i

PEUGEOT PARTNER

10 900 Al.

partner ft

Sinu tegevusala nõuab järjest paremat sidepidamist! Parimaid kommunikatsioonisüsteeme kasutades peab uus Partner sinu tegevusala arenguga sammu.

Partner parking

PARKIMISABI

Heli ja graafikaga parkimisabi tuvastab manööverdamise ajal sõiduki teele jäävaid takistusi. Tagurduskaamerai kombineerituna on parkimine selle süsteemi abil veelgi lihtsam! 

partner ft

ACTIVE CITY BRAKE

Active City Brake süsteem on automaatpidurdus, mis käivitub linnatingimustes kokkupõrkeohu korral. Kui sõidukiirus on alla 30 km/h, hoiab süsteem ära kokkupõrke või leevendab selle tagajärgi juhul, kui juht ise olukorda ei sekku.

partner ft

TAGURDUSKAAMERA

Tagurduskaamerai hakkab tagurpidikäigu valimisel automaatselt tööle, võimaldades juhil auto trajektoori 7-tolliselt puutetundlikult ekraanilt vaadata ja turvalisemalt tagurdada. 

KALLAKUABI

Mäkketõusu abi Hill Assist hoiab sõiduki 5% või suurema kaldega teel tõusmisel või laskumisel korraks paigal. See funktsioon annab juhile piisavalt aega jala piduripedaalilt gaasipedaalile panekuks.

PÜSIKIIRUSEHOIDJA JA KIIRUSEPIIRAJA

Püsikiirusehoidjai funktsioon hoiab stabiilset kiirust, ilma et juht peaks gaasipedaali vajutama. Kiirusepiiraja aga takistab ohutuse suurendamiseks programmeeritud maksimumkiiruse ületamist.

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Audiosignaalidega visuaalne parkimisabisüsteem tuvastab manööverdamise ajal sõiduki lähedal asuvad takistusedi. Manööverdamise lihtsustamiseks ja ohutumaks muutmiseks saab seda kasutada koos tagurduskaameragai!

GRIP CONTROL®

partner ft

Veojõukontroll Grip Control®i parandab PEUGEOT Partneri teel püsivust ja haarduvust kõikidel pindadel, tagades muretuma sõiduelamuse.

Tänu keskkonsoolil asuvale valikule saab kohandada teelpüsimise / haarduvuse režiimi ka kõige keerulisemate tingimuste järgi: lumi, pori või liiv.