INNOVATSIOON JA TEHNOLOOGIA

e-legend

PureTech, BlueHDi, HYbrid4, i-Cockpit, Peugeot Connect SOS: õppige tundma Peugeot tehnoloogiaid, mis on mõeldud pakkuma parimat võimalikku sõidunaudingut.

INNOVATSIOON JA TEHNOLOOGIA

Peugeot’ juhtimine on nii vaistlik, et muutute ümbritseva maailmaga üheks.

Tere tulemast omanäolisesse ja kõrgtehnoloogilisse Peugeot i-Cockpit®i, mis asetab Peugeot juhikoha maailmas esikohale. Asetage oma käed kompaktsele roolile ning tundke kuidas tee on käeulatuses. Kõik vajalik on mugavalt vaateväljas ning kuvatakse silmade kõrgusel asuval digitaalsel ekraanil ilma pead pööramata.

Suur puutetundlik ekraan ja mitmed ühendatud seadmed asuvad mugavalt käeulatuses, muutes sõiduelamuse intuitiivseks ja turvaliseks.

Lisaks pakuvad  PureTech või BlueHDi mootor äärmiselt head juhitavust ja efektiivsust.

Kõik Peugeot detailid on meelte ärgitamiseks läbi mõeldud.

#UNBORINGTHEFUTURE

PEUGEOT kui iga tehnoloogilise revolutsiooni peategija on tõsiselt pühendunud energia ülemineku teemale ühe kindla veendumusega: tehnoloogia on alati olnud, on ja peab jääma autondusega kaasnevate rõõmude teenistusse.

/image/16/1/peugeot-508-2018-304-fr.508161.jpg

PEUGEOT PLUG-IN HYBRID

Uue tehnoloogiaga täiendati PEUGEOT 3008 ja uute PEUGEOT 508 ja 508 SW juba olemasolevate mootorite valikut. Uutele PEUGEOT 508 ja PEUGEOT 3008 mudelitel on peagi saadaval  HYBRID ja HYBRID4 (nelikvedu) mootorid. 

/image/82/5/peugeot-208-2019-493-fr.620825.jpg

PEUGEOT ELEKTRIAUTOD

Peugeot’ elektriautode abiga saate süsinikuemissiooni nullida. Meie elektrisõidukite valik rahuldab kõik teie vajadused: kompaktne linnaauto, linnamaastur, funktsionaalne kaubik ...

VESINIKU KÜTUSEELEMENT

Hydrogen

Minnes ikka ja järjest kaugemale oma eesmärgiga vähendada drastiliselt oma sõidukite, paikselt õhku paisatavate heitmete kogust sai PEUGEOT’st üks esimestest autotootjatest,  kes pakub  seeriatootmises , alates 2021. aastast, kompaktsete kaubikute segmendis, lisaks oma, sisepõlemismootoriga ja akuga elektrilistele mudeliversioonidele, valikus välja vesiniku kütuseelemendi (hydrogen fuel cell) toitel töötava elektrilise mudeliversiooni

PEUGEOT i-Cockpit®

/image/62/9/peugeot-inter-208.594629.jpg

PEUGEOT i-Cockpit® muudab sõiduelamust täielikult. Ergonoomilisel ja stiilsel juhikohal on kompaktne rool, silmade kõrgusel asuv "head-up" juhipaneel ja suur puutetundlik ekraan, mis annab juhile juurdepääsu kõikidele juhtnuppudele.

/image/71/0/wk3816-technologie-prestaties-640x480.98710.jpg

SUUTLIKKUS

Peugeot on kogu uue võimsa disainiga mudelite valiku väljatoomisel teinud tihedat koostööd PEUGEOT SPORT meeskondadega, mis sobib ideaalselt neile, kes otsivad sportlikkust ja dünaamilisust. Jõudlus ja disain on meelte ergutamiseks ainulaadselt kombineeritud Peugeot' GT ja R mudelitel.

508

ÜHENDUVUS

Avastage Peugeot’ väljatöötatud kõige kaasaegsemaid funktsioone ja rakendusi, mis on ideaalselt integreeritud Teie sõiduelamusse, tagades suurema nauditavuse ja turvalisuse. Olgu tegemist meelelahutuse, informatsiooni või ohutusega, need ühendatud vahendid sobivad iga vajaduse jaoks, muutes sõidu veelgi isikupärasemaks.

/image/70/6/wk3816-technologie-intuitieve-rijervaring-640x480.98706.jpg

SÕIDUELAMUS

Oma Peugeot-s, saate intuitiivselt kasutada kaasaegset tehnoloogiat, mis on spetsiaalselt Teie jaoks sõidunaudingu suurendamiseks mõeldud.

Parandage sõiduki teelpüsivust ja juhitavust ning tundke end teel turvaliselt, nautige muretut sõidu alustamist kallakul ja manöövreid, kogege lihtsamat parkimist … Peugeot esitleb hulgaliselt uuendusi, et sõidunauding oleks maksimaalne.

/image/70/8/wk3816-technologie-efficiency-640x480.98708.jpg

MOOTORID JA KÄIGUKASTID

Peugeot sõidukitel kasutatakse PureTech või BlueHDi mootoreid, mis ühendavad endas võimsuse ja madala heitmetaseme. Avastage EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8-Speed) automaatkäigukast, mis optimeerib kütusekulu ja suurendab sõiduelamust.