/image/12/7/peugeot-e-legend-1809heme502-small-454304-18.479127.jpg
/image/12/7/peugeot-e-legend-1809heme502-small-454304-18.479127.jpg
PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

Igavusest on PEUGEOT’ DNA ilmselgelt väga kaugel, sest isesõitev ei tähenda igavust ja energiaallika vahetus ei kustuta 120 aasta pikkust autotööstuse ajalugu. PEUGEOT esitleb autot e-LEGEND CONCEPT.

#UnboringTheFuture

ISESÕITVA AUTO MANIFEST

e-legend

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT pole üksnes tehniline manifest. See on PEUGEOT’ visioon optimistlikust ja ülimalt ihaldusväärsest tulevikust. PEUGEOT’ jaoks seostuvad elektriline ja isesõitev veelgi värvikamate kogemustega ja igavusest on PEUGEOT’ DNA ilmselgelt väga kaugel.

VABA GT

e-legend

Kogu projekti vältel juhindus PEUGEOT’ stiilitiim soovist pakkuda rikkalikku esteetilist, tehnoloogilist ja kaasahaaravat elamust kompaktses coupés. Just see ruumi ja proportsioonide realism muudab PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTi nii dünaamiliseks ja teeb sellest kaasaegsusest ja energiast tulvil autost PEUGEOT’ ambitsiooni kehastuse.

KAASAHAARAV ELAMUS

e-legend

Üksainus eesmärk: tunda end autos hästi, kuidas seda ka ei juhitaks, just nii, nagu inimene end kodus mugavalt tunda soovib. Stiilne kõrgtehnoloogiliste komponentide ja kvaliteetsete materjalide kombinatsioon.