Partner kaubik

SISEDISAIN

Jõuline ja väljendusrikas ei ole mitte ainult Partneri välimus, vaid ka sisu!

TÖÖTA MUGAVALT

partner ft

Partner hoolitseb sinu mugavuse eest. Juhikoht on kohandatud spetsiaalselt tööks - juhiiste on kõrgel, vaateväli lai ja juht tunneb end mugavalt. Reguleeritava kõrgusega käetugi*, reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool ning armatuurlaual asuv käigukang muudavad juhikoha täiuslikult ergonoomiliseks. Mugavust saab veelgi parandada manuaal- või automaatkliimaseadme** abil.

*Standard- või lisavarustuses olenevalt versioonist.    **Saadaval lisavarustusena.

Ent juhi mugavust silmas pidades ei ole Partner unustanud ka kaasreisijaid! Partner on ainus oma segmendi kaubik, kus keskmisel istmel istuval reisijal on teistega võrdselt põlveruumi. See on võimalik tänu ETG6 robotkäigukastile, millel käigukangi asendab armatuurlaual olev hoob. Salongis on nii kaasreisijate kui ka juhi päralt mitmeid panipaiku, mille mahuks on kokku üle 60 liitri.

MULTIFLEX ISTE

PEUGEOT Partneril on geniaalse Multi-Flex istme abil eksklusiivsed modulaarse paigutuse võimalused. PEUGEOT Partner on tuntud tema ületamatu modulaarse paigutuse ja isikupärase istmelahenduse poolest alates müügile saabumisest, ning erinevalt teistest sellesse segmenti kuuluvatest sõidukitest on seal ees lisareisija jaoks kolmas iste ning palju muid võimalusi!

Vajaduse korral saab kõrvalistme täielikult alla klappida ning vabastada pakiruumiga samal tasemel asuva põranda. Seejärel mahutab Partner kuni 3m pikki (pikk mudel 3,25 m) ning kuni 10 cm kõrgeid kaupu (jälgige, et kõik veetavad esemed oleksid kindlalt kinnitatud). Kõrvalistme vedrustuse saab ka täielikult üles tõsta, mis lubab 400 liitri võrra suurenenud kaubaruumiga kabiiniosas pikki kaupu vedada. Mõlema paigutusvariandi puhul on ruumi kahele reisijale mugavalt reisimiseks.

partner ft

Kandevõime

Suure kandevõimega uus Partner on üks mitmekülgsemaid kaubikuid oma kategoorias. Partneri kasulik maht on kuni 3,3 m3 1,80 meetri pikkuse L1 versiooni puhul ja kuni 3,7 m3 2,05 meetri pikkuse L2 versiooni puhul. 3 meetri pikkuse koormaruumiga L1 versioonil on kasulik maht 3,7m3 ja 3,25-meetrise koormaruumiga L2 versioonil on kasulik maht 4,1m3 - seda tänu Multiflex istmele.

partner ft

Kinnitused

Kuus koormakinnitusaasa koormaruumi põrandas võimaldavad transporditavaid esemeid kindlalt kinnitada. Partner pakub laias valikus koormaruumi võimalusi ja kabiini eraldusvahendeid, sealhulgas kaitseredelit, poolkõrget vaheseina koos ärakäiva luugiga ja ülaosas asuva võrega vaheseina. Täismõõdus vahesein* koos turvaklaasiga ja kabiinipoolse heliisolatsiooniga optimeerib turvalisust ja mugavust.

TEHNOLOOGIA

partner ft

Sinu käsutuses on uus kaasaegne telemaatikavarustus. Armatuurlaua keskosas asuv suur 7-tolline värviline puutetundlik ekraan i on alati käeulatuses ja silme ees ning tagab mugava juurdepääsu sõiduki mitmesugustele funktsioonidele.