i

PEUGEOT TRAVELLER

23 500 Al.

TURVALISUS

Peugeot Travelleril kuulub või ei kuulu mudelist olenevalt standard- või lisavarustusse sõidumugavuse suurendamiseks mitu uusima põlvkonna sõiduabisüsteemi.

VIDEOPARKIMINE 1

/image/68/5/peugeot_traveller_layout4-2.45685.jpg

Tagurduskaamera aktiveerub automaatselt, kui tagurduskäik on sisselülitatud. See annab teie MPV tagaosast ja selle ümbruskonnast 180° õhuvaate . Tahavaade hõlmab ka juhikuid, mis pöörduvad koos rooliga. Kui sõiduki tagaotsa ees on takistus, siis süsteem suumib seda automaatselt, kusjuures nõudmisel on saadaval lisavaated.

LIIKLUSMÄRKE LUGEV JA KIIRUSPIIRANGUID SOOVITAV SÜSTEEM

i

Multifunktsionaalne kaamera tunneb ära kiirusepiirangu märgid ja hoiatab juhti piirangust juhtimispaneelil ja/või esiklaasiindikaatoril. Te võite sisestada selle kiiruse oma kiirusepiirajasse või püsikiirusehoidikusse, juhul kui see on aktiveeritud.

AUTOMAATNE TULEDE VAHETUS

i

Käivitudes õhtusel ajal, lülitab see nutikas süsteem kaugtuled ümber lähituledele ja vastupidi, sõltudes kaamera poolt tuvastatud teiste autode olemasolust.

AKTIIVNE OHUTUSPIDUR

i

Aktiivne ohutuspidur on viimase põlvkonna automaatne avariipidurdussüsteem, mis sekkub, kui tuvastab kokkupõrkeohu. Kaamera ja radar tuvastavad nii liikuvaid kui paigal olevaid takistusi. Sel juhul, kui juht ei pidurda, kas piisavalt või üldse mitte, siis süsteem käivitab juhi asemel pidurdussüsteemi. See tagab kokkupõrke ennetamise, kui kiirus on väiksem kui 30km tunnis või vähendab põrke tagajärgi sõiduki kiirusest hoolimata.

SÕIDURAJALT KÕRVALEKALDUMISE HOIATUSSÜSTEEM

/image/68/9/peugeot_traveller_layout4-6.45689.jpg

See funktsioon tuvastab, kui auto ületab valge ja katkendliku joone juhuslikult, kui näidik pole aktiveeritud. See  kuuldav ja visuaalne hoiatus on eriti kasulik juhi unisuse või keskendumise ajutise kadumise korral.

PIMEALA JÄLGIMINE

Kasutades Teie MPV ees ja taga olevat 4 sensorit, hoiatab pimeala jälgimisfunktsioon autojuhti kogu sõidu jooksul auto kaldumisest paremal ja vasakul küljel olevasse pimealasse. Juhi hoiatamiseks tekib õrn signaal ühte välipeeglisse ja armatuurlauale.

ÕHKPADJAD

/image/79/8/peugeot_traveller_galerie-22-2.45798.jpg

PEUGEOT Travelleri saab varustada kuue turvapadjaga, sealhulgas kahe esiturvapadja, kahe külje turvapadja ja kahe kardinturvapadjaga teises ja kolmandas reas, et kaitsta tagaistmete reisijate päid.

EURO NCAP TEST

Suure turvavarustuse ja uue tugevdatud platvormi ja struktuuriga PEUGEOT Traveller saavutas 5 tärni Euro NCAP testides.