SISU JUURDE
Peugeot varuosade valik

PEUGEOT VARUOSAD

PEUGEOT SERVICE pakub teile laia varuosade valikut, sisaldades tooteid, mis sobivad teie vajaduste ja eelarvega.

 

Miks valida PEUGEOT originaalvaruosi, nimega MOPAR?

Ainult need, kes teie Peugeot' disainisid, saavad valmistada parimaid detaile

Teie PEUGEOT hoolduse ja heaolu tähtsustamise tõttu, pakuvad meie PEUGEOT eksperdid teile originaalosi, mis identsed uute autode komponentidega. Vastavad osad tagavad tipptasemel jõudluse ning parima hinna-kvaliteedi suhte, mis tagab pikas perspektiivis ka sõidu ohutuse ning Teie rahulolu.

 

Valides originaalvaruosi, saate nautida järgmisi eeliseid:

  • Originaalkvaliteet
  • Autentsus
  • Meelerahu

 

Meie originaalvaruosad vastavad tootja standarditele ja on samasugused kui uute autode osad. Osad on saadaval PEUGEOT võrgustikus üle maailma ning seda vähemalt 10 aastat pärast viimase sõiduki väljalaskmist.

MULTI-BRÄNDI VARUOSAD

Kombinatsioon kvaliteedist, heast hinnast ja suutlikkusest.

Sõiduki vananedes otsite hooldades alati parimat tasakaalu hinna ja jõudluse vahel. Meie PEUGEOT eksperdid soovitavad laia valikuga Eurorepar varuosi, mis olles kuni 25% soodsamad originaalosadest, võimaldavad madalamat eelarvet ilma kvaliteedi pealt koonerdamata.

 

Eurorepar osadega kaasenvad:

  • Kvaliteetne teenindus
  • Garantii kaheks aastaks

CIRCULAR ECONOMY osad

Teadlikult säästlik valik nii planeedile, kui sinu rahakotile

Keskkonnasäästlikuse olulisuse tõttu saate eelistada ringlusse võetud toodete kasutamist, olles samaaegselt kindel osade kvaliteedis ja ohutuses.

Olles teadlikud nende säästvast mõjust keskkonnale, pakub PEUGEOT ka ringmajanduse varuosi: taaskasutatud osad, standardvahetuse osad või parandatud osad.

Vastavaid osasid pakutakse teile PEUGEOT võrgustikus sooritatavate hooldustööde või ostude korral, aidates täita teie taaskasutuslikke eesmärke ning vähendada sõidukite tekitatud jäätmete hulka.

 

Ringmajanduse osade eelised:

  • Keskkonnasäästlikus
  • Kuni 50% madalam hin
  • Originaalosadega võrdväärne kvaliteet