i

PEUGEOT PARTNER

10 900 Al.

VÄLISDISAIN

VALI SOBIV KERETÜÜP

partner range

Iga ametiga on seotud spetsiifilised ootused. Nende täitmiseks pakutakse Partnerit mitmesuguste versioonidena, et rahuldada eraettevõtjate või autopargihaldajate spetsiifilisi vajadusi.

Partner on saadaval kahes pikkuses ja seega ka kahe mahuga. Partneri L1 versioon on 4,38 m pikkune ja L2 versioon 4,63 m pikkune; mõlema versiooni laius on 1,81 m (2,11 m koos peeglitega). Pikal Partneril põhinev pikendatud kabiiniga versiooni täiendab kolmekohaline istmerida, mis pakub paindlikumaid kasutusvõimalusi ja lubab mahutada sõidukisse kuni 5 inimest. Tagaistet koos integreeritud koormatõkkega saab alla mis võimaldab kokku 1,805 meetrit kasulikku põrandapinda.

Partner on saadaval ka madelautona. See versioon on suurpäraseks baasiks ümberehitusele, võimaldades kohandada sõidukit klientide järjest spetsiifilisemaks muutuvate vajadustega.

Partnerit saab ehitada ümber näiteks külmutusautoks või spetsiaalselt ehitustöödeks mõeldud sõidukiks.

TÄIELIK KOHANDATAVUS

PARTNER FT

Madal pakiruumi lävi muudab PEUGEOT Partnerisse sisenemise lihtsamaks. Samal eesmärgil avanevad asümmeetrilised hingedega, aknata või aknaga* tagauksed 180° nurgaga. Uste avanedes tekib nelinurkne ava, mis muudab suurte asjade laadimiseks lihtsamaks ja ohutumaks. Ühe või kahe külgmise liuguksega versioon* muudab laadimise veelgi lihtsamaks. 1,62 m ja 1,23 m rattakoobaste vahe võimaldab PEUGEOT Partneri lühikesse L1 mudelisse mahutada 2 euroalust (1,2m x 0,80 m). Kaubiku tagumine katuseklapp tähendab seda, et vedada saab pikemaid esemeid ning seejuures on võimalik uksed siiski sõidu ajaks turvaliselt sulgeda.

PIKENDATUD KABIINIGA MUDEL

Partner FT

Pika Partneri pikendatud kabiiniga mudelil on täiendav istmerida (3 kohta), mis pakub suuremat paindlikkust ning lubab sõidukisse mahutada kuni viis inimest. Täielikult integreeritud koormatõkkega tagumist istmerida on võimalik alla klappida, mis vabastab kuni 1,80 m kasulikku põrandapinda. 

PARTNER MODIFITSEERIMINE

Partner FT

PEUGEOT Partner kaubik on saadaval ka madelauto versioonina. See versioon on suurpärane baas ümberehitusele, võimaldades kohandada sõidukit klientide järjest spetsiifilisemaks muutuvate vajaduste ja nõudmiste järgi. PEUGEOT Partneri saab kohandada isotermilise hoiusüsteemiga külmutusautoks või spetsiaalseks ehitus- või munitsipaaltööde sõidukiks.