ning sobib ideaalselt kasutamiseks sõitudeks raskesti läbitavatel pinnastel.

Grip mudeliversioon on põhivarustuses varustatud:

 • Suurendatud kandevõime
 • Kõrgendatud kliirens (+25 mm)
 • Veojõukontroll + Hill Assist mäkketõusu abi
 • 1+2  istekohta ees
 • Suurendatud kandevõime kuni 1 400 kg (olenevalt mudeliversioonist) ja laadimisruumi pikkus 4 m i
VAATA LÄHEMALT

/image/36/8/peugeot-exp-2019-035-fr.581368.jpg

EXPERT ACTIVE

PEUGEOT Expert Active Plus i on laia valikuga mudeliversioon, mis  sobib ideaalselt nii kaubavedudeks kui ka ergonoomiliseks ja praktiliseks kontoriks.

Active Plus  mudeliversiooni põhivarustuses on:

 • Tagumised parkimisandurid
 • Esiistmete soojendus
 • Manuaalne kliimaseade
 • 1+2  istekohta ees
 • MODUWORK kokkuklapitav kõrvalistuja iste
 • 7'' puutetundliku ekraan
VAATA LÄHEMALT

/image/35/6/peugeot-exp-2019-042-fr.581356.jpg

EXPERT L3

Veate igapäevaselt suuremõõtmelisi esemeid ja vajate ohtralt laadimisruumi. Soovitame teile Experti pikka mudeliversiooni, mis on järgmiste näitajatega: 

 • Mahutavus:     kuni 6,6 m3i
 • Laadimisruumi pikkus:  kuni 4 mi
VAATA LÄHEMALT

expert 4x4

EXPERT DANGEL 4X4

Dangel 4X4 neliveo süsteem kohandub tänu ECO 2WD või AUTO 4WD ümberlülitusvalitsale täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.

VAATA LÄHEMALT

/image/32/7/peugeot-exp-2019-022-fr.581327.jpg

EXPERT TEAM

Veate reisijaid ja teil on vaja laadimisruumi. Igapäevaselt vajate te järgmist:

 • Moduleeritavus kuni kuue isiku regulaarseks vedamiseks koos statsionaarse või liigenduva istmega
 • Laadimisruum kuni 5,5 m3i
 • Kaubaruumi pikkus kuni 2,38 m
VAATA LÄHEMALT

BUSINESS
GRIP
ACTIVE
EXPERT L3
4X4
TEAM

NUTIKAS RUUMIKUS

i

PEUGEOT Expert kaubiku varustus on kasutamisel lihtne ja intuitiivne ning võimaldab teile endisest suurema tõhususe oma asjaajamistes.

/image/32/9/peugeot-exp-2019-015-fr.581329.jpg

MODUWORK

Moduworki iste muudab uue Experti oluliselt funktsionaalsemaks, võimaldades kasutada ära ka tühje istekohti. Parempoolset istet on võimalik kokku klappida ja üles tõsta. Tulemuseks on istme asemele tekkinud tasapinnaline kaubaruum.
Vaheseinas olev suur lahtikäiv luuk tõstab sõiduki kasuliku pikkuse 4 meetrini, võimaldades vedada pikki esemeid. 

i

KÜLJEUKSED

Külgmiste, käed vabadi liugustega piisab PEUGEOT Expert mudeli lahtilukustamiseks ja teiepoolse külgmise liugukse avamiseks lihtsalt jalaliigutusest tagastange nurga all. Sama liigutus toob kaasa ka ukse sulgemise ja sõiduki lukustamise sõiduki juurest lahkumisel. Seega puudub nüüdsest vajadus asju ukse avamiseks käest maha toetada: piisab elektroonilise võtme kandmisest taskus.

i

KAUBARUUM

PEUGEOT Expert kaubikus on kompaktsed välismõõdud ühendatud maksimaalse, antud segmendis konkurentsitu mahutavusega laadimisel.
Tagaosas on furgoonid ja pikad kabiinid varustatud 50/50 avanevate pöördustega, mis võidakse varustada klaasidega koos klaasisoojenduse ja kojameestega. Teise võimalusena on mudel saadaval lisavarustusse kuuluva tagaluugiga.

Laadimisruum on saadaval kaetud põrandaga, millele võidakse lisada ka vooderdusega servad* Need on valikus kas täispuidust või puidust libisemisvastase viimistlusega koos alumiiniumist lävepakkudega.
PEUGEOT Expert kaubik on ühtviisi varustatud veel ka koormatõkistega.

/image/33/0/peugeot-exp-2016-047-fr.581330.jpg

VAHESEIN

Tavalise vaheseina asemel on võimalik valida isoleerivi, aknaga vahesein, mis lisaks oma põhifunktsioonile, reisijate kaitsemisele, vähendab veel ka mürataset salongis ja peab sooja. Juhi ergonoomia ja mugavuse tagamiseks on see vahesein pika sammu ulatuses reguleeritav, et jätta  ruumi juhiistme seljatoe jaoks.

MODUWORK
KÜLJEUKSED
KAUBARUUM
VAHESEIN

KINDEL STIIL EESMÄRKIDE TÄITMISEKS

VÄLISDISAIN

/image/33/7/peugeot-exp-2019-011-fr.581337.jpg

MUGAV SALONG

/image/33/8/peugeot-exp-2016-016-fr.581338.jpg

ÜHENDUVUS

/image/33/9/peugeot-travel-2019-016-fr.581339.jpg

VÄLISDISAIN

Isikupärase väljanägemisega PEUGEOT Expert lausa kiirgab vastupidavust ja elegantsi.

Proportsioonid esiosa, salongi ja laadimisruumi vahel on harmoonilises tasakaalus. Stiilipuhtad jooned rõhutavad silueti sujuvust ja modernsust, samas kui kõrgel paiknev ja püstise asetusega iluvõre kõneleb selle kaubiku esimesest pilgust äratuntavast hoogsast, pealehakkamist täis iseloomust.

Täiendavat elegantsi lisavad Pack Look’ii ja selle LED signatuur.

MUGAV SALONG

EXPERT

PEUGEOT Expert kaubiku salongis on panustatud sõidumugavusele. Juhiiste on kõrge ja sellelt on laitmatu ülevaade liikluses toimuvast, kusjuures pääsu juhiistmele hõlbustab otstarbekohane astmelaud. Juhtimisasend funktsionaalsel ja ergonoomilisel juhikohal sarnaneb sõiduautodele iseloomulikule juhtimisasendile ning juhikohalt on vahetu ligipääs paljudele panipaikadele.

PEUGEOT Expert mudeli pardal on teie käsutuses koos keskmise küünarnukitoega pööratav Moduwork’ii kirjutustasapind, mille abil muudate juhikoha tõeliselt ergonoomiliseks ja praktiliseks liikuvkontoriks.

Nutitelefoni hoidiki koos integreeritud laadimisjuhtmega ning tahvelarvuti hoidiki armatuurlaual võimaldavad teile teie digiseadmete positsioneerimise nähtavale kohale kohe käe ulatuses.

ÜHENDATAVUS

/image/36/3/peugeot-travel-2019-016-fr.581363.jpg
/image/34/0/peugeot-exp-2016-148-fr.581340.jpg

Uue põlvkonna 3D navigatsioonisüsteem  koos häältuvastusegai muudab sõidud  veelgi lihtsamaks. Süsteemi juurde kuuluvad  internetiteenused ja TomTom Trafficireaalaja  liiklusinfo.
Mirror Screeni funktsioon võimaldab  ühendada nutitelefoni armatuurlauas olevasse USB pessa : rakendused kuvatakse 7-tollisele puutetundlikule ekraanilei, kus neid ka juhtida saab.

Ainult MirrorLink® või Apple CarplayTM sertifikaadiga rakendused töötavad seisu ja sõidu ajal (olenevalt olukorrast). Sõidu ajal ei tööta osad rakenduse funktsioonid. Teatud tüüpi sisu, mis võib sinu nutitelefonis tasuta saadaval olla, nõuab samaväärse tasulise MirrorLink® või Apple CarplayTM sertifikaadiga rakenduse tellimist. Mirror Screen funktsioon töötab MirrorLink® ühilduvates Android telefonides läbi MirrorLink® tehnoloogia ja iOS telefonide puhul läbi Apple CarplayTM eeldusel, et telefoniteenuse pakett sisaldab internetiühendust. Uutel nutitelefonidel on enamasti need tehnoloogiad olemas. Rohkem infot http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

3 PIKKUST

EXPERT

Expert on saadaval 3 erineva pikkusega :

4,60 m pikkune L1 versioon - 4,6 m³
4,60 m pikkune L1 versioon - 5,1 m³i 

4,95 m pikkune L2 versioon - 5,3 m³
4,95 m pikkune L2 versioon - 5,8 m³i

5,30 m pikkune L3 versioon - 6,1 m³
5,30 m pikkune L3 versioon - 6,6 m³i

JÕULINE JA SÄÄSTLIK

PEUGEOT Expert põhineb EMP2 platvormil. Kombineerides endas ühtviisi nii kõrgest klassist sõidumugavuse, kvaliteedi- kui ka võimsusomadused võimaldab see kandevõime kuni 1400 kg.

PEUGEOT Expert kaubiku roolis avastate te märkimisväärse, BlueHDi mootorite jõul saavutatud sõidumugavuse. Lisaks räägib teie rahakoti kasuks veel ka kõige madalam kütusekulu ning väikseim heitmekogus selles segmendis nagu ka vägagi konkurentsivõimeline käituskulu hooldusvälbaga iga 40 000 km täitumisel või iga 2 aasta tagant.

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

i

LIIKLUSMÄRKIDE JA KIIRUSPIIRANGUTE TUVASTUSE

Mitmeotstarbeline kaamerai loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Loetud kiirus pakutakse teile välja soovitusliku väärtusena teie püsikiiruse hoidja või kiiruspiiraja jaoks, kui see on aktiveeritud.

i

VISIOPARK 1

Tagurduskaamerai lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses kaubiku taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste tuvastamise korral sõiduki taga lülitub süsteem automaatselt tuvastatud objekti suurendatud vaatele, mida vajadusel saab lihtsa käskluse abil muude vaadetega täiendada.

i

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brakei on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad nii liikuvaid kui ka statsionaarseid takistusi. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. See hoiab ära kokkupõrked sõitmisel kiirusel kuni 30 km/h ning suurematel kiirustel hoiab see ära liiased kahjud kokkupõrkekiiruse vähendamise teel.

i

TULEDE AUTOMAATLÜLITUS

Süsteemi aktiveerub pimedas. Süsteem lülitab tuled ümber kaug- ja lähitulede vahel automaatselt sõltuvalt kaamera poolt tuvastatavast muude sõidukite liiklusest teel.

expert airbag

TURVAPADJAD

PEUGEOT Expert kaubik on varustatud 4 turvapadjaga:

 • 2 eesmist turvapatja juhi ja juhi kõrvalistuja pea- ja rindmiku kaitsemiseks löögi korral sõiduki esiosale.
 • 2 külgmist turvapatja juhi ja juhi kõrvalistuja kaitsemiseks löögi korral sõiduki küljele.
MÄRKIDE TUVASTUS
VISIOPARK 1
SAFETY BRAKE
AUTOMAATLÜLITUS
TURVAPADJAD

ÜMBEREHITUSED

VASTAMAKS KÕIKIDE VAJADUSTELE

Vastamaks kõikide, tarbesõidukite kasutajate ootustele on Peugeot Expert saadaval erinevate mudeliversioonidena: Kubatuurse laadimisruumiga, kasti ja pika kabiiniga, kiirabidena, isotermilise furgooniga, suurendatud läbitavusega, neljarattaveolistena, kauplusautodena, invatranspordi valmiduses jne.

Expert mudeliversiooni väljaehitamise hõlbustamiseks on masina juures nähtud ette ühendusplokkidei valmidus täiendava elektrilise varustuse lisamiseks ilma, et seejuures osutuks vajalikuks muudatuste tegemine sõiduki elektriskeemis.

Teatavateks väljaehitusteks on Expert saadaval plate ja kabiiniga mudeliversioonis. Kere paigaldamiseks on nähtud ette otstarbekohased kinnituspunktid või tugevdused.i

/image/36/9/vut-transfo.581369.jpg

GALERII

VAATA VEEL