UUS RIFTER - DISAIN

i

PEUGEOT RIFTER


i

/image/81/2/peugeot-rifter-1802styp033.433812.jpg

DISAIN , MILLE OSAS JÄRELEANDMISI TEHTUD EI OLE

Elegants, vastupidavus, nobedus ja võimsus - uus PEUGEOT Rifter on mitmeotstarbelisuse sümbol. Oma lühikese ja kõrge kapotiga ning kõrgendatud vedrustusega on sellele masinale lisatud osavalt teatavad linnamaasturi tunnusjooned. Masina silueti tasakaalustatust, kompaktsust ja dünaamilisust rõhutavad DRL-valguslahendusega LEDi tuled ja püstise asetusega iluvõre.

/image/79/9/peugeot-rifter-2018-127-fr.433799.jpg

ERISTUV ISIKSUS

Elegantse  siluetiga ja rafineeritud väljanägemisega uus PEUGEOT RIFTER mahtunivrsaal naljalt märkamata juba ei jää. Alumiiniumhall põhjakatei, 17’’ teemantmustriga valuveljedi, katusetalad, tiivalaiendid ja musta värvi küljekaitsed toonitavad RIFTERi tähelepanuväärset stiili veelgi.

/image/80/0/peugeot-rifter-1802styp006.433800.jpg

UHKELT LÕVIKÜÜNIST KANDES

Kõnekam kui lihtne käpajälg. Iseloomulikku valguskirjaga, 3 küünise tõmbest inspireeritud tagatuledega kinnitab uus PEUGEOT Rifter kanda selle margi uue sümbolina. Sõiduki juures lisavarustusse kuuluv haakeseade laiendab võimalusi veelgi, samas kui 2, avara ulatusega ja sügavtoonitudi, alla avanevatei klaasidega külgmist liugust avavad teile ukse salongi, mille üle võib põhjusega uhkust tunda.

MOODSA DISAINIGA SISEMUS

/image/80/1/peugeot-rifter-2018-093-fr.433801.jpg

Võrreldamatu mugavus. Võtke koht sisse uue PEUGEOT RIFTER juhikohal ja tundke rõõmu perfektselt ühilduvast istumisasendist ja ergonoomilistest kvaliteetistmetest, milles tunnevad end mugavalt ka kõige korpulentsemad isikud. Lisades sellele veel ka uskumatult tõhusa heliisolatsiooni muutub kogu reisijateruum üheks tõeliseks vaikuse ja rahu kantsiks.

MODULEERITAVAD ISTMED JA PAGASIRUUM

i

Kõikide soovidega ühilduv  5- või 7-kohalisena ja kahes pikkuses (L1 ja L2) saadaval olev uus PEUGEOT RIFTER pakub ohtralt konfigureerimisvõimalusi. Juhi kõrvalistuja iste ja 2/3-1/3i jaotusega kokkuliigendatav tagaiste või 3 eraldi istmesti moodustuv istmerida koos „Magic Flat”i, põrandasse kokkuliigendamist võimaldava süsteemiga, kahest eraldiasetsevast ja eemaldatavast istmest moodustuv 3. istmerida … valige just selline konfiguratsioon nagu teile parasjagu vaja! Selle mudeli pagasiruum on muljeltavaldavalt ruumikas, mahutavusega alates 775 l kuni 3500 l, mis 5-kohalise, pika mudeliversiooni korral ulatub kuni 4000 liitrini. Lisaks hõlbustavad nii laadimist kui ka mahalaadimist veel ka avatav tagaklaas**, madal pagasiruumi lävi ja sile põrandapindi.

ZÉNITH® KATUS

Lisaks täiendava valguse allikale pakub elektrilise päikesevarju ja LED valgustusega Zénith® katusi täiendavaid praktilisi panipaiku keskkaares, salongi pagasiruumis ning ülariiulina reisijateruumi esiosas.

PANIPAIGAD

Ohtralt kasutusvõimalusi erinevatele panipaikadele. Esi- ja tagaukse paneelid, keskkonsool, jalgaderuum jne. Uus PEUGEOT RIFTER on rekordiliselt suure panipaikade mahutavusegai omas kategoorias. Panipaiku on rohkem kui varem, need on endisest ruumikamad ja hõlpsamalt ligipääsetavad ning nende disain on täpselt läbimõeldud erinevate, igapäevaselt kasutatavate esemete ärapaigutamiseks.