Instinct

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ideeauto, veelgi suurem vabadus

Kes meist ei oleks unistanud autost, mis tagaks täieliku meelerahu, jäädes ise samas alati olukorra peremeheks? Autost, mis meid mõistaks ja mis tunneks meid läbi ja lõhki, olles võimeline täitma meie vähimadki soovid juba enne, kui me ise oleme neid endale teadvustanud? Autost, mis oleks justkui meie endi loomulikuks jätkuks? Autost, mis teeb vabaks, millega kõik sujub ladusalt ja loomulikult? PEUGEOT suhestab end selle teemaga kokkuvõtvalt ühe võtmesõnaga: vabadus. Vabadus valida oma sõiduviis ja naudingud. Liikumise vabadus. Meie näidisprojekti nimeks on PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

/image/63/6/peugeot-instinctconcept-2702pb214-v2.227636.jpg

I.o.T toob esile parima

Tegemist on esimese õnnestunud katsega maailmas I.o.T. platvormi muutmisel funktsionaalseks paigaldatuna sõidukile. Kasutatud on Samsung ARTIKTM Cloud platvormi, mis ühendab sõiduki selle auto kasutaja „pilvega“.

/image/63/4/peugeot-instinctconcept-2702styp012-v2.227634.jpg

Kohanduv i-Cockpit

PEUGEOT Responsive i-Cockpit seisneb täiesti uues reisijateruumi kontseptsioonis, mille eesmärgiks on vastata autonoomse sõiduga kaasnevalt tekkivatele kasutustele. Liidesed konfigureerivad end ise, seda nii enne kasutamist, kasutamise ajal kui ka pärast kasutamist - sõltuvalt sõiduks valitud talitlusrežiimist ja kasutajaprofiilist.

/image/63/5/peugeot-instinctconcept-2702pb005-v2.227635.jpg

Peugeot’ shooting brake universaalkere

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT seisneb ajatu stiiliga shooting break universaalkerega masinas. Aktiivsed aerodünaamilised elemendid annavad sellele kerele erilise hoolega väljapeetud ilme.

VIDEO