UUS PEUGEOT 2008

i

SAADAVAL SÜGISEL

Avastage uus PEUGEOT 2008 kompaktne ja mitmekülgne linnamaastur, mille disain ei jäta kedagi külmaks ning mis pakub võimsa juhtimiselamuse. Uus Peugeot 2008 on varustatud innovaatilise 3D PEUGEOT i-Cockpit® armatuuriga, mida iseloomustavad ühtviisi nii tipptasemel tehnoloogilised lahendused, kui ka võimsate ning tõhusate sisepõlemis ja elektriliste mootorite valik.

DISAIN

MEELIÜLENDAV LINNAMAASTUR

Toekas kuid sujuva joonega siluett ja muljetavaldavad gabariidid annavad ühtviisi aimu nii uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi tõhususest kui ka usaldusväärsusest. Sõiduki margikohaselt iseloomulik horisontaalne esiosa, kapott ja suurendatud kliirens on täielikus kooskõlas selle masina trimmis silueti ja skulptuursete külgedega. Tagaosas väljendavad masina sportlikkust ja järeleandmatut iseloomu spoiler, läikivmust dekoratiivriba ja kroomitud summutiotsad i.

/image/70/4/peugeot-2008-1906styp-206.558704.jpg
/image/70/5/peugeot-2008-1906styp-239.558705.jpg
/image/70/6/peugeot-2008-1906styp-221.558706.jpg

TÄIUSLIKKUS IGAS ELEMENDIS.

Et tulemus oleks ühtviisi nii elegantne kui ka funktsionaalne, on iga väiksemgi detail ka kõige väiksema pisiasjani täpselt ja hoolikalt läbi mõeldud.
Tuledejoon kõneleb oma kolme küünise motiiviga täis LEDi esitulede ja margikohaselt iseloomulike LED tagatulede läbi masina kaasaegsuse ja tippklassi tehnoloogilisuse keelt.

SUURENDAGE OMA VÕIMALUSI

Ruumika, moduleeritava pagasiruumigai ja allaklapitava tagaistmega pakub uus kompaktne PEUGEOT 2008  linnamaastur laialdaselt praktilist laadimisruumi.
Pagasiruumi mahutavus põrandakatte kohalt mõõdetuna on sama mis elektrilisel mudeliversioonil.JUHIKOHT

ULATUSLIK KOGEMUS

i

Rikastage oma elamustepagasit uue, PEUGEOT i-Cockpit® 3Di juhikohal, mida iseloomustab intuitiivne ergonoomilisus ja mis hõlmab kompaktset rooli, 10’’ puutetundlikku HD ekraani i  ja digitaalset konfigureeritavat 3D näidikuplokkii. Lisaks ühenduvusega tehnoloogiatele nagu TomTom® Traffic naviseadei, Mirror Screeni funktsioon ja juhtmevaba laadiminei kuulub selle sõiduki varustusse ühtviisi veel ka käed-vabad käivitamise ja uste, „võtmed taskus“ lukustamise/lahtilukustamise funktsioon, milleks piisab lihtsalt sõidukist kaugenemisest või lähenemisest sõidukile i.

/image/70/7/peugeot-2008-1906styp-256.558707.jpg
/image/70/8/peugeot-2008-1906styp-218.558708.jpg
/image/70/9/peugeot-2008-1906styp-209.558709.jpg

MUGAVAD KÕRGKLASSI ISTMED

Istmed on vastavalt viimistlustasemele saadaval kaetuna hinnaliste materjalidega nagu Alcantara® või siis nahastipealistusega.
Esiistmed on saadaval istmesoojendusegai ning juhiiste on saadaval massaažifunktsioongai ja elektriliselt reguleeritavad i.

KATUSELUUK JA  FOCAL® HI-FI HELISÜSTEEM

Uutesse kõrgustesse on viidud ka mugavuse ja avaruse dimensioonid, mis ennekõike väljendub maksimaalses heaolus tagaistmetel reisijatele, tänu tuulesuunajaga katuseluugiga pakutavale valgusküllasusele ja  Focal® Hi-Fi helisüsteemilei.

MOOTORID

MEELIERUTAV VALIK

Realiseerige oma soovid ja võimaldage endale vabadus valikutes.

  • Sõitmisel elektri jõul võimaldate endale laiema liikumisvabaduse ja vaba ligipääsu ka aladele, mis teistele masinatele keelatud. Väga mitmekülgne nii linnaliikluses kui ka maanteel, ühtviisi hea manööverdatavusega ja kompaktne ning töökindel ja turvaline uus PEUGEOT e-2008 linnamaastur on varustatud 100 kW (136-hj) elektrimootoriga.
  • Sõiduk on saadaval võimsate ja tõhusate Euro 6 sisepõlemismootoritega väga laias valikus, mis on kõik saadaval Stop&Start funktsiooniga: BlueHDi diesel-mootorid ja PureTech bensiinimootorid, sealhulgas 155-hj PureTech mootor sportlikuma sõidustiili harrastajatele.

Veelgi suurema võimsusvaru ja erksuse saavutamiseks valige 8-käiguline EAT8 i automaatkäigukast.

TEHNOLOOGIAD

TULEVIKUKINDEL LINNAMAASTUR

/image/71/1/peugeot-2008-1906pc-135.558711.jpg
/image/71/2/peugeot-2008-1906pc-120.558712.jpg

LAIENDAGE OMA TEGEVUSVABADUST.

Nii suurtele kui ka väikestele teedele.
Teil on võimalus oma uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi haardeomaduste kohandamiseks vastavalt teeoludele, valides selleks ühe kolmest   Advanced Grip Control’i valikus olevast sõidurežiimist: liiv, muda või lumi.
Ühtviisi on teil tänu ‘Hill Assist Descent Control’i funktsioonile võimalus oma linnamaasturi kiiruse reguleerimiseks järskudel kallakutel.

* Tulevikukindel linnamaastur: linnamaastur homsest päevast

TUNDKE RÕÕMU OSALISELT ISESÕITVAST SÕIDUKIST.

Uus kompaktne PEUGEOT 2008 linnamaastur on varustatud margikohaste, viimase põlvkonna tehnoloogiatega nagu näiteks PEUGEOT Drive Assist Plus i süsteemiga, mis võimaldab sõidukile osalise isejuhtivuse andvate funktsioonide haldamise. Sõiduraja hoidmise tuvastamise i ja adaptiivse kiirusehoidiku süsteem on varustatud Stop & Goifunktsiooniga ning võimaldab sõidki liikumiskiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitja kiirusele ja otstarbekohase pikivahe hoidmise.

GALERII

KÜTUSEKULU JA CO2HEITMEKOGUSED

  • WLTP väärtused(1): Andmed tüübikinnituse ootel

(1) Esitatud kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused vastavad WLTP tüübikinnitusele (Määrus EL 2017/948). Alates 1. septembrist 2018 a toimub sõidukitele tüübikinnituse andmine vastavalt ülemaailmselt sõiduautodele laienevale ühtlustatud katseprotseduurile (WLTP), mis seisneb uues ja täpsemalt tegelikkust kajastada võimaldavas katseprotseduuris kütusekulu ja CO2 heitmete mõõtmiseks. Nimetatud WLTP protseduur asendab täies mahus seni testimiseks kasutatud Euroopa uue sõidutsükli (NEDC) protseduuri. Kuna katsetingimused vastavad täpsemalt tegelikkusele on ka WLTP protseduuri järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ heitmekogused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC protseduuri järgi mõõdetuna. Kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused võivad varieeruda sõltuvalt otstarbekohasest varustustasemest, lisavarustusest ja rehvide tüübist. Täpsemat teavet selle kohta küsige oma lähimast müügiesindusest.

  • NEDC väärtused (2): Andmed tüübikinnituse ootel

(2) Kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused on määratud kindlaks vastavalt uuele WLTP määrusele (EL määrus 2017/948) ning saadud väärtused on teisendatud NEDC-ks, mis võimaldab võrreldavuse teiste sõidukitega. Lisateavet selle kohta küsige oma lähimast müügiesindusest. Väärtuste juures ei ole arvestatud sõiduki otstarbekohaste kasutustingimustega, sõidustiiliga, sõiduki varustustasemega ega lisavarustusega ning väärtused võivad varieeruda olenevalt kasutatavate rehvide tüübist. Rohkem teavet kütusekulu ja CO2heitmekoguste kohta leiate praktilisest käsiraamatust pealkirjaga „Uute sõiduautode tavapärased kütusekulud ja CO₂ heitmekogused”, mis on tasuta saadaval kõikides müügiesindustes