TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI

I.o.T TOOB ESILE PARIMA

SÜVAÕPE

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ideeauto jaoks ammutasime inspiratsiooni loodusest enesest, otstarbekohaselt inimesest. Inimese tegevusvabaduse ulatus laieneb oluliselt tänu oma keskkonna tundmaõppimisele. Samal moel tugineb PEUGEOT INSTINCT CONCEPT süvaõppe kontseptsioonile, mis seisneb õppemeetodis võimaldamaks määrata kindlaks kasutaja profiil. Sel eesmärgil ühendab Samsung ARTIKTM Cloud I.o.T kõik oma tavapärased vidinad ja ühendab andmed. Nimetatud andmed pärinevad ühendatud kelladelt, nutitelefonidelt ja sotsiaalvõrgustikest. Kontseptsiooni looja annab sellele oma osa koduautomaatika - võrku ühendatud TV, voogedastus, nutikodu süsteemid – arvuti jne toimel. Ka auto ise seisneb erakordselt nutikas teabeallikas. Auto aitab teha meil oma igapäevaseid toiminguid: igapäevased marsruudid, enimkülastatavad kohad, sõiduharjumused jms.

PEUGEOT ja Sentiance, Data Science ettevõttes, töötavad andmed läbi nende selge kategoriseerimise ja igaühe isikliku profiili kindlaksmääramise eesmärgil. See analüüs seisneb dünaamilises protsessis ning on pidevalt täienev. See võimaldab PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ideeautol enese eelneva konfigureerimise või oma struktuuri kohandamise vastamaks kõiges oma kasutaja vajadustele ja soovidele.

i

NÄITED

/image/64/2/peugeot-instinctconcept-2702pb208.227642.jpg

Esmaspäev, kl 7.45

Lähete oma, kella poole üheksasele kokkusaamisele, mis toimub viisteist minutit harjumuspärasest varem. Võttes arvesse liiklus- ja ilmastikuolusid, viiakse omavahel kooskõlla sõiduki navigatsiooniseade ja teie kalendermärkmik. Need pakkusid teile välja väljasõidu veerand tundi varem, et tagada jõudmine kokkusaamisele õigeks ajaks. Teie võtate koha sisse sõiduki juhikohal, millega kaasneb FOCAL kõrgkvaliteetse helisüsteemi käivitumine, mis jätkab sama programmiga kui see, mida kuulasite kodus. Koduuks lukustatakse seonduvalt mootori käivitamisega.

/image/64/3/25p-autonomous-sharp-domotic.227643.png

Teisipäev, kl 21.00

Olete trennijärgselt märkimisväärselt väsinud. Teavitatuna teie kella poolt, konfigureerib PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ennast iseenesest Autonomous Soft talitlusrežiimi. See võimaldab teile puhkamise kohe, kui olete alustanud koduteed. Kodule lähenemisel süttib välisvalgustus eesmärgiga valgustada teile teie parkimiskohta.

/image/64/4/peugeot-instinctconcept-2702pb216-v2.227644.jpg

Neljapäev, kl 8.00

Kuna teil ei olnud eelmisel päeval piisavalt füüsilist koormust, pakub auto teile välja võimaluse eelistada kõndimist ja parkida auto kümneminutise reipa kõnni kaugusele teie kontorist.

/image/64/5/peugeot-instinctconcept-2702pb221-v2.227645.jpg

Reede, kl 14.00

Oma kokkusaamisele suundumiseks tuleb teil sõita mööda kiirteed ning seejärel mööda kurvilist kõrvalteed. Marsruudi esimene osa läbitakse talitlusrežiimil Autonomous Sharp. Seejärel, olles teadlik sõidurõõmust, mida te kogete sõitmisel sportlikuma sõidustiiliga, konfigureerib auto ennast peateelt mahakeeramisel iseenesest talitlusrežiimi Drive Boost.

4 REŽIIMI

Neli talitlusrežiimi hõlmavad igakülgselt kõik vajadused. Talitlusrežiim Drive Boost keskendub sellisena sportlikumatele sõidumaneeridele. Talitlusrežiim Drive Relax tugineb jällegi ADAS (Advanced Driving Assistance Systems) süsteemi toimele, mis on sõiduki juhile juhtimisel abiks nii palju kui võimalik. Näiteks hõlmab see tulede või aktiivse kiirusehoidja automaatset ümberlülitust.

Autonoomses talitlusrežiimis Autonomous Soft tõstetakse esile mugavusomadusi. Selles režiimis võivad teekonnad võtta küll pisut rohkem aega, kuid seda aega on võimalik teisalt jällegi meeldivalt ära kasutada, seda näiteks filmi vaatamiseks, lugemiseks või lihtsalt puhkamiseks. Lõpetuseks võimaldab talitlusrežiim Autonomous Sharp marsruudile kuluva aja optimeerimise ning teeb täpsed ning tõhusad valikud teekonna läbimiseks.

FOTOD