i

PEUGEOT PARTNER

10 900 Al.

Mida teha siis, kui vajad tarbesõidukit, mis saab hakkama ka kõige raskemates teeoludes? Üheks lahenduseks on neljarattaveolised Peugeot 4X4 Dangel tarbesõidukid, mis sõidavad kindlalt igal teel.

Dangeli koostöö Peugeot'ga sai alguse juba aastal 1976 legendaarse mudeliga 504. Tänaseks on Dangeli liinidelt sõitnud maha enam kui 22.000 4X4 sõidukit ning koostöös Peugeot'ga pakutakse täna vastupidavaid ja igal teel hakkama saavaid 4X4 tarbesõidukeid Partner, Expert ja Boxer. 

Peugeot 4X4 Dangel sobib Teile, kui nõuate oma tarbesõidukilt rohkem kui tavakasutaja!

PEUGEOT PARTNER 4X4 DANGEL

/image/86/6/peugeot-partner-design-06.89866.jpg

Dangel 4X4 süsteem kohandub tänu ECO 2WD või AUTO 4WD ümberlülitusvalitsale täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.

ECO 2WD režiim:

2WD tavarežiimis toimib masin tavalise esiveolise sõidukina. Sellega kaasneb nii kütuse kokkuhoid kui ka rehvide säästmine sõitmisel.

AUTO 4WD režiim:

Tavapärase haardumisega tingimustes toimib masin esiveolise sõidukina, nii nagu see on tavalise 2WD mudeliversiooni korral. Olukorras kus esisilla haarduvus väheneb, suunab ülekanne osa kasutamata jõumomendist tagasillale.

Ümberlülitus toimub ilma igasuguse, juhipoolse sekkumise vajaduseta ning seda täiesti sujuvalt ja üksnes juhul, kui tekkib vajadus ümberlülituse järele.

Sõiduk lülitub taas 2WD režiimi kohe, kui esisild leiab piisava haarduvuse.

4X4 on saadav valitud mootorite ja käigukastidega. Täpsema informatsiooni leiate Partner hinnakirjast.

4X4 EELISED

  • Valikuline nelikvedu (2WD/4WD salongist ümberlülitusega) 
  • Kõrgendatud kliirens (200 mm)
  • Mootori ja käigukasti kaitsed
  • 4X4 jaoks seadistatud vedrustus
  • Madal kütusekulu ja CO2

partner ft