i

PEUGEOT TRAVELLER

TEHNOLOOGIA

PEUGEOT Travelleri uuenduslikud omadused garanteerivad lõõgastava sõidukogemuse nautimise.

RAHULIKUD JA ÜHENDATUD REISID

/image/71/4/peugeot_traveller_galerie-12-2.45714.jpg
/image/71/5/peugeot_traveller_galerie-26-2.45715.jpg

Muuda oma teekond lihtsamaks kasutades uusima põlvkonna 3D nagivatsiooniga ühendatud häälkäsklust. Lisaks on süsteemil olemas PEUGEOT Connect teenused ja TomTom Trafficu reaalaja-liiklusteave.
7-tolline ekraan sisaldab Mirror Screen funktsiooni, nii et saate nautida ühilduvaid Apple CarPlayTM, MirrorLink® ja Android Auto* nutitelefoni rakendusi.

Seistes või liikudes töötavad ainult vastavad MirrorLink®, Apple CarPlayTM või Android Auto sertifitseeritud rakendused. Nende rakenduste mõned funktsioonid võivad olla liikumise ajal pärsitud. Teatud tüüpi sisu, millel on nutitelefoniga tasuta juurdepääs, võib vajada samaväärse MirrorLink®’i või Apple CarPlayTM sertifikaadiga tasulise rakenduse tellimist. Mirror Screen funktsioon toimib, kui kasutada MirrorLink® tehnoloogiat Android-, Blackberry ja Windows Phone’i telefonides, mis ühilduvad MirrorLink®’iga, ja kasutada Apple CarPlayd iOs-telefonides tingimusel, et teie operaatorilt võetud telefoniteenus sisaldab internetti. Uued nutitelefonid toodetakse järk-järgult juba neid tehnoloogiaid sisaldavatena. Rohkem informatsiooni: http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

HEAD-UP DISPLAY

/image/79/5/peugeot_traveller_galerie-19-2.45795.jpg

Oluline informatsioon, nagu kiirus, püsikiirushoidik või kiirusehoidja, autodevaheline aeg, esitatakse värviliselt juhi nägemisväljas asuval väljatõmmataval ekraanil, et kergendada juhtimist.

UUS MODULAARNE JA EFEKTIIVNE PLATVORM

/image/70/4/peugeot_traveller_galerie-3-2.45704.jpg

PEUGEOT Travelleri uus raam, mis on kohandatud efektiivsest modulaarsest platvormist 2 (EMP2), pakub kõrget kvaliteeti. Nautige vähese kütusetarbimise rekordtasemeid turul ning ka Teie ja Teie reisijate lõõgastavat ja mugavat sõidukogemust.
Muutuvad koormust-reguleerivad amortisaatorid tagavad maksimaalse mugavuse, isegi 8 reisija ja pagasi korral.

SIGNATUURVALGUSTUS

/image/72/5/peugeot_traveller_galerie-20-2.45725.jpg
/image/92/6/peugeot-travel-2016-205-fr.img.73926.jpg

Oma uue LED valgustuse ja ksenoon-esituledega teeb PEUGEOT Traveller kindla esitluse.