UUS RIFTER – SÕIDUELAMUS

i viga meedia laadimisel

PEUGEOT RIFTER

/image/84/3/peugeot-rifter-2018-200-fr.433843.jpg

TEEL UUTE ELAMUSTE POOLE

PEUGEOT i-Cockpit® salongis avastate end uuest, autojuhtimise tõhususe ja intuitiivsuse mõõtmest, mille realiseerumisel on oma osa kompaktsel, integreeritud ja häälkäskluste toega juhtsüsteemidega roolil, pilku teelt pööramata jälgitaval kelladeplokil ja 8’’i mahtuvuslikul puutetundlikul ekraanil. Uus PEUGEOT RIFTER pakub teile ainulaadse kogemuse.

/image/78/2/peugeot-rifter-1802styp030.433782.jpg

3D NAVISEADE

Innovaatilisus reisijateruumi südames. Häälkäskluste toega ja võrguühendusega 3D naviseadmegai. Liiklusinfo reaalajasi, vabad parkimiskohad, kütuse hind, ilmateade jne, kogu vajalik teave teid ümbritseva kohta tuleb kuvamisele puutetundlikule ekraanile.

KOGU MAAILM KÄE ULATUSES

Valige oma nutitelefonile välja soovikohane asukoht. Tänu uue PEUGEOT RIFTERi Mirror Screeni funktsioonile on teie nutitelefoniga ühilduvad rakendused teile saadaval sõiduki puutetundlikul ekraanil. Unustage jändamine igasugu juhtmetega, induktiivlaadimisegai on teie nutitelefon alati kasutusvalmiduses.

TEELPÜSIVUS

/image/84/5/peugeot-rifter-2018-104-fr.433845.jpg

Hätta ei jää mitte kuskil.
Teie olete olukorra peremees, seda nii siledatel maanteedel kui ka kõige ebatasasematel kõrvalteedel. PEUGEOT on alati olnud kõrgelt hinnatud nii oma esmaklassilise teelpüsivuse kui ka laitmatu haarduvuse poolest ning need traditsioonid on au sees ka uue PEUGEOT RIFTER juures, millele on täpse roolisüsteemi ja kõrgendatud vedrustusega antud veel ka maasturile iseloomulikud omadused. Lisaks võimaldab kõrge isteasend tavalisest parema ülevaate teel toimuvast.

SEIKLUSEKS VALMIS

/image/84/6/peugeot-rifter-2018-125-fr.433846.jpg

Parem haarduvus tõhusama läbivuse tagamiseks.

Advanced Grip Controli täiustatud veojõukontrolli ja optimeeritud libisemisvastase süsteemiga ühildub sõitmine uue PEUGEOT RIFTERiga teie kõikide vajadustega. Sõidurežiimi juhtnupp asukohaga keskkonsoolil võimaldab tõhusama läbivuse tagamiseks valiku viie veojõuskeemi vahel (Standard, Lumi, Maastik, Liiv, ESP OFF). Kõige nõudlikemate tarvis on pakkuda veel ka neljarattaveoline (4X4) mudeliversiooni

/image/84/7/peugeot-rifter-2018-113-fr.433847.jpg

Jääge olukorra peremeheks ka kõige äärmuslikemates oludes. Advanced Grip Controli veojõukontrolli HADC funktsiooniga püsib uue PEUGEOT RIFTER  kiirus ohjes ka kõige järsematel nõlvadel. Teie saate pühendada kogu tähelepanu juhtimisele ja tunda end vabamalt tänu suuremale ohutusele, mugavusele ja juhitavusele.