e-legend
e-legend
PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT rõhutab DNA-d, ühendades vana hea mudeli omadused autotööstuse taseme tippu küündivate tehnoloogiatega.

SPORTLIK JA SENSUAALNE VÄLIMUS

e-legend

PEUGEOT tõestab, et hüpertehnoloogiline auto võib ka ihaldusväärne välja näha. Isesõitva auto jaoks valitud Coupé siluett täiustab sõiduelamust – selles kasutatakse väga kaasaegseid elemente ning väga realistlikke ja pragmaatilisi mõõtmeid ning proportsioone. Uute elektriliste platvormide tulekuga avaneb disainerite jaoks hulgaliselt võimalusi, kuna sisepõlemismootori tehnilised piirangud on kõrvaldatud.

Oma tehnoloogilise visiooni kujundamisel tugineb PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT pärandile. Kummardus sellele pärandile on lõbusõiduki, 504 Coupé, peamiste stiilielementide uus tõlgendus: sujuv, sportlik ja sensuaalne siluett ning tagatelje suunas kaarduv suurte akendega salong.

Eest tunneb auto ära visuaalse 3 küünisega signatuuri ja 504 Coupé 4 esituld meenutava kahe topeltmooduli järgi.
Tehniline ala asub esitulede all ja seal paiknevad kõik juhtimise abisüsteemid.
Kogu esimask on paigutatud esitiibadesse ja jagatud musta alumiiniumtalaga, mille külge on kinnitatud kroomitud välimusega roostevabast terasest stange.

Tagaosal on PEUGEOT’ sarjale omasel visuaalsel signatuuril samuti 3 küünist ja see on väga tehnoloogilise töötlusega.
3. pidurituli on paigutatud tagaakna kohale ja ulatub üle kogu akna laiuse. Selles on kasutatud helkurite süsteemi, mis peegeldab valguse tagaaknale.

e-legend

Küljed on valmistatud kolmest eristatavast kihist, mille alumises osas on tehnilise platvormi pikendus ja rohkesti klaasi, ammutades inspiratsiooni PEUGEOT 504 Coupé metalli/klaasi proportsioonidest. PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTi salong on tänu suurtele klaaspindadele valgusest tulvil. Rattakoopa kujunduses mängitakse negatiivse ruumiga, suunates need sissepoole ja lisades kaarte esiossa õhukanalid. Kogu kujundust seob metallkaar, mis ümbritseb küljeaknaid ja rõhutab süvistatud faasitud klaasist tagaakent. Tagumise veerandakna taga paiknev ekraan, mida on väljast näha, kuvab kasutajale enne teeleasumist isikliku tervitussõnumi ja laadimistaseme. Samuti hoiatab see väljas asuvaid inimesi, et auto töötab isesõitvas režiimis. Ust avav puutenupp on diskreetselt küljeaknasse peidetud.

e-legend

Kere on väga sile ja peene šampanjakarva halli viimistlusega.
Olenevalt välisvalgusest muutub värv ümbrust peegeldavast kroomist lihvitud pronksikarva metallviimistluseks.
Kasutatud on protseduuri, mis sarnaneb tipp-parfüümide pudelite puhul kasutatavale.

e-legend

Ratastel on 19-tollise läbimõõduga veljed ja masstootmises valmistatavas suuruses MICHELIN®-i rehvid.
Realism ja usaldusväärsus.

KVALITEETNE MATERJAL

Heleda ja elegantse salongi loomiseks on disainerid valinud soojad materjalid, mis tasakaalustaksid külmi digitaalpindu. See mõjub digitaalsuse suunas kiirustaval maastikul kontrastina.
Samet on jälle tagasi! Valitud on kvaliteetseimad materjalid: sile ja puudutamisel väga mõnus siidine samet on läbimõeldud koostise moodsa koega, mis annab võimaluse kasutada suuremat hulka koostamisviise. See on kootud digitaalselt ja spetsiaalselt PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTi läikivast niidist, mis meenutab sameti värvi. Seda materjali kasutatakse ka mudelites PEUGEOT 3008 ja 5008.


Ülemised osad ja ukseläved on valmistanud paldaopuidust meie partner HERVET MANUFACTURIER®. See eksootiline puit on pärit taastuvatest metsadest ja meenutab roosi- või eebenipuust valmistatud 1960. aastate mööblit. Selle puidu tume süü rõhutab istmete ja põrandakatte türkiissinist värvi. See moodne puitviimistlus meenutab PEUGEOT 3008, 5008 ja 508 GT-versioonide armatuurlaudu.