i

PEUGEOT PARTNER

10 900 Al.

PEUGEOT Partner

Aktiivseks kasutamiseks loodud uus Partner vastab professionaalide nõuetele.

4 PÕHJUST VALIDA PARTNER

IGAKS OLUKORRAKS

partner ft

TURVALINE

partner ft

IMELIHTNE

partner ft

MUGAV

partner ft

IGAKS OLUKORRAKS

partner ft

Suure kandevõimega uus Partner on üks mitmekülgsemaid kaubikuid oma kategoorias. Partneri kasulik maht on kuni 3,3 m3 1,80 meetri pikkuse L1 versiooni puhul ja kuni 3,7 m3 2,05 meetri pikkuse L2 versiooni puhul. 3 meetri pikkuse koormaruumiga L1 versioonil on kasulik maht 3,7m3 ja 3,25-meetrise koormaruumiga L2 versioonil on kasulik maht 4,1m3 - seda tänu Multiflex istmele.

 

TURVALINE

partner ft

Kuus koormakinnitusaasa koormaruumi põrandas võimaldavad transporditavaid esemeid kindlalt kinnitada. Partner pakub laias valikus koormaruumi võimalusi ja kabiini eraldusvahendeid, sealhulgas kaitseredelit, poolkõrget vaheseina koos ärakäiva luugiga ja ülaosas asuva võrega vaheseina. Täismõõdus vahesein koos turvaklaasiga ja kabiinipoolse heliisolatsiooniga optimeerib turvalisust ja mugavust.

IMELIHTNE

partner ft

Madal koormaruumi lävi teeb pealelaadimise lihtsaks, sama eesmärki teenivad ka asümmeetrilised 180° avanevad tagauksed. Nelinurkne ukseava lihtsustab kogukate esemete sõidukisse paigutamist. Laadimist lihtsustavad veelgi üks või kaks külgmist liugust*. Kõrgemal asuvad tagatuled on väiksemate löökide eest hästi kaitstud. Tulede taha peidetud uksehinged näitavad, millist tähelepanu on pööratud detailidele, kvaliteedile ja ilule.

MUGAV

partner ft

Partner hoolitseb sinu mugavuse eest. Juhikoht on kohandatud spetsiaalselt tööks - juhiiste on kõrgel, vaateväli lai ja juht tunneb end mugavalt. Reguleeritava kõrgusega käetugi, reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool ning armatuurlaual asuv käigukang muudavad juhikoha täiuslikult ergonoomiliseks. Mugavust saab veelgi lisada manuaal- või automaatkliimaseadme abil.

GALERII

LEIA LÄHIM ESINDUS

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust

VAATA VEEL