i

UUS PEUGEOT 308 SW

Uue PEUGEOT 308 SW pardal ootavad teid enneolematud elamused, mille tagavad PEUGEOT’ i-Cockpit® tehnika koos kõige kaasaegsemate, sõidumugavuse suurendamiseks mõeldud tehnoloogiliste uuendustega.

PEUGEOT i-Cockpit® – JUHTIMINE OMANDAB TÄIESTI UUE MÕÕTME

i

Uue PEUGEOT 308 SW pardal tõotavad PEUGEOT i-Cockpit® ja selle ainuomased funktsioonid teile enneolematuid sõiduelamusi. Masina kompaktne rool muudab juhtimise täpsemaks, Head up  näidikuteplokk suurendab mugavust ja mahtuvuslik puutetundlik ekraani loeb teie soove suisa silmist.

VÕRGUÜHENDUSEGA 3D NAVISEADE

/image/40/4/peugeot-308-2017-443-fr.262404.jpg

Häälkäskluste toega, võrguühendusega 3D naviseade koos TomTom teenustega kuvab kõik vajaliku mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile (liiklus, ilmateade, teenindusjaamad, lähedalasuvad parkimiskohad, huvipunktid). Tasulise lisateenusega tulevad TomTom® keskkonna kaudu kuvamisele ka nii ohutsoonid kui ajutised ohutsoonid.

MIRROR SCREEN

i

Mirror Screen funktsiooniga on Android Auto*, Apple Carplay TM * või MirrorLink®* ühilduvusega nutitelefoni rakendused teie jaoks kasutatavad vahetult teie 308 SW mahtuvuslikul puutetundlikul ekraanil.

* Paigal seistes ja olenevalt olukorrast ka sõidu ajal funktsionaalsed, üksnes sertifitseeritud Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® rakendused. Vastavate rakenduste teatavad funktsioonid on sõidu ajal blokeeritud. Teatavad, tasuta teie nutitelefoniga ligipääsetavad sisud eeldavad samaväärse sertifitseeritud, tasulise Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® rakenduse tellimist. Mirror Screen funktsioon toimib olenevalt olukorrast Android Auto (Android nutitelefonide korral), Apple CarPlay™ (iOS nutitelefonide korral) või siis MirrorLink® (MirrorLink® ühilduvusega android nutitelefonide korral) tehnoloogia toimel mobiili-ja internetiühenduse olemasolul.

ESMAKLASSILISTE SÕIDUOMADUSTE KESKKOND

/image/36/1/peugeot-308sw-2017-213-fr.261361.jpg

Tippklassist sõiduelamuse saavutamiseks on uus 308 SW varustatud parima teelpüsivuse saavutamiseks kõige kaasaegsemate tehniliste lahendustega. Parima võimaliku tõhususe ja mugavuse saavutamiseks on kõikide mudeliversioonide vedrustus konfigureeritud vastavalt mootorivalikule. Teelpüsivust silmas pidades on tegemist vaieldamatult parimate kilda kuuluva sõidukiga. Lisaks võimaldab Driver Sport Packi masina konfiguratsiooni ümberlülitamise sportlikule teravamate sõiduelamuste saamise eesmärgil.

/image/36/3/peugeot-308-2014-137-fr.261363.jpg

DRIVER SPORT PACK

Teravamate elamuste pakkumiseks võimaldab Driver Sport Pack* süsteem teatavate parameetrite muutmist sportlike sõidumaneeride harrastajate tarvis äkilisemaks. Süsteemi aktiveerimiseks piisab lihtsalt vajutusest keskkonsoolil paiknevale nupule «Sport»,

/image/36/5/peugeot-308sw-testdrive-021.261365.jpg

millega kaasnevad muutused tervel hulgal parameetritel: suureneb nii roolivõimendi kui ka gaasipedaali tundlikkus ning mootori hääl läheb sportlikku registrisse.

Näidikutepaneeli valgustus lülitub punasele režiimile ja sellele kuvatakse sportliku sõidumaneeriga seonduvad parameetrid (võimsusressurss, turbo rõhk, piki- ja külgsuunaline kiirendus).

/image/36/7/peugeot-308gti-1506js068.261367.jpg

DENON HI-FI

Pack Denon Hi-Fi i helisüsteemiga saadab teid teie teekonnal alati puhta ja täpse esitusega, moonutusteta heli. Peugeot 308 SW mudelikohase konfiguratsiooniga Denon Hi-Fi helisüsteem on kõikides detailides hästi läbi mõeldud: 8 kõlarit, bassikõlar ja digitaalne võimendi. Valida on võimalik heli 2 erineva jaotuse ja ekvalaiseri 5 helipildi vahel, mis tagavad nii juhile kui ka reisijatele võimsa, täpse ja moonutusteta heli taasesituse.