/image/02/0/exalt.102020.jpg
/image/02/0/exalt.102020.jpg
Exalt

EXALT mudeliga avalikustab PEUGEOT oma imposantse nägemuse sedaanist, järgides aastal 2012 alustatud lähenemist Onyx ideeautoga. EXALTi sihiks on ergutada meeli. See hämmastab esimesest kokkupuutest alates oma radikaalsete stiilivalikutega ning kasutatud

EXALT: UNISTAV DISAIN

1

EXALT otsustab radikaalsuse kasuks, unustades kõik liigsed materjalid ja jättes alles ainult need, mis on tõeliselt kasulikud. Spetsifikatsioon hõlmab materjale, milles on ühendatud Prantsuse ja Hiina oskusteave ja kultuur. Kõik kasutatud materjalid on rangelt nende tõhususe järgi valitud.

INSTINKTIIVNE JUHTIMINE

3

PEUGEOT i-Cockpit tagab tugeva sõiduelamuse, mille eesmärgiks on naudingu pakkumine.  Armatuurlaual on üheksa pööratavat lülitit, mis oma kujunduselt muusikamaailma meenutavad. Juht saab  lüliteid  vabalt funktsioonidega siduda, nii nagu soovib: juurdepääs navigeerimissüsteemile eraldi lülitiga, sõiduki seadistused teisega jne. Innovaatiline õhupuhastussüsteem, mille nimi on  Pure Blue, võimaldab  reisijatel sõita puhtas keskkonnas. 

2

TIPPVÕIMSUSEGA JÕUÜLEKANNE

PEUGEOT EXALTil on kasutatud HYbrid4 tehnoloogiat, mis kohandab juhi soove kõige sobivamat režiimi valides: ainult elektriline, ainult bensiiniga, bensiini-elektrihübriid. Juht tunnetab teekonna intensiivsust, nautides PEUGEOT oskusteavet teel käitumises.

d

KENA KUJUNDUS

Kaunite ja sportlike joontega kehastab EXALT PEUGEOT kujunduse võimsust. See innovaatiline kujundus, mida iseloomustavad sirged jooned ja materjalide valik, toob välja sedaani imposantse visiooni. EXALT ideeautosse integreeritud ajalooline nüanss tugevdab brändi iseloomulikku olemust.

DÜNAAMILINE LUUKPÄRA

4

PEUGEOT EXALT annab sedaanile erakordse mitmekülgsuse. PEUGEOT EXALT on sportlik, võimas ja kaunis, ühendades endas originaalmaterjale. Selle naturaalsete materjalidega viimistletud kabiini eesmärgiks on tagada mugav ja instinktiivne sõit.

Ühena sellest tõlgendatakse ümber ajaloolised koodid, mis moodustavad vaimustava auto: pingutatud ja dünaamilised jooned, kõrge keskjoon, kaldu tuuleklaas, madal katus (vaid 1,31 m) väga sihvakas profiil, mis varjab siiski avarat salongi.