Uus Partner kaubik

/image/54/9/peugeot-par-2018-044-fr.428549.jpg

UUS
PEUGEOT PARTNER

Juba enam kui 20 aastat tarbesõidukite klassis karastunud PEUGEOT Partner avab teile uue põlvkonna mudeli, mille juures kaasaegsete sõiduautodega võrdväärsed mugavused ja sõiduomadused.

UUS, VASTUPIDAV JA VEENVA DISAINIGA

Uut PEUGEOT Partnerit iseloomustab selle proportsioonide uus tasakaal, mis annab sellele masinale väikese, nobeda ja kompaktse kaubiku stiili. PEUGEOT Partneri uus isikupära väljendub võimsas, kõrge ja lühikese kapotiga esiosas, uue disainiga, püstise asetusega iluvõres ja ettepoole toodud tuuleklaasis ning kroomitud „integreeritud hambaga“ esituledes. PEUGEOT Partneri kogu mudelivaliku dünaamilisuse võti peitub kõrges isteasendis ja nurkadest optimaalsel kaugusel paiknevates esi- ja tagaratastes. Isikupära tuleb visuaalselt veelgi selgemalt esile suurte rataste ja tõstetud kliirensiga.

MUDELIVALIKUST LEIAVAD ENDALE SOBIVA

Et igaüks leiaks just endale sobiva mudeli, on uus PEUGEOT Partner saadaval:

 • 2 pikkuses: L1 ja L2i,mudeliversioon BUSINESS kilomeetrite neelamiseks,
 • mudeliversioon GRIP neile, kelle teed ei kulge üksnes maanteid mööda,
 • pika kabiiniga mudeliversioon i kuni viie inimese vedamiseks ning loomulikult „tellimustööna komplekteeritud“ mudeliversioon PRO ja ACTIVE, et vastata ka teie kõige spetsiifilisematele nõudmistele.

PARTNER BUSINESS

/image/52/6/k9-vu-3-4-avd-l1-asphalt-fond-studio.428526.jpg

PARTNER GRIP

/image/52/8/l2-3-4-avd-grip-fond-studio.428528.jpg

PARTNER TEAM

/image/53/7/l2-cabine-approfondie-3-4-avd-avec-ab-fond-studio.428537.jpg

PEUGEOT PARTNER BUSINESS

KILOMEETER-KILOMEETRI JÄREL

/image/52/6/k9-vu-3-4-avd-l1-asphalt-fond-studio.428526.jpg
/image/52/7/l1-3-4-ard-asphalt-fond-studio.428527.jpg

VAIKUS, MUGAVUS JA TURVALISUS

Teie jaoks, kes te veedate tundide kaupa roolis ja teil tuleb läbida lõpmatul hulgal kilomeetreid, oleme loonud mudeliversiooni BUSINESS, mille baasvarustusse  kuulub:

 •  eriti tõhus heliisolatsioon, millega on tagatud tarbesõidukite kategoorias konkurentsitu vaikus sõidu ajal salongis, et teie telefonikõned saaks tehtud parimates võimalikes tingimustes
 • Comfort istmed
 • Kandevõime kuni 1000 kg mudelivarsiooni korral L1i ja kuni 950 kg mudelivarsiooni korral L2i
 • Manuaalselt seadistatav kliimaseade

Hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahutavusega 113 liitrit salongis kõikide teie tööks vajalike esemete paigutamiseks i.

Uue PEUGEOT Partneriga ei tule teil teha järeleandmisi oma turvalisuse osas sellepärast, et sõidate tarbesõidukiga. Teil juba täna abiks viimase põlvkonna ADASi juhiabisüsteemid:

 • Taha- ja  külgvaatekaamera
 • Elektriline seisupidur
 • 8'' puuteekraaniga raadio
 • Püsikiirusehoidja ja kiiruspiiraja
 • Vihmasensoriga esiklaasipuhasti ja valgusanduriga päevasõidutuled

Loomulikult saab sõidukit veel täiendada lisavarustusega ja muude vajalike seadmetega.

PEUGEOT PARTNER GRIP

NEILE, KELLE TEED EI KULGE ÜKSNES MAANTEEL

/image/52/8/l2-3-4-avd-grip-fond-studio.428528.jpg
/image/53/0/l2-3-4-arriere-grip-fond-studio.428530.jpg

VASTUPIDAVUS, TÖÖKINDLUS JA MAASTIKUSUUTLIKKUS

Teie jaoks, kellel teil tuleb igapäevaselt keeratama kõrvale  asfaltteelt, oleme loonud mudeliversiooni GRIP, mille põhivarustusse kuulub:

 • Kõrgendatud kliirensi 
 • Advanced Grip Control süsteem ja suure läbimõõduga M+S rehvide toimel tõhustatud haarduvus koos spetsiaalse karterikaitse ja täismõõdus tagavararattaga
 •  Viimase põlvkonna ADASi ühendab endas Grip Control, 5 haarduvusrežiimiga optimeeritud veojõukontrolli ja Hill Assist Descent Control (HADC) mägipiduri: uue funktsiooni masina juhitavuse tagamiseks järskudel nõlvadel ja libisemise vältimiseks.i
 • Esiistmete konfiguratsioon 3 istekohaga, mis võimaldab nii laadimisruumi pikkuse kui ka mahutavuse suurendamise tänu Multi-Flexi istmele,
 • Kandevõime kuni 1000 kg mudelivarsiooni korral L1i ja kuni 950 kg mudelivarsiooni korral L2i
 • Laadimisruumi plastikkattega põrand
 • Võimsam valgustus laadimisruumis
 • Hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahutavusega 113 liitrit salongis kõikide teie tööksvajalike esemete paigutamiseksi.

Loomulikult saab sõidukit veel täiendada lisavarustusega ja muude vajalike seadmetega.

PEUGEOT PARTNER TEAM

KUNI VIIELE INIMESELE

/image/53/7/l2-cabine-approfondie-3-4-avd-avec-ab-fond-studio.428537.jpg
/image/53/5/l2-3-4-arriere-caba-fond-studio.428535.jpg

VALMISTATUD MUGAVAKS JA MODULEERITAVAKS

Uut pika kabiiniga PEUGEOT PARTNER TEAM iseloomustab:

Moduleeritavus, mis võimaldab kuni 5 inimese vedamise ja laadimisruumi pikkuse või mahutavuse suurendamise ilma, et sellega kaasneks sõiduki ümberregistreerimise vajadus teise kategooriasse,
Pika kabiiniga mudel on juba tehasest varustatud võrestikust vaheseinaga reisijate eraldamiseks veetavast koormast teie endi ja reisijate turvalisuse tagamiseks, kusjuures vaheseinas on luuk pika lasti vedamiseks ja see jätab tagaistmel reisijatele PEUGEOT Rifteriga võrdväärse põlveruumi,
Saadaval ainult L2i versioonina
Saadaval ka GRIP varustustasemega
Kandevõime kuni 850 kg
Hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahutavusega 113 liitrit salongis kõikide teie tööks vajalike esemete paigutamiseks i.

PEUGEOT i-Cockpit®

UUS VIIS TÖÖ TEGEMISEKS

Põhivarustuses PEUGEOT i-Cockpit® , mis on otseselt inspireeritud PEUGEOT margi sõiduautodest ja linnamaasturitest: kaasaegne disain, mis ühendab endas pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava näidikuteploki, kompaktse rooli ja suure, 8’’ puuteekraani, pakkudes teile lisaks tarbesõidukite kategoorias enneolematult ergonoomilisele juhtimisasendile veel ka suurt kasutusmugavust.

Tarbesõidukite kategoorias enneolematud mugavused võimaldavad teile uue PEUGEOT Partneri kasutamise oma liikuvkontorina.
Tänu BUSINESS mudeliversiooni spetsiaalsele heliisolatsioonile on teil lõpuks ometi võimalus oma telefonikõnede tegemiseks ümbritsetuna suurest rahust ja vaikusest, ilma oma nutitelefoni eemaldamise vajaduseta induktiivlaadijast i. Kuni kolme istekohaga Multi-Flex iste võimaldab tänu üles klapitavale seljatoele laadimisruumi pikkuse suurendamise. Käepäraselt soovitud asendisse reguleeritav lauakei võimaldab koos 230V voolupistiku selle kasutamise arvutilauanai.

ÜHENDUVUS

HÄSTI LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED PROFFIDELE

/image/54/3/k9-vu-detail-ecran.428543.jpg

Viimase põlvkonna juhiabidega, seal hulgas ühenduvuse ja häälkäskluste toega 3D navigatsiooniseadmega, muudate oma sõidud vaevatuks ning muretuks. Teie parima mugavuse tagamiseks  ühendub teie nutitelefon 8" puuteekraaniga Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® funktsiooni toimel ning lisaks laadib ennast juhtmevabalt induktiivlaadija toimeli.

SURROUND VAADE

ÄRGE SÕITKE ENAM TUNDE JÄRGI

/image/53/8/peugeot-par-2018-014-fr-wip.428538.jpg

Uue PEUGEOT Partneriga olete esimeste seas, kellel avaneb võimalus Surround Rear Visioni kasutamiseks.
Viimase põlvkonna juhiabi lihtsustab juhtimist ja muudab manöövrid turvaliseks, võimaldades teile ülevaate ümbritsevast seda ka ilma akendeni küünitamata.

See ADASi võimaldab pildi kuvamise ekraanilei, kahe kaamera toimel i, sõidukit ümbritsevast, mis kinnise furgooni või vaheseina tõttu jääks muidu märkamata.

Sellel süsteemil on kolm alamfunktsiooni:

 • Kaasreisijapoolse külje vaade ülevaate saamiseks paremal küljel ja pimenurgas toimuvast.
 • Kaugvaate funktsioon, mis imiteerib tahavaatepeeglit .
 • Tagurduskaamera funktsioon vahetult sõiduki taga toimuva jälgimiseks ja manöövrite lihtsustamiseks, näidates teile  sõiduki laiuse lahtiliigendatud küljepeeglitega distantsidena 30 cm, 1 m ja 2 m pamperitest, teie sõiduki pöördenurga olenevalt rooli väljapööratud asendist, näidates ühtviisi ära ka tagauste avamisraadiuse i.

Surround Rear Vision süsteemiga ei tule teil enam valida oma turvalisuse, parema vaatevälja  veetava koorma, mille väärtus võib vabalt ületada sõiduki enda väärtust ja täiendava ohutuse i vahel. Võite valida nüüd täiesti kinnise furgooni i akendega mudeliversiooni ees.

ÜLEKOORMUSE HOIATUS

JÄÄGE LUBATU PIIRESSE

/image/54/4/peugeot-par-2018-015-fr-wip.428544.jpg

Ainsana tarbesõidukite segmendis on uus PEUGEOT Partner saadaval varustatuna ka kandevõime ületamise eest hoiatava süsteemiga ülekoormusindikaator i.
See seisneb innovaatilises pardafunktsioonis juhi teavitamiseks suurima lubatud kandevõime ületamisest i; seda nii täismassi kui ka teljemassi (esi- ja tagasisild) osas.

Funktsioonil on kolm eesmärki:

 • Hoida ära sõiduki ülekoormamine (millega kaasneb juhitavuse ja pidurdamise halvenemine ning rehvi lõhkemise ja enneaegse läbikulumise oht jne)
 • Vastata teie põhjendatud ootustele klientide turvalisuse osas ja eeskätt suurtes autoparkides töötervishoidu ja tööohutust puudutavas osas.
 • Hoida ära  trahvid ülekoormatud sõidukiga liiklemise eest.

PROFFIDE KÄES KARASTUNUD SÕIDUK

PIKKUSEVARU IGAKS OLUKORRAKS

Versiooniga L1 i tagate endale:

 • laadimisruumi pikkusega 1,817 m ja mahutavuse 3,30 m3,
 • Multi-Flexi istmega on laadimispikkus kuni 3,09 m ja mahutavus 3,80 m3.

Pika versiooniga L2itagate endale:

 • laadimisruumi pikkusega 2,167 m ja mahutavuse 3,9 m3,
 • Multi-Flexi istmega on laadimispikkus kuni 3,44 m ja mahutavus 4,40 m3.

Teie käsutuses on kandevõime kuni 1000 kg, eraldussein turvalisuse tõstmiseks ja mugavuse suurendamiseks, Cargo pakett i laadimisruumis, milles on kombineeritud võimsam valgustus laadimisruumis ja kuni 10 koormakinnitusaasa , võimalus kuni 2 euroaluse laadimiseks juba alates mudeliversioonist L1 i.

VASTUPIDAVUS GEENIDES

PEUGEOT PARTNERI UUS PLATVORM

/image/54/0/brk9vpbleu.428540.png

Rohkem  kui 20 aastat tarbesõidukite klassis karastunud PEUGEOT Partner on nüüdsest uuel platvormil, mis pakub teile naudingu enneolematust sõidumugavusest ja manööverdusvõimest koos dünaamiliste sõiduomadustega.
Partner L2 i mudeliversiooni juures on suurendatud auto pikkust, seda nii teljevahe kui ka tagaosas rohkem masina nurkades paiknevate rataste arvelt, millega on saavutatud suurem laadimisruum, sõiduki manööverdatavuse ja juhitavuse arvelt järeleandmisi tegemata.

Leidke parim kahest lähenemisest:

 • esiosas põhineb uus PEUGEOT Partner EMP2 platvormi, mida kasutavad PEUGEOT praegused sõiduautod ja linnamaasturid i , mugandusel, mida on kohandatud vastavalt tarbesõidukite kasutajatele spetsiifilistele vajadustele, tagades teile mugavuse läbi dünaamilisuse, manööverdatavuse, teelpüsivuse, optimeeritud pöördenurga, rääkimata turvalisusest ja viimase põlvkonna juhiabidest, mis siiani olid käsitletavad kui üksnes pere- ja esindussõidukite juures endale lubada võidava luksusena.
 • tagaosas on uue PEUGEOT Partneri kandejõudu suurendatud tänu viimase põlvkonna edasiarendustele kuni 1 000 kg-nii , teile parema juurdepääsu võimaldamiseks laadimisruumile on külgmine liuguks uue laiusega ning tagumised uksed on jätkuvalt laadimisruumi täies mahus avava disaini ning peitu jäävate hingedega, pakkudes teile kõikidest võimalikest parima kombinatsiooni ohutusest ja töökindlusest.

EMP2 JA EAT8 KÄIGUKAST

/image/54/6/peugeot-par-2018-016-fr.428546.jpg

Automaatkäigukasti juhtseadmed

/image/54/2/peugeot-308-2017-055-fr.428542.jpg

8-käiguline automaatkäigukast

Uuele platvormile tõstetud PEUGEOT Partner on saadaval EMP2 platvormi valikusse kuuluvate, viimase põlvkonna mootoritega, mis on muutunud tõhususe võrdkujuks optimeeritud kütusekulu ja CO2 heitgaaside koguste juures. Uus 8-käiguline  automaatkäigukast on saadaval nii bensiini- kui ka diiselmootoritega.

GALERII

VAATA VEEL