e-legend
e-legend
PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTiga on PEUGEOT’ eesmärk 100% isesõitva, elektrilise ja ühendatud auto kasutuskogemuse sügavamale tasandile viimine ja viimistlemine.

AJASÄÄST

e-legend

Responsive i-COCKPIT®-ile on lisatud funktsioone, mis pakuvad kasutajatele spetsiaalselt kohandatud kaasahaaravat juhtimiselamust kõigis 4 režiimis. Oleme tänapäeval pidevalt üle stimuleeritud, seega on veidi aega iseendale tõenäoliselt suurim võimalik väärtus. Isesõitev auto annab meile iseenda jaoks aega ja loob uusi kogemusi, mida meie autodes jagada saab.

NELI SÕIDUREŽIIMI

e-legend e-legend

Olenevalt liikluse tüübist või juhi meeleolust pakub PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT nelja sõidurežiimi.

KAKS ISESÕITVAT REŽIIMI

SOFT: digitaalpindade ja info hulk on vähendatud miinimumini,

SHARP: maksimaalne ühendus digitaalsete tegevustega (suhtlusvõrgud, päevik jne); võimalik on dünaamiline teksti sisestamine.

KAKS MANUAALSET REŽIIMI

LEGEND: režiim „cruising” toob 504 Coupé kolm näidikut ja digitaalse töötlusega puidu erinevatele ekraanidele.

BOOST: dünaamiline ja stimuleeriv sõit tänu võimsale elektrimootorile.
Kaasahaarav kogemus, kus tee on projitseeritud ühele suurele ekraanile.

Isesõitvas režiimis kohandub PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTi sisustuse konfiguratsioon tänu elektrooniliselt juhitavale tehnoloogiale, rool tõmmatakse auto helisüsteemi alla, et 49-tolline ekraan oleks täielikult näha. Esiistmete seljatoed lastakse allapoole ning ilmuvad käetoed, et tekiks suur pind asjade hoidmiseks ja nutitelefonide juhtmevabaks laadimiseks. Peamised juhtelemendid on kättesaadavad juhiistmesse integreeritud keskkonsooli kaudu.

Sõitjad saavad endale meeldival viisil lõõgastuda, näiteks mängida integreeritud videomängude konsoolil ja vaadata filme nõgusalt keskekraanilt või iga päikesesirmi sisse ehitatud ekraanilt.

100% ELEKTRILINE JÕUÜLEKANNE

e-legend

Sobides suurepäraselt uue energiaallika kasutamise visiooniga, töötab PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT 100% elektrilise jõuülekandega. 100 kWh akusid kasutava mootori pöördemoment on 800 Nm ja võimsus 340 kW, mis jagatakse nelja vedava ratta vahel. Sellise võimsuse toel saavutab auto kiiruse 100 km/h vähem kui 4 sekundiga ja selle maksimaalne kiirus on 220 km/h. WLTP standardi kohaselt on auto läbisõit 600 km, millest 500 km saavutatakse tänu kiirlaadimisele 25 minutiga. PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT kannab endas tehnoloogiliste piirangute puudumise ideed, pakkudes induktsioonlaadimist.

HELI JA ÜHENDUSTE KAASAHAARAV ELAMUS

Koostöös ettevõttega SOUNDHOUND Inc.®, kes on juhtiv tehisintellekti tehnoloogiate ettevõte, pakub PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT isesõitva režiimi jaoks kohandatud hääljuhitavat isiklikku abilist.

Öeldes vaid ühe fraasi, saab juht sõidurežiimi muuta, kuulata oma lemmikesitusloendit ja isegi avada või sulgeda auto elektrilisi uksi. Süsteem vastab Gilles Vidali (PEUGEOT’ peadisaineri) digitaliseeritud häälega ja saab aru 17 keelest! Meie tootmises olevate sõidukite jaoks kohandatud versioon muutub PEUGEOT’ toodetel kättesaadavaks 2 aasta jooksul.

e-legend

PEUGEOT ja FOCAL teevad koostööd tuleviku kuulamiselamuse arendamisel, ühendades ranged standardid innovaatikaga, et pakkuda ainulaadset helikogemust.
Olenemata esitatavast heliallikast tagab akustiline arhitektuur FOCAL® loo optimaalse taasesituse. Kuulutades integreeritud helisüsteemi tulevikku, on PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTis kasutatav süsteem loodud spetsiaalselt kahe tuliuue helifunktsiooni pakkumiseks:

„vastendamine”, mis muu hulgas võimaldab saata navigatsiooniga seotud sõnumeid ainult juhile sel ajal, kui teised sõidukis viibijad kuulevad muusikat,

„tsoonideks jagamine”, mis võimaldab sisu täielikult kohandada, luues iga sõitja jaoks isikliku helimulli, teisi inimesi häirimata.