PEUGEOT PLUG-IN HYBRID

i

PEUGEOT esitleb oma uut, Pistikhübriid bensiin mootorivalikut.

#UNBORINGTHEFUTURE

PEUGEOT kui iga tehnoloogilise revolutsiooni peategija on tõsiselt pühendunud energia ülemineku teemale ühe kindla veendumusega: tehnoloogia on alati olnud, on ja peab jääma autondusega kaasnevate rõõmude teenistusse.

Põnev tulevik on tulevik, mis pakub valikuid nii silueti, veoskeemi kui ka sõidurežiimide osas. Avastamata rajad sisse käimiseks, uued väljakutsed ületamiseks - PEUGEOT margikohane seiklus on lõputa! 
Selle aegumatu ja alati järgimist leidnud lubadusega on meie sõidukitesse poogitud nii soovide täitumise, stiili kui ka emotsioonide geenid.

Pange end valmis avastamaks meie visiooni sõidukist PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT kehastuses, materialiseerudes uues, PEUGEOT PISTIKHÜBRIID bensiinimootorite mootorivalikus.#UnboringTheFuture

/image/08/0/peugeot-e-legend-1809heme100-small.468080.jpg

UUED PEUGEOT PLUG-IN HYBRID MOOTORID

LAETAVD!

/image/08/1/peugeot-gamme-phev-1809pb-001.468081.jpg

Selle uue tehnoloogiaga täiendati PEUGEOT 3008 ja uute PEUGEOT 508 ja 508 SW juba olemasolevate mootorite valikut. Uutele PEUGEOT 508 ja PEUGEOT 3008 mudelitel on peagi saadaval  HYBRID ja HYBRID4 (nelikvedu) mootorid. Saadaval on need alates 2020 a teisest poolest.

PEUGEOT sõidukogemust rikastavad endisest uues sõidurežiimid täiesti uuelaadse sõidurõõmu ja juhtimiselamuse saavutamiseks tänu 100% elektrilise ZEV maagiliselt mõjuvale toimele, nelikveo tõhususele (HYBRID4), Sportrežiimi jõudlusele ja Hybrid hübriidmootori mitmekülgsusele.

Lihtne ja intuitiivne tehnoloogia absoluutse vabaduse teenistuses –mitmekülgsed rakendused sõidukitest, mis on kohandatud olema oma sõiduvees ühtviisi hästi nii maanteel, linnaliikluses kui ka maastikul. Vabadus valikutes: kaherattavedu ja nelikvedu, 225-hj või 300-hj, sedaan, universaalkerega SW või linnamaastur. Valikuvabadus nelja sõidurežiimi vahel.

Kahe uue mootori ilmumine valikusse seisneb konkreetses kinnituses PEUGEOT visioonist piiranguteta, köitvatest ja järjest tõhusamatest liikumisvõimalustest. #UnboringTheFuture.