i

PEUGEOT TRAVELLER

DISAIN

PEUGEOT Traveller on täiuslik kutse alustamaks teekonda lõbusate vabaajategevuste juurde kui ka võtmaks ette pikemaid reise. Selle kaasaegne ja elegantne siluett pakub ruumikat ja luksulikku sisemust, kus kõik on loodud teie mugavust silmas pidades.

VÕIMAS DISAIN

/image/91/0/peugeot-travel-2016-015-fr.img.73910.jpg
/image/72/5/peugeot_traveller_galerie-20-2.45725.jpg

Mugav ja lõbus PEUGEOT Traveller teab, kuidas teistest eristuda. Oma uue vertikaalse iluvõre, LED valgustuse ja ksenoon-esituledega kiirgab PEUGEOT Travelleri enesekindel disain jõudu ja elegantsi.

PAINDLIK, ET SOBITUDA TEIE VAJADUSTEGA

PEUGEOT Traveller on saadaval 3 pikkuses. Kaheksa reisijat saavad reisida mugavalt kõikides avarates mudelites.  Vähendatud 1,90m kõrgusega pääsete kergelt ligi rahvastatud ostukeskuste ja maa-alustele autoparklatele.

traveller

LIHTNE JUURDEPÄÄS

/image/70/7/peugeot_traveller_galerie-6-2.45707.jpg

Käed-vaba liikuvate külgustega saate lihtsalt avada ja sulgeda PEUGEOT Travelleri uksi, isegi kui Teil on käed asju täis. See ainulaadne tehnoloogia avab ja lukustab liikuvad küljeuksed liigutades vaid jalga auto tagumise põrkeraua all. Ainus mida te vajate, on elektrooniline võti.

/image/70/9/peugeot_traveller_galerie-7-2.45709.jpg

Tagumine tuuleklaas avaneb mugavalt nii, et teil on ikka võimalik ligi pääseda pakiruumile, kui tagaluugi avamine  kitsas parklas ei ole võimalik.

VABADUSE TUNNE

/image/71/0/peugeot_traveller_galerie-8-2.45710.jpg
/image/71/1/peugeot_traveller_galerie-9-2.45711.jpg

PEUGEOT Traveller on varustatud Grip Control® uue põlvkonna tehnoloogiaga, mis parandab auto käsitlemist selle veojõu reguleerimissüsteemi kaudu. Keerates osutit armatuurlaual saate valida teie maastikule kõige sobivama haardumistaseme koos järgmise  režiimivalikuga: lumi, maastik, liiv, standard ESP ja Off. Te võite nüüd lõdvestuda ja nautida oma sõitu, teades, et teil on alati täielik kontroll oma auto üle.

SISEDISAIN

traveller

JUHI MUGAVUS

PEUGEOT Traveller sisemuse märksõna on juhi mugavus. Lävepaku aste lihtsustab ligipääsu kõrgel asetsevale istmele, mis tagab mugava juhtimisasendi. Puhta ja kaasaegse disainiga juhiistet ehivad elegantsed materjalid. Ergonoomilised seadmed nagu head-up display* ja 7-tolline puuteekraan on alati käeulatuses ning nägemisväljas.

SUUREM MODULAARSUS JA SUUREM PAINDLIKKUS

traveller
traveller

PEUGEOT Travaller on saadaval 5, 7 ja 8-kohaliste istmeasetustega kõigis 3 pikkuses. See on loodud vastamaks kõikidele teie vajadustele.
Teine ja kolmas rida koosneb 2/3 - 1/3 jagatud istmetest, kus 2 osa on täiesti eraldi ning neid saab liuguritel liigutada ette ja taha . See tähendab, et tagumine ruum on paindlik ja praktiline.
Suurema mitmekülgsuse jaoks on istmeid võimalik lisaks liigutamisele ka eemaldada.
Samuti saate  esiistme kokku klappida, et transportida kuni 3,5 m pikkuseid esemeid.

VAATA TERVIKPILTI

traveller

Kaks varjatud klaaskatuse paneeli, mida on võimalik individuaalselt katta, toovad palju loomulikku valgust reisijate salongi ning pakuvad panoraamvaadet taevast.
Mitmeotstarbeline katus sisaldab LED meeleoluvalgustust ning üksikud lugemisvalgustid tagavad iga reisija sõidumugavuse.
Veelgi rohkem auto luksusest, Peugeot Traveller'il on tagaistmetel juures individuaalsed ventilatsiooniavad ja õhukonditsioneer, mis hetkel on eksklusiivne funktsioon turul.

OPTIMEERITUD REISITINGIMUSED

traveller
traveller
traveller

Reisides pere või sõpradega, kuuluvad lapsepeegel, kokkuklapitavad lauad esiistmete seljatugede tagaküljel, päikesekatted teise istmerea juures ning ka pakiriiul standardvarustuse hulka.  

MAKSIMAALNE PAKIMAHT

traveller
traveller

PEUGEOT Traveller mahutab kõik teie pakid. Lihtsalt pange kokku kolmas istmete rida ja teil on 1350-liitrine pakiruum. Kui te võtate kolmanda istmerea täiesti välja, siis pakiruum suureneb 1978 liitrini ja eemaldades isegi ka teise istmerea, saate 3397-liitrise pakiruumi.
Ja lõpuks - pannes kokku esiistme, saate PEUGEOT Travelleriga transportida ka kuni 3,5 m pikkuseid esemeid.