i

PEUGEOT Expert

PEUGEOT Expert kaubiku varustus on kasutamisel lihtne ja intuitiivne ning võimaldab teile endisest suurema tõhususe oma asjaajamistes.

MODUWORK KONTSEPTSIOON

/image/09/9/peugeot_expert_layout7-4.17099.jpg
/image/10/0/peugeot_expert_layout7-5.17100.jpg
/image/10/1/peugeot_expert_layout7-6.17101.jpg

Moduwork istmega on uus Expert alati otstarbekohaselt moduleeritav võimaldamaks vaba ruuli optimaalset kasutamist. Reisijaiste on ülestõstetav nii, et  vabastab istme alla jääva tasase põrandapinna.

Vaheseinas on suurte mõõtudega avatav luuk, mis võimaldab pikendada kasulikku pikkust kuni 4 m pika veose vedamiseks.

Lisaks on teie PEUGEOT Expert muudetav veel ka tõeliseks liikuvkontoriks alati, kui selleks peaks vajadus tekkima: keskmine küünarnukitugi liigub alla ja avab juurdepääsu väga praktilisele pööratavale lauale.


 

i

KÄED VABAD LIUGUKSED

Külgmiste, käed vabad liugustega piisab PEUGEOT Expert mudeli lahtilukustamiseks ja teiepoolse külgmise liugukse avamiseks lihtsalt jalaliigutusest tagastange nurga all. Sama liigutus toob kaasa ka ukse sulgemise ja sõiduki lukustamise sõiduki juurest lahkumisel. Seega puudub nüüdsest vajadus asju ukse avamiseks käest maha toetada:   Piisab elektroonilise võtme kandmisest taskus.

i

KAUBARUUM

Uues PEUGEOT Expert kaubikus on kompaktsed välismõõdud ühendatud maksimaalse, antud segmendis konkurentsitu mahutavusega laadimisel.

Tagaosas on furgoonid ja pikad kabiinid varustatud 50/50 avanevate pöördustega, mis võidakse varustada klaasidega koos klaasisoojenduse ja kojameestega. Teise võimalusena on mudel saadaval lisavarustusse kuuluva tagaluugiga.

Laadimisruumi tagauksed avanevad 250° ulatuses ega takista sõiduki laadimisel muud liiklust. Pika mudeliversiooni Longi korral ei sega need külgmiste liuguste kasutamist.

OTSTARBEKOHASED LAHENDUSED

/image/10/4/peugeot_expert_layout6-4.17104.jpg
/image/10/5/peugeot_expert_layout6-2.17105.jpg

Laadimisruum on saadaval puitkattega põrandaga, millele võidakse lisada ka puitvooderdusega servad. Need on valikus kas täispuidust või puidust libisemisvastase viimistlusega koos alumiiniumist lävepakkudega.

PEUGEOT Expert kaubik on ühtviisi varustatud veel ka koormatõkistega.

Tavalise vaheseina asemel on võimalik valida isoleeriv, aknaga vahesein, mis lisaks oma põhifunktsioonile, reisijate kaitsemisele, vähendab veel ka mürataset salongis ja peab sooja. Juhi ergonoomia ja mugavuse tagamiseks on see vahesein pika sammu ulatuses reguleeritav, et jätta  ruumi juhiistme seljatoe jaoks.