TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI

TEHNOLOOGIA

/image/02/0/exalt.102020.jpg
/image/02/0/exalt.102020.jpg

Kasutatud tehnoloogia muudab iga reisi elamuseks. Juht tunnetab teekonna intensiivsust, nautides PEUGEOT oskusteavet teel käitumises.

HYbrid4 TEHNOLOOGIA

/image/04/0/technologie_hybrid4.102040.jpg

Kaaludes vaid 1,700 kg, annab PEUGEOT EXALTile jõu HYbrid4 veermik, mille maksimaalne 340 hj võimsus jagatakse nelja ratta vahel. Kapoti all asub PEUGEOT Sporti välja töötatud 1,6 THP 270 hj mootor. 6-käigulise automaatkäigukastiga arendab see 4-silindriline bensiinimootor võimsust peaaegu 170 hj liitri kohta, tehes sellest ühe parema maailmas. Tagasillal asub 50 kW elektrimootor, mida kasutatakse elektri- või hübriidfaasis sõidul. See mootor osaleb ka aku laadimisel pidurdamisel taastuva energia abil. Aeglustamisel toimub pidurdamine elektrimootori takistusmomendi abil. Sel moel muundab HYbrid4 tehnoloogia elektrienergiaks kineetilise energia, mis muidu hajutataks soojusena piduriketaste ja -klotside kaudu. Nutika tehnoloogiana kohandub HYbrid4 kohe juhi soovidele, valides kõige sobivama režiimi: ainult elektrirežiim, ainult bensiinirežiim, bensiini-elektrihübriid.

Seda tehnoloogiat kasutatakse ka 3008 Hybrid4 ja 508 Hybrid4 mudelitel.

PURE BLUE SÜSTEEM

/image/04/1/exalt_pure_blue.102041.jpg

Reisijate mugavuse tagamiseks on PEUGEOT EXALT varustatud innovaatilise õhupuhastussüsteemiga, mille nimi on Pure Blue. Kui auto seisab ja on tühi, puhastab Pure Blue süsteem salongi pinnad, pihustades bakteritsiide ja fungitsiide. Kui sõiduk liigub, kõrvaldab aktiivfilter LOÜd (lenduvad orgaanilised ühendid) ja peenosakesed enne nende salongi sisenemist. Seega sõidavad kõik reisijad alati puhtas keskkonnas.

LÜLITID

/image/04/2/toggle_switches.102042.jpg

Pööratavad lülitid on paigutatud kahte rühma, kaks väiksest roolist vasakule, seitse paremale. Käsud ja toimingud, mida juht siduda saab, on Juht saab neile omistada toiminguid, mida soovib. Ühele pööratavale lülitile saab omistada ka mustklaaslampide süsteemi sisselülitamise. Esilaternatesse ehitatuna on see süsteem eriti kasulik päevalt ööle üleminekul. Mustklaaslampidega vähendatakse nähtavusprobleeme ning juhtimine muutub muretumaks, teemärgistused muutuvad paremini märgatavaks.